Обява

Свий
Няма добавени обяви.

MapSource - проблеми и въпроси

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: MapSource - проблеми и въпроси

    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...0&postcount=97
    Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
    GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

    Коментар


    • До: MapSource - проблеми и въпроси

      Като отворя мапсорс и ме предупреждава, че картата OFRM България е заключена.
      Като щракна на unlock бутона и веднага вади съобщението

      Коментар


      • До: MapSource - проблеми и въпроси

        Първоначално публикуван от chukov Преглед на мнение
        Като отворя мапсорс и ме предупреждава, че картата OFRM България е заключена.
        Като щракна на unlock бутона и веднага вади съобщението

        http://photo.sevenstudio.net/map.jpg
        Намирисва на преинстал. Преинсталирай Мапсорс така отгоре му и виж дали ще стане. Ако не, деинсталирай го от контрол панела и после го инсталирай наново. При този вариант ще трябва да си преинсталираш и картите след това ...
        Ако пак не стане, значи някоя от картите ти прави дертове ...

        Коментар


        • До: MapSource - проблеми и въпроси

          Преинсталирах го след деинстал и не стана
          не съм пробвал директно върху старата инсталация, но не бива да има разлика
          Мапрсорса ми е от оригинален диск, който дойде с GPS-а

          Коментар


          • До: MapSource - проблеми и въпроси

            Първоначално публикуван от chukov Преглед на мнение
            Преинсталирах го след деинстал и не стана
            не съм пробвал директно върху старата инсталация, но не бива да има разлика
            Мапрсорса ми е от оригинален диск, който дойде с GPS-а
            Имах подобен проблем от оригинален диск. Реших го по следния начин:
            Инсталирай това,след него инсталирай този ъпдейт (умишлено това не е последната версия на ъпдеита, която от Гармин са дали, защото с нея работи мнооого бавно) и опитай пак!
            LZ1PER

            Коментар


            • До: MapSource - проблеми и въпроси

              Първоначално публикуван от chukov Преглед на мнение
              Преинсталирах го след деинстал и не стана
              не съм пробвал директно върху старата инсталация, но не бива да има разлика
              Мапрсорса ми е от оригинален диск, който дойде с GPS-а
              Мнение 32 и 35 в същата тема
              LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

              Коментар


              • До: MapSource - проблеми и въпроси

                Пак не става
                Изтрих всичко от реджистрито
                Пробвах наново да инсталирам картата не става

                Деинсталирах картата отрих реджистрито
                Деинсталирах Мапсорс

                Инсталирах картата после Мап сорс

                Не

                Все едно и също съобщение
                Горния принтскрийн дето го пуснах каквода правя вече?

                Коментар


                • До: MapSource - проблеми и въпроси

                  Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
                  Имах подобен проблем от оригинален диск. Реших го по следния начин:
                  Инсталирай това,след него инсталирай този ъпдейт (умишлено това не е последната версия на ъпдеита, която от Гармин са дали, защото с нея работи мнооого бавно) и опитай пак!
                  Благодаря ти много
                  Направих така и стана
                  Всичко е ОК

                  Коментар


                  • До: MapSource - проблеми и въпроси

                    Първоначално публикуван от pacific Преглед на мнение
                    Мнение 32 и 35 в същата тема
                    Или можеби http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...096#post394096 - последния пост.

                    Коментар


                    • До: MapSource - проблеми и въпроси

                      абе хора, вие откачихте ли ???
                      я се замислете малко.
                      Да ви се представя:
                      Аз съм скапания юзер. Взимам навигация от някаква фирма и тя ми предлага карта. След това ми се налага да изчета цял форум, да въведа 17 хиляди кода написани къде ли не, една камара инструкции, 2-3 мейла и накрая да си ровя по уиндоуса за да пробвам евентуално да си инсталирам стари версии.
                      Не съм длъжен да разбирам от операционни системи и всякви подобни. Цял ден чета и си чакам 25 цифрения код по мейла за да подкарам стара версия на "Brand New" продукта си ... още го няма.
                      Извинявайте много "Геотрейд", ама тука цял форум са съпричастни с проблемите Ви. Малко работата ми звучи "дайте, да дадем"
                      Най-вероятно накрая ще изляза тъп и неук и ще ми е по-лесно да преинсталирам операционната си система, отколкото да подкарам някво приложение към продукт създаден за масово потребление.
                      ако нещо не ви е в ред, просто не го предлагайте.
                      разочаровахте ме

                      Коментар


                      • До: MapSource - проблеми и въпроси

                        Достатъчно е да прочетеш инструкцията към картата.

                        Коментар


                        • До: MapSource - проблеми и въпроси

                          Първоначално публикуван от bliss-stick Преглед на мнение
                          абе хора, вие откачихте ли ???
                          я се замислете малко.
                          Да ви се представя:
                          Аз съм скапания юзер. Взимам навигация от някаква фирма и тя ми предлага карта. След това ми се налага да изчета цял форум, да въведа 17 хиляди кода написани къде ли не, една камара инструкции, 2-3 мейла и накрая да си ровя по уиндоуса за да пробвам евентуално да си инсталирам стари версии.
                          Не съм длъжен да разбирам от операционни системи и всякви подобни. Цял ден чета и си чакам 25 цифрения код по мейла за да подкарам стара версия на "Brand New" продукта си ... още го няма.
                          Извинявайте много "Геотрейд", ама тука цял форум са съпричастни с проблемите Ви. Малко работата ми звучи "дайте, да дадем"
                          Най-вероятно накрая ще изляза тъп и неук и ще ми е по-лесно да преинсталирам операционната си система, отколкото да подкарам някво приложение към продукт създаден за масово потребление.
                          ако нещо не ви е в ред, просто не го предлагайте.
                          разочаровахте ме
                          E, ако си "скапан юзер", фирмата, която ти предлага устройството може да я свърши тази работа срещу заплащане, без да се налага да разбираш от каквото и да е!
                          LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                          Коментар


                          • До: MapSource - проблеми и въпроси

                            Колеги, в мапсорс може ли, ако е инсталирана 3Д карта да се вижда по някакъв начин надморската височина на дадено място? Или само формите на релефа се виждат, без допълнителна информация?
                            Светът на Владо

                            Коментар


                            • До: MapSource - проблеми и въпроси

                              Първоначално публикуван от vladoniki Преглед на мнение
                              Колеги, в мапсорс може ли, ако е инсталирана 3Д карта да се вижда по някакъв начин надморската височина на дадено място? Или само формите на релефа се виждат, без допълнителна информация?
                              да, вижда се и надморската височина на позицията под мишката. Дори когато си начертаеш маршрут ти чертае профил с надморската височина, като този на изминат трак.

                              Коментар


                              • До: MapSource - проблеми и въпроси

                                Достатъчно е да прочетеш инструкцията към картата.
                                Разправя ли са ми как правели ръководствата на Volvo! Не знам дали е 100% вярно, но може идеята да е от полза! Та значи от Volvo наемали специално един идиот, на който работата му била да чете ръководствата. Съответно преди да издадът ръководство за nqkoj модел му го давали да го прочете и ако не успявал да го разбере го пренаписвали наново. Та в този ред на мисли мога да се нагърбя с тази напосилна задача ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X