Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Спийд камери България (в разработка)

    Първоначално публикуван от valyon Преглед на мнение
    Колеги имам Гармин 2585 ТВ, инсталирах спийд камери БГ. Но само звуково предупреждение. Изтеглих и гласовото но не върви.На предишния ми гармин 360 се справих,но на този даже не виждам и в неговото меню такова.Има само предупреждение еднократно звуково,многократно такова и изключено.Аз ли не правя нещо като хората или то простго толкова си може?
    Дай малко повече инфо къде си сложил файловете, защото особено при ПОИ между различните апарати Нуви няма големи различия.
    Nothing comes from nothing...

    Коментар


    • От: Спийд камери България (в разработка)

      Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
      Дай малко повече инфо къде си сложил файловете, защото особено при ПОИ между различните апарати Нуви няма големи различия.
      Значи колега,понеже при мен е без карта и всичко е на вътрешната памет.Програмката 'sox" и трите папки "zasadi","

      redlight" и "speed cameri",първо ги сложих в папката "GARMIN" после и в "POI" и накрая в "MAP" където при мен е записана картата за Б-я, не стана. След това опитах на всички възможни комбинации на тези три места но пак нищо.Гледах тук с търсачката но не намерих решение на моя въпрос и се принудих да пиша тук.

      Коментар


      • От: Спийд камери България (в разработка)

        Първоначално публикуван от valyon Преглед на мнение
        Значи колега,понеже при мен е без карта и всичко е на вътрешната памет.Програмката 'sox" и трите папки "zasadi","

        redlight" и "speed cameri",първо ги сложих в папката "GARMIN" после и в "POI" и накрая в "MAP" където при мен е записана картата за Б-я, не стана. След това опитах на всички възможни комбинации на тези три места но пак нищо.Гледах тук с търсачката но не намерих решение на моя въпрос и се принудих да пиша тук.
        Аз до колкото разбрах според мен си изтеглил GPX файловете. На теб ти трябват GPi.
        Прикачени файлове

        Коментар


        • От: Спийд камери България (в разработка)

          Първоначално публикуван от Наско Преглед на мнение
          Аз до колкото разбрах според мен си изтеглил GPX файловете. На теб ти трябват GPi.
          Благодаря . точно тях бях изтеглил.А при мен как е най-правилно да се сложат, за да не почвам с опитите отново.

          Коментар


          • От: Спийд камери България (в разработка)

            Правилото е едно - файла с разширение .GPI се копира в папка POI. Без никакви допълнителни папки. Естествено трябва и правилния файл да изтеглиш.

            П.П. Или многократно , или еднократно , което си избереш.

            Коментар


            • От: Спийд камери България (в разработка)

              Благодаря на всички колеги опитали се да помогнат, но каката не иска да проговори през Гармин 2585 ТВ. Ще си го карам на писукане само.

              Коментар


              • От: Спийд камери България (в разработка)

                Не знам дали е тук мястото точно, но да съобщя за една мобилна камера, която често стои на тези координати (и ме заши, м/у другото)
                EL:24°18.9870
                NL:42°16.0684
                Ограничението е 50км/ч
                Снима идващите от магистралата, почти накрая на селото.
                Обаче често се намира и на изхода на селото към магистралата.

                Коментар


                • От: Спийд камери България (в разработка)

                  Към gadev - вече на магистралата максималната скорост е 140 км./ч., а камерите са на 130 във файла. На следващата версия да се смени скоростта, ако може ...
                  Забелязах още нещо за камерата, която е на Лукойл Ботевград /посока София/. Камерата би трябвало да снима в посока Ботевград/София и новото ограничение е 140 км/ч.
                  Дано да е така, защото на същото място където е камерата, но в другото платно /посока София-Ботевград/ има въведено ограничение 90 км./ч заради опастност от изизане на животни на пътя. Това малко като ограничение не го схващам - магистрала пък животни на пътя - абе не ми се връзва ама както и да е.
                  Едва ли може да се разделят скоростите от камерата в зависимост от платното, но имайте едно на ум като минавате от там.
                  Nothing comes from nothing...

                  Коментар


                  • От: Спийд камери България (в разработка)

                    Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
                    Към gadev - вече на магистралата максималната скорост е 140 км./ч., а камерите са на 130 във файла. На следващата версия да се смени скоростта, ако може ...
                    Забелязах още нещо за камерата, която е на Лукойл Ботевград /посока София/. Камерата би трябвало да снима в посока Ботевград/София и новото ограничение е 140 км/ч.
                    Дано да е така, защото на същото място където е камерата, но в другото платно /посока София-Ботевград/ има въведено ограничение 90 км./ч заради опастност от изизане на животни на пътя. Това малко като ограничение не го схващам - магистрала пък животни на пътя - абе не ми се връзва ама както и да е.
                    Едва ли може да се разделят скоростите от камерата в зависимост от платното, но имайте едно на ум като минавате от там.
                    Нямам нищо против да сменим скоростта на 140км/ч ако някой запише нов wav файл. Вече не помня кой ентусиаст записа старите файлове. Има ли желаещи?
                    последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                    Коментар


                    • От: Спийд камери България (в разработка)

                      Да допълня горния си пост за камерата на Лукойл Ботевград - вече и от другата страна /Ботевград - София/ има знак 90 заради опастност от излизане на диви животни на магистралата. Демек, каквото и да ни говори ГПСа, защото промяната е от средата на миналата седмица, според мен е добре да караме с 90 км./ч на Лукойла иначе вероятно ще получаваме картички.
                      Моля някой колега да потвърди наблюденията ми.
                      Nothing comes from nothing...

                      Коментар


                      • От: Спийд камери България (в разработка)

                        http://fakti.bg/avto/44655-950-leva-...ishena-skorost
                        ВЪРЛ ФЕН :cool: Nuvi 205

                        Коментар


                        • От: Спийд камери България (в разработка)

                          Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
                          Да допълня горния си пост за камерата на Лукойл Ботевград - вече и от другата страна /Ботевград - София/ има знак 90 заради опастност от излизане на диви животни на магистралата. Демек, каквото и да ни говори ГПСа, защото промяната е от средата на миналата седмица, според мен е добре да караме с 90 км./ч на Лукойла иначе вероятно ще получаваме картички.
                          Моля някой колега да потвърди наблюденията ми.
                          Вчера минах от там и при качването на магистралата от Враца/ Монтана има знак 90 км/ч.
                          Посока София - Ботевград при село Чурек има знак за край на магистралата в продължения на 25 км.
                          LZ1IHM

                          Коментар


                          • От: Спийд камери България (в разработка)

                            Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
                            Нямам нищо против да сменим скоростта на 140км/ч ако някой запише нов wav файл. Вече не помня кой ентусиаст записа старите файлове. Има ли желаещи?
                            Ето 140км/ч

                            http://rammsteingarminmobilext.hit.b.../other/140.wav
                            Последни версии на SpeedCameras за Garmin Mobile XT
                            http://rammsteingarminmobilext.hit.bg

                            Коментар


                            • От: Спийд камери България (в разработка)

                              Нещо май при качването файла се е повредил. Аз изтеглям 0 кб.

                              Коментар


                              • От: Спийд камери България (в разработка)

                                Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
                                Нямам нищо против да сменим скоростта на 140км/ч ако някой запише нов wav файл. Вече не помня кой ентусиаст записа старите файлове. Има ли желаещи?
                                Колега, Гадев, аз ги правих waw файловете. Днес утре ще седна да запиша нова, но не знам дали помня параметрите!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X