Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Waze

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Аз пък се чудя защо разчитате на някой или нещо да ви предупреждава.
    Карайте си нормално, и няма да имате грижи.
    Или поне спазвайте ограниченията там където има риск от засада.
    Лошо няма да има предупреждения. И те не са само за полицейски засади.

    А "карайте си нормално" как да го разбирам, примерно, в участък, където знак за ограничение с 30 км/ч в продължение на 20-на км поради ремонт, стои с години след приключване на ремонта?!?
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • Кольо
      Кольо коментира
      Редактиране на коментар
      Не казвам да няма. Нека да си има, не пречат. Обаче да се разчита на някаква игричка за да не се натресеш на полицията?

      А там където има такива знаци и стои полиция на хранилка-има си ред за възроптаване.
      В краен случай-господари на ефира, или някоя нахъсана мисирка.

    • Чавдар (V93)
      Чавдар (V93) коментира
      Редактиране на коментар
      Гаранция няма, особено извън по-големите пътища или по време с по-рядък трафик.

  • #47
    Днес пробвах комбинацията от телефон и таблет в колата. Вазата работи читаво, но сега и аз съм изправен пред проблема със закрепване по подходящ начин на "плочката" Успя да изсмуче около 9 МВ от мобилния нет за половин час ползване. Как ви се струва разхода на мегабайти?
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • #48
      Мегабайтите са данни, а разходът им изглежда приемлив. За сравнение - тая страница е 3.6 MB.
      По-важно е как ти се струва на теб. Ти ще плащаш сметката на карая на месеца, а не ние.
      Не чета коментари и не отговарям на такива.

      И коментаторите...

      Коментар


      • #49
        Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
        Мегабайтите са данни, а разходът им изглежда приемлив. За сравнение - тая страница е 3.6 MB.
        По-важно е как ти се струва на теб. Ти ще плащаш сметката на карая на месеца, а не ние.
        Ясно е, че са данни, и че аз ще плащам, но има хора, които я ползват интензивно, а аз съм я ползвал само половин час. Уж безплатните МВ за месец (демек влизащите в месечната сметка) при мен са 3000 и ще се ползват само за Вазата с мноооого редки изключения. Та ми е интересно примерно, дали може да се определи разхода като постоянна или променлива величина, и ако е променлива, каква ситуация смуче най-много данни. Примерно дали едно отиване и връщане до Пловдив по магистралата няма да изяде 2/3 ти от МВ-тите дето се казва за нищо.

        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • IvanIvanovi
          IvanIvanovi коментира
          Редактиране на коментар
          сложи си аларма за МБ да те предупреждава на 2500 и направо лимит 3000 и перкай да видиш за колко време ще ги изсмуче.
          А без нет няма ли да бачка Вазе-то, и аз го инстлнах на един стар таблет

        • cnc82
          cnc82 коментира
          Редактиране на коментар
          Без нет тотално блокира.

        • Чавдар (V93)
          Чавдар (V93) коментира
          Редактиране на коментар
          Без нет е напълно лишен от смисъл.

      • #50
        Понеже неточностите при докладване на полиция са любима дъвка и във ФБ- страницата на приложението, само да отбележа две неща.
        1. Когато има докладвана "полиция", правилното е само да потвърдите, дали е още там, или я няма. Става с един клик. Евентуално, на следващия светофар или прав участък да благодарите на този, който е докладвал. Да докладвате вече отбелязан полицейски пост, носи едни 6 точки, но прави картата доста синя от картинки с фуражки. Освен това, тези точки няма да донесат особена полза, няма да станете Почетен Уейзър, не дават брони, щитове и допълнителни оръжия и не помагат да превъртите играта.
        2. Когато решите да докладвате неотбелязан полицейски пост, ремонт на пътя, спряло МПС и т.н. достатъчно е да натиснете оранжевото балонче, когато минавате покрай нещото. Също става с един клик. Така ще отбележите координатите му. Какво е нещото, можете да уточните в удобен следващ момент. Определено, не е добра идея да се заигравате с телефона, точно когато минавате покрай съответната "опасност". Определено, не е правилно и да отбелязвате нещото един километър, след като сте го отминали. Няма как да кажете на вазата- имаше камион в канавката, със стърчаща задница на пътя, ама беше преди осемстотин метра.
        И... те- така- те, както казват в Белгия.
        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X