Обява

Свий
Няма добавени обяви.

MapSource - проблеми и въпроси

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: MapSource - проблеми и въпроси

    Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
    Супер обаче това GarminDevice.xml не мога да го намеря.
    При Виста няма C:\Documents and Settings\

    Коментар


    • До: MapSource - проблеми и въпроси

      Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
      При Виста няма C:\Documents and Settings\
      Във виста е C:\Users\
      Целия път е :
      C:\Users\<USERNAME>\AppData\Roaming\GARMIN\Devices\Garmin Mobile PC\GarminDevice.xml
      “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
      Walter Rohrl
      GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

      Коментар


      • До: MapSource - проблеми и въпроси

        Изтеглям последната версия на MapSource от сайта на Garmin, но при инсталация (просто го пускам) ми дава Тази! грешка Къде бъркам ???

        Коментар


        • До: MapSource - проблеми и въпроси

          Първоначално публикуван от z3f1r40 Преглед на мнение
          Изтеглям последната версия на MapSource от сайта на Garmin, но при инсталация (просто го пускам) ми дава Тази! грешка Къде бъркам ???
          Стартирай инсталатора от локален диск, не от мрежата.

          Коментар


          • До: MapSource - проблеми и въпроси

            Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
            Стартирай инсталатора от локален диск, не от мрежата.
            Какво имаш в предвид ??? Сега не мога да ги намеря дисковете даже май не са при мен от гармина и от OFRM-a Инсталатора е сложен в C:\... ама няма и на другия компютър пробвах същото

            Коментар


            • До: MapSource - проблеми и въпроси

              Първоначално публикуван от z3f1r40 Преглед на мнение
              Какво имаш в предвид ??? Сега не мога да ги намеря дисковете даже май не са при мен от гармина и от OFRM-a Инсталатора е сложен в C:\... ама няма и на другия компютър пробвах същото
              Може и файла да се е скапал при свалянето. Изтегли го отново и пробвай пак
              Светът на Владо

              Коментар


              • До: MapSource - проблеми и въпроси

                Пак същата работа Явно нямам късмет нещо... И с по-стара версия пробвах но уви...

                Коментар


                • До: MapSource - проблеми и въпроси

                  Първоначално публикуван от z3f1r40 Преглед на мнение
                  Пак същата работа Явно нямам късмет нещо... И с по-стара версия пробвах но уви...
                  За да можеш да инсталираш мапсорс (по-новите версии), ти е нужно да имаш Mapsource base версия. Да не от там да идва проблема.
                  Светът на Владо

                  Коментар


                  • До: MapSource - проблеми и въпроси

                    Първоначално публикуван от vladoniki Преглед на мнение
                    За да можеш да инсталираш мапсорс (по-новите версии), ти е нужно да имаш Mapsource base версия. Да не от там да идва проблема.
                    Ами на този компютър не съм му слагал до сега нищо гарминско... Принципно и не съм се занимавал сериозно (баща ми като взе навигацията му ги сложиха в магазина картите и до там)... Ако може да подскажеш от къде да намеря басе версия

                    Коментар


                    • До: MapSource - проблеми и въпроси

                      Първоначално публикуван от z3f1r40 Преглед на мнение
                      Ами на този компютър не съм му слагал до сега нищо гарминско... Принципно и не съм се занимавал сериозно (баща ми като взе навигацията му ги сложиха в магазина картите и до там)... Ако може да подскажеш от къде да намеря басе версия
                      Има я на диска с картата. Ако ги нямаш дисковете, предполагам някъде в нета все ще се открие
                      Светът на Владо

                      Коментар


                      • До: MapSource - проблеми и въпроси

                        Първоначално публикуван от vladoniki Преглед на мнение
                        Има я на диска с картата. Ако ги нямаш дисковете, предполагам някъде в нета все ще се открие
                        Ами не мога да го намеря но... Ба.ти тъпата програма просто И диска и него го няма, сега намерих кутийката на навигацията ама само опътвания в нея Диска с българската карта и този ги няма Сега и ъпдейт на OFRM няма да мога да направя Както и да е мерси все пак

                        Коментар


                        • До: MapSource - проблеми и въпроси

                          Първоначално публикуван от z3f1r40 Преглед на мнение
                          ... Ако може да подскажеш от къде да намеря басе версия
                          Я пробвай да вкараш инфото от прикачения файл в регистъра да видим дали няма да го излъже, че има инсталиран Мапсорс. Този трик свърши работа за инсталиране на Mobile PC

                          Само преди да го цъкнеш 2 пъти преименувай файла да стане с разширение .reg
                          Прикачени файлове
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • До: MapSource - проблеми и въпроси

                            Първоначално публикуван от z3f1r40 Преглед на мнение
                            Ами не мога да го намеря но... Ба.ти тъпата програма просто И диска и него го няма, сега намерих кутийката на навигацията ама само опътвания в нея Диска с българската карта и този ги няма Сега и ъпдейт на OFRM няма да мога да направя Както и да е мерси все пак
                            Драсни 1 ЛС на Събин, той ще предложи решение
                            Светът на Владо

                            Коментар


                            • До: MapSource - проблеми и въпроси

                              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                              Я пробвай да вкараш инфото от прикачения файл в регистъра да видим дали няма да го излъже, че има инсталиран Мапсорс. Този трик свърши работа за инсталиране на Mobile PC

                              Само преди да го цъкнеш 2 пъти преименувай файла да стане с разширение .reg
                              Ами не все същата работа Не знам просто как да го излъжа... Сега ще пробвам на лаптоп-а той дори не е чувал за марката Garmin Белкем той са излъже нещо (А междо другото мисля че може и от бозата да е, всички компютри са с SP3 в нас и то един и същ да не прави той някакви чакмаци )

                              Коментар


                              • До: MapSource - проблеми и въпроси

                                А пробва ли да разархивираш exe-то и да стартираш файла MAIN.msi
                                Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
                                GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X