Обява

Свий
Няма добавени обяви.

MapSource - проблеми и въпроси

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: MapSource - проблеми и въпроси

    Тоест пак ли ти дава същата грешка с тази карта с номер 826, това ако не греша е картата на Гърция. Аз имах предвид да преинсталираш самата карта а не самия Мапсорс с помощта на споменатата програма Mapsettoolkit. Пробвай да разкараш нея и виж дали така Мапсорс ще ти дава някаква грешка.
    Последно редактирано от icpart; 14-11-09, 20:28.

    Коментар


    • До: MapSource - проблеми и въпроси

      Здравей мерси за отговорите аз преинсталирах всичко и после пак наново си ги качих и се оправи работата все пак мерси

      Коментар


      • До: MapSource - проблеми и въпроси

        Пач за мапсорс.

        Този пач позволява свалянето на всеки gmapsupp.img на произволен хард диск през MAPSOURCE.

        Съвместими MAPSOURCE версии:
        6.13.6
        6.13.7
        6.15.4
        6.15.6 and
        6.15.7


        Инсталация

        1. Инсталирайте MapSource, ако не е инсталиран вече.

        2. Копирайте файловете от "MapSource patch.rar" в MapSource директорията(обикновено C:\Garmin)

        3. Проверете версията на MapSource за съвместимост (Help -> About MapSource...)

        4. Стартирайте "patch_MSxxxx.bat", където xxxx е версията на MapSource.

        Batch файла ще съхрани оригиниалния MapSource.exe като MapSource_original.exe, което позволява изпозването му отново, стартирайки "Restore_MapSource.bat".

        След пачването, изходящия gmapsupp.img ще бъде записан в "x:\garmin" директорията, където "x" е избрания от Вас хард диск.
        Прикачени файлове
        Последно редактирано от Pacific; 30-11-09, 20:15.
        последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

        Коментар


        • До: Проблем с MapSource

          И аз имам проблем с програмата всичко си беше наред докато не реших да конвертна gmapsupp.img с програмата GarminToMapSource2 и да се пробвам да си кача картата в MapSource Програмата се скапа дава грешка и не се отваря иска преинсталация след такава пак иска същата яко съм омазал нещата до колкото разбрах трябва да се трие през регистрите но какво как и от къде си няма на идея а и несмея да барам там че да не спре целия комп
          Даваите акъли че умирам от яд
          Гледам има програми за чистене на регистрите ама преди съм бил с такова чудо и знам че ако не е настроена както трябва може да омаже операционната система и работата става дебела

          Коментар


          • До: Проблем с MapSource

            Първоначално публикуван от soti6 Преглед на мнение
            И аз имам проблем с програмата всичко си беше наред докато не реших да конвертна gmapsupp.img с програмата GarminToMapSource2 и да се пробвам да си кача картата в MapSource Програмата се скапа дава грешка и не се отваря иска преинсталация след такава пак иска същата яко съм омазал нещата до колкото разбрах трябва да се трие през регистрите но какво как и от къде си няма на идея а и несмея да барам там че да не спре целия комп
            Даваите акъли че умирам от яд
            Гледам има програми за чистене на регистрите ама преди съм бил с такова чудо и знам че ако не е настроена както трябва може да омаже операционната система и работата става дебела

            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...7&postcount=32

            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...8&postcount=35

            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...E8%F1%F2%F0%E8

            Коментар


            • До: MapSource - проблеми и въпроси

              Колеги абе стана една беля, сложих последната версия на MapSource 6.15.11 и при стартиране ми дава че OFRM Bulgaria v4.90a заключена, а някъде съм си затрил кода и сега не става нищо. Някаква идея как да я отключа, досега при ъпдейтите никога не е имало проблем.

              Коментар


              • До: Проблем с MapSource



                След като стартирам програмата веднага ми излиза това? Какво да правя?

                Коментар


                • До: Проблем с MapSource

                  Първоначално публикуван от gad222 Преглед на мнение


                  След като стартирам програмата веднага ми излиза това? Какво да правя?
                  Ти горния пост не можеш ли да прочетеш? Има 3 линка дето е описано в тях какво да направиш.За 2 минути работа е.

                  Коментар


                  • До: Проблем с MapSource

                    Първоначално публикуван от gad222 Преглед на мнение
                    След като стартирам програмата веднага ми излиза това? Какво да правя?
                    ТУК, колега :-)

                    Коментар


                    • До: MapSource - проблеми и въпроси

                      Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
                      Пач за мапсорс.

                      Този пач позволява свалянето на всеки gmapsupp.img на произволен хард диск през MAPSOURCE.

                      Съвместими MAPSOURCE версии:
                      6.13.6
                      6.13.7
                      6.15.4
                      6.15.6 and
                      6.15.7


                      Инсталация

                      1. Инсталирайте MapSource, ако не е инсталиран вече.

                      2. Копирайте файловете от "MapSource patch.rar" в MapSource директорията(обикновено C:\Garmin)

                      3. Проверете версията на MapSource за съвместимост (Help -> About MapSource...)

                      4. Стартирайте "patch_MSxxxx.bat", където xxxx е версията на MapSource.

                      Batch файла ще съхрани оригиниалния MapSource.exe като MapSource_original.exe, което позволява изпозването му отново, стартирайки "Restore_MapSource.bat".

                      След пачването, изходящия gmapsupp.img ще бъде записан в "x:\garmin" директорията, където "x" е избрания от Вас хард диск.
                      Ето и излекувана последната версия.
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • До: Проблем с MapSource

                        Първоначално публикуван от Peps Преглед на мнение
                        ТУК, колега :-)
                        Благодаря много!!!!!

                        Коментар


                        • До: MapSource - проблеми и въпроси

                          MapSource ми работи перфектно ,но не съм го ползвал около година и съм забравил,че да ми кажете от къде да прочета как се отключва карта за програмата MapSource?Става дума за City Navigator Europe NT 2010.20MapSource.

                          Коментар


                          • До: MapSource - проблеми и въпроси

                            Здравейте! Досега ползвах Мапсорса с Нокия 5800 и Гармин на нея, и нямах проблеми с качването на конфигурирани на Мапсорса маршрути. Сега си купих Нуви 765Т и направих опит да си кача направени на Мапсорса маршрути. Изписва ми, че всичко е качено, но когато отида на маршрути в Нуви 765 не намирам нищо качено. В директория GPX освен седящия вътре файл Current.gpx се появява и един Temp.gpx , в които предполагам, че са маршрутите, но явно устройството не го чете. Някой може ли да ми каже къде може да греша при качването на маршрутите от Мапсорса към Nuvi 765?

                            Коментар


                            • До: MapSource - проблеми и въпроси

                              Странно реших да посна рутиране от Пазарджик до Лондон и не става. Всичко което е извън България се рутира по права линия. Аз ли нещо бъркам или просто не става? А базовата карта Trip and Waypoint Manager v2 има ли по-нова версия?

                              Коментар


                              • До: MapSource - проблеми и въпроси

                                Първоначално публикуван от Десислав Преглед на мнение
                                Странно реших да посна рутиране от Пазарджик до Лондон и не става. Всичко което е извън България се рутира по права линия. Аз ли нещо бъркам или просто не става? А базовата карта Trip and Waypoint Manager v2 има ли по-нова версия?
                                Trip and Waypoint Manager v2 не е рутираща, така, че правите линии са напълно обясними. Излез от Балканите с разните му там карти и после пусни CNEU. Мисля, че към момента няма такава карта, с която можеш да навигираш от Пазарджик до Лондон. И то не само с MapSource.
                                Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X