Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd v. 5.00.40

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd v. 5.00.30

    На Nokia e51 този проблем (с батерията) решен ли е?
    Защото инсталирах 5.00.30 и процеса TSAUTOSTART пак си остава стартиран.

    Интересно, че пробвах 4.10.80 и също нямаше промяна.. Не мога да се отърва от тоя скапан процес.

    Коментар


    • #17
      До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd v. 5.00.30

      Първоначално публикуван от asterix85 Преглед на мнение
      Тайванска версия на GM XT 5.00.30 - тук
      Тайванска версия на GM XT 5.00.30 Online - тук
      Други тайвански версии на GM XT - тук

      П.П.: Интересно ми е някой да сподели дали има разлика и каква е от оригиналния гармински XT


      Каква е тази версия Online? Да не би да са заработили Panoramio i Locаl search в нея?

      Коментар


      • #18
        До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd v. 5.00.30

        Първоначално публикуван от mivanov86 Преглед на мнение
        На Nokia e51 този проблем (с батерията) решен ли е?
        Защото инсталирах 5.00.30 и процеса TSAUTOSTART пак си остава стартиран.

        Интересно, че пробвах 4.10.80 и също нямаше промяна.. Не мога да се отърва от тоя скапан процес.
        Само да кажа, че версията 5.00.30 бачка и на Nokia E51. Задължително условие обаче е първо да се uninstall старата версия. Второ да се форматира сд картата. Нататък всичко по реда си...
        Доста време ми отне докато я натаманя. )))

        Коментар


        • #19
          До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd v. 5.00.30

          добре, сега с 5.00.30 наистина TSRAutoStart.exe не се стартира само, но докато работи MobileXT, си го има тоя процес. Значи ли това, че ползвайки тази версия (вместо 4.хх) ще има значително по кратък живот батерията, докато се използва гармин? Примерно преди 3-4 часа навигация си беше нормално, сега по-малко ли ще бъде... Не съм пробвал дълго да ползвам новата версия, затова питам.

          Коментар


          • #20
            До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd v. 5.00.30

            Първоначално публикуван от jorisko Преглед на мнение
            добре, сега с 5.00.30 наистина TSRAutoStart.exe не се стартира само, но докато работи MobileXT, си го има тоя процес. Значи ли това, че ползвайки тази версия (вместо 4.хх) ще има значително по кратък живот батерията, докато се използва гармин? Примерно преди 3-4 часа навигация си беше нормално, сега по-малко ли ще бъде... Не съм пробвал дълго да ползвам новата версия, затова питам.
            АКо наистина си любопитен да разбереш, инсталирай "energy profiler" и измери консумацията на дветре версии в онлайн режим

            Коментар


            • #21
              До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd v. 5.00.30

              Първоначално публикуван от dtmf Преглед на мнение
              АКо наистина си любопитен да разбереш, инсталирай "energy profiler" и измери консумацията на дветре версии в онлайн режим
              с удоволствие, но съм с е65, без Feature Pack 1, и затова не мога да си пусна energy profiler, не се поддържа на толкова "стари" модели...

              Коментар


              • #22
                До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd v. 5.00.30

                Първоначално публикуван от mivanov86 Преглед на мнение
                Само да кажа, че версията 5.00.30 бачка и на Nokia E51. Задължително условие обаче е първо да се uninstall старата версия. Второ да се форматира сд картата. Нататък всичко по реда си...
                Доста време ми отне докато я натаманя. )))
                Обнових от 5.00.00 към 5.00.30 без да махам старата версия и без формат.

                Коментар


                • #23
                  До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd v. 5.00.30

                  Първоначално публикуван от ml500 Преглед на мнение
                  Пробвай това и след излизане от програмата, процесът TRS... вече го няма:
                  1) tools/settings/system/Launch background servise и маркираме enabeled
                  2)Затваряме Гармин Мобиле ХТ
                  3)Отново стартираме Гармин Мобиле ХТ
                  4)tools/settings/system/Launch background servise и маркираме disabled
                  5) Процесът вече го няма

                  П.П. Упс! DTMF вече ме е изпреварил с инструкцията, не го видях, сори!
                  Здравейте,
                  бях със версия 5.00.20 и бях махнал процеса сега като инсталирах новата версия и изпълних горната процедура процеса се включва постоянно. Някой може ли да ми каже как да го спра.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd v. 5.00.30

                    Сега процесът ти се включва само когато работи програмата Гармин, без този процес програмата не работи .
                    С по-горе посочената настройка, след излизане от програмата процеса се изключва и не хаби батерията.
                    Ако си изпълнил процедурата, след излизане от програмата този процес не трябва да съществува, ако при теб не е така, деинсталирай програмата и я инсталирай наново. След това направи по-горе описаната процедура. Няма как да не стане.
                    [URL]http://doglickingscreen.com/dog.swf[/URL]

                    Коментар


                    • #25
                      До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd v. 5.00.30

                      Излезна версия 5,00,40
                      http://www8.garmin.com/support/colle...t=010-11034-00
                      [URL]http://doglickingscreen.com/dog.swf[/URL]

                      Коментар


                      • #26
                        До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd v. 5.00.40

                        здравейте, имам nokiq e71+garmin mobile xt 5.00.00s60.9+city navigator europe nt 2009. имам следния проблем: прехвърлям си карти за европейски страни, но при селектването само една част ми излизат в розово (картите са отключени), другите остават в жълто, прехвърлям ги на устройството, всичко ок. като се опитам да видя конкретен адрес в Загреб, примерно (картата е прехвърлена), ми дава "no map". нещо бъркам някъде и вече полудявам, защото загубих цял ден с това нещо и не мога да разбера къде е грешката. според описанието на картите, би трбвало да имам подробни карти за цяла европа с улици, адреси и т.н., но имам чувстовото че имам подробни карти само за бг и за сърбия, всичко друго не ми става розово като го селектна в мап сорса. някой има ли идея къде е проблема?
                        мерси

                        Коментар


                        • #27
                          До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd v. 5.00.30

                          Първоначално публикуван от ml500 Преглед на мнение
                          Излезна версия 5,00,40
                          http://www8.garmin.com/support/colle...t=010-11034-00
                          Също и тайванската версия:
                          Garmin Mobile XT for Symbian S60 v 9 - 5.00.40 online
                          Както и тайванската версия на GM XT for WM:
                          Garmin Mobile XT fo WM - 5.00.30w online

                          П.П.: Най-вероятно съвсем скоро трябва очакваме и официален рилийз на GMXT WM 5.00.30w и от Garmin!

                          Коментар


                          • #28
                            До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd v. 5.00.40

                            ... а каква е тази тайвантска версия, че нещо съм пропущил?

                            Поздрави
                            Иван Попов

                            Коментар


                            • #29
                              До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd v. 5.00.40

                              Ако се инсталира новата версия дирекно върху 4.10.60, ще стане ли?
                              Или трябва дейнсталация на старата?

                              Коментар


                              • #30
                                До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd v. 5.00.40

                                Някой виждал ли е тази клавиатура на версията за Нокиа:



                                С нея писането ще е много по-бързо и удобно, отколкото стандартната на 5800. За съжаление обаче аз не успях да намеря из настройките как да я активирам
                                Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                                Seat Leon 2007 1.9 TDI

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X