Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Waze

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Еспер, аз съм с твоите настройки и ОС, SE старата версия и нямам грижи. Явно въпросът е в междуличностните отношения с Вазата.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • #32
      Ами вижте ся...
      Това е версията на ябуката:


      Зофта: версия 4.66 ползвах месец+ с ограничена права върху локацията. Никога не е искала повече.
      4.67 съм я пропуснал, видях наличието на обновление но бе го направих.
      В момента в който ъпдейтнах към 4.68 отказа да стартира без пълни права.



      Туйто.
      Не знам как тия неща могат да са 1:1 и да се държи различно.
      Ще приема накрая, че вЕрно зависи от цвета на телефона и хейта ми към апликацията
      Враг усраине

      Коментар


      • #33
        Здравейте, момчета! Изпадна ми един дърт таблет, и се зачудих дали не може да се ползва за визуализация на вазата. Все пак, с 10" екран за навигация би било интересно преживяване. Та възникна и следната чуденка - след като вазата има нужда от интернет, дали ще работи само с карта за мобилен интернет или трябва да е телефонна карта? Щото да си поднесеш 10" "телефон" към ухото ще е пълен цирк, особено ако си пешеходец. Приемам мнения и съвети. Лека и успешна нова седмица!

        П.П. Дърт нубиец съм по отношение на тия технологии, та не ми придиряйте много
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • #34
          Ще работи с такава карта.
          Дори без карта ще работи, стига само на тамагочи-то да има интернет.
          Между другото имах колега и то преди години, който ползваше такъв плочник дори за телефония.
          Обикновено го правеше със слушалки но гледката и с тях не беше по-малко нелепа.
          Враг усраине

          Коментар


          • #35
            На дърт таблет Уейз изобщо не ми се показва в Гугъл Плей стор ...
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • #36
              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
              На дърт таблет Уейз изобщо не ми се показва в Гугъл Плей стор ...
              Вазата е качена някога на таблета и сега сработва, когато е в обсега на вай-фая.
              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
              Из "Златния телец"

              Коментар


              • #37
                Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение

                Вазата е качена някога на таблета и сега сработва, когато е в обсега на вай-фая.
                дори няма нужда да му купуваш карта и да плащаш отделен нет, пускай му от твоя телефон когато си в колата.
                ________________________________________________
                Subaru OUTBACK 2,5
                Hyundai TUCSON 2.0

                Коментар


                • Juiced
                  Juiced коментира
                  Редактиране на коментар
                  Това е правилният начин.

                • Esper
                  Esper коментира
                  Редактиране на коментар
                  Не е задължително да е винаги правилен но определено е по-бюджетен, особено ако няма излишна карта за мобилни данни, която да се ползва.
                  Интернет през този вариант е свързано с няколко допълнителни цък-а преди употреба и интензивно разреждане на батерията на още едно устройство.
                  Все едно вазата не стига.

                  Но да, аз също имах предвид нещо такова.
                  Или ако колата е модерна, с вградено AP.

              • #38
                Момчета, благодаря за насоките! Тия дни ще дойде едно зарядно за автомобил с "честни" 2.5 китайски ампера на изхода и ще пробвам комбината от телефон и таблет. Одеве, по време на сухата тренировка у нас на дивана, всичко беше на 6, но полевите изпитания са друга бира.
                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                Из "Златния телец"

                Коментар


                • IvanIvanovi
                  IvanIvanovi коментира
                  Редактиране на коментар
                  много важно е как и къде ще го закрепиш, аз не ползвам телефона в колата и в редките случай когато се наложи да включа навигация се виждам в чудо къде да го сложа.

              • #39
                Такъв голям таблет,през ноща в кола ще те осветява фейса като пълнолуние,което ще е допълнителна причина да те спрат че боравиш с телефона,при мен работят две или три устройства + видеорегистратор,ако проверяващия е упорит
                ЗА waze днес ,на изхода от село Песнопой към Пловдив ,wazeto не предупреди за патрул ,понеже някой беше маркирал патрула от другата страна на пътя и приложението мълчи.А засадата си беше от моята страна.Това е някаква особеност ,и е правилна ако караме по булеварди ,на двулентов път е грешка.
                Последно редактирано от Roninn; 01-02-21, 21:34.
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • Roninn
                  Roninn коментира
                  Редактиране на коментар
                  Кат си бяха там,и си бяха маркирани правилно,само че ,бяха маркирани в посока карлово ,аз идвам от Карлово посока Пловдив,и waze не предупреждава защото не са в моята лента ,а двете ленти са общо 4 метра.

                • cnc82
                  cnc82 коментира
                  Редактиране на коментар
                  И на мен ми се е случвало да виждам полиция пред мен на картата, а каката мълчи.
                  Но не съм обръщал внимание в кое платно я показва, вероятно в другото.
                  Аз за това редовно следя и екрана.

                • large
                  large коментира
                  Редактиране на коментар
                  Просто го е маркирал човек, движещ се в другата посока.
                  Уейза приема посоката на движение за да определи лентата (това според мен)

              • #40
                Добре де, примерно си пътувам кротко, според ограничение от 80 километра, и виждам засада. Искам да я отбележа, но... вече съм минал 2-300 метра, докато натисна заветното бутонче "полиция в храстите". Отбелязаната точка няма ли да е лееко грешна?

                П.П. Иха, току що включих вазата в домашна обстановка и видях, че вече е отбелязан ремонт, който почна преди 10-тина минути
                Последно редактирано от коко келеша; 02-02-21, 09:15.
                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                Из "Златния телец"

                Коментар


                • cnc82
                  cnc82 коментира
                  Редактиране на коментар
                  Ами всеки който минава от там вазата го пита още ли е там , може би някаква бройка потребители да кажем 3-4 отбележат , че вече не е там и тогава махат предупреждението.

                • Roninn
                  Roninn коментира
                  Редактиране на коментар
                  Не, достатъчно е един да каже ,не е там,и засадата изчезва ...

                  Преди половин час,незнам погрешно или нарочно беше маркирал полиция на карловско шосе между труд и граф Игнатиев в нищото,аз отмених засадата и не е само сега.

                • cnc82
                  cnc82 коментира
                  Редактиране на коментар
                  Вероятно има и такива дето си правят ташак.

              • #41
                При маркиране на "полиция", маркирате от вашата страна и после марките и от другата страна /съседната опция/. Ако не е отбелязана - отбелязвате. Ние като потребители сме и хората, които създават контента. Така, че Вазе не е виновно за нищо. То е дало възможност, а дали някой ще го ползва е друго.

                Когато е отбелязано в другата лента е направено, че да не те предупреждава.
                Не могат да цъкат "не е там", ако стоят на едно място. Трябва да е в движение. При наличието на едно харесване, няма как да бъде отменено, освен от потребител с много висок рейтинг/точки. Демек, почти нямат шанс.
                Карайте, отбелязвайте и благодарете на Вазето. Юзърите са тези, които трябва да действат.

                Коментар


                • #42
                  Вазе работи почти отлично по главните пътища,където минават стотици и хиляди,но през селата е почти безполезно.

                  Имам къща на входа на населеното място и съм на кръстовище,редовно спират и кат и жандармерия,в единия случай пред моя паркинг пред гаража или зад къщата в улицата...имало е случай и на двете места през 15 метра....

                  Никога до сега не съм видял да са маркирани във вазе....петък ,събота и неделя съм под блокада ...тц...никой не маркира.

                  Имам камери и ги виждам че са пак пред гаража ми в момента,често се налага да местят патрулката да си влезна в двора,аз не се оплаквам,хората ме охраняват ,аз съм доволен.Но вазе по селата никой не ползва.."Моите" Катаджии не дебнат за скорост,а за документи,алкохол и дрога....което мен ме устройва и да не са маркирани

                  Същото е и около Чирпан,Ямбол , Елхово, често пътувам в тея райони...
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • Esper
                    Esper коментира
                    Редактиране на коментар
                    Мабаш!

                    У село, което на 1 чеп от Големото Добрутро (30км) васето е безполезно точно колкото налъм без каишка!
                    Никога никой нищо не съм видял да докладва. Само аз неколко пъти преди да пусна водата (деинсталирам вазата).

                    Та туй работи само по чаршия.
                    Иначе според мен само ток г0ри!

                  • cnc82
                    cnc82 коментира
                    Редактиране на коментар
                    Абсолютно вярно ! Аз съм от Ямбол и на единия вход(изход) редовно има патрулка , вазата мълчи.
                    На магистралата Бургас-София пропуск пък не е имало...

                • #43
                  Аз пък се чудя защо разчитате на някой или нещо да ви предупреждава.
                  Карайте си нормално, и няма да имате грижи.
                  Или поне спазвайте ограниченията там където има риск от засада.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • #44
                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Аз пък се чудя защо разчитате на някой или нещо да ви предупреждава.
                    Карайте си нормално, и няма да имате грижи.
                    Или поне спазвайте ограниченията там където има риск от засада.
                    Съгласен съм Коле, но на преебания участък от Чирпан-Ст. Загора как да караш 90 в лявата лента ?
                    Който търси , намира !
                    Човекът е човек, когато е на път !

                    Коментар


                    • #45
                      Ползвам го, без да съм възхитен от него. Работи само, където има сериозен трафик. В интерес на истината ми е спестило доста пари. Всеки ден правя минимум 100км.
                      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X