Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Спийд камери България (в разработка)

    Това е в самото начало на м.Тракия , веднага след кръговото. Или по-точно края на магистралата , преди кръговото на Стара Загора. Там доста често стои патрулка между двете платна.
    Последно редактирано от milstan; 04-07-11, 09:48.

    Коментар


    • От: Спийд камери България (в разработка)

      Първоначално публикуван от connann Преглед на мнение
      N42 20.330 E25 39.592 - 60 км/ч - камера, но не знам дали е мобилна или статична.
      Колежката са я снимали, когато е била командировка

      [ATTACH=CONFIG]345267[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]345268[/ATTACH]

      Честитката пристигна с близо два месеца закъснениние. Номерът се вижда ясно, но не и кой кара. Прави ми впечатление, че КАТ ползват някакви карти, които не са актуализирани в близките 10 години.
      Колега не по темата но на снимката от Приложението по преписката пише номера да завършва на XX XX 67 АВ a на колата ти е 97 ако не се лъжа?!? Може нещо да не съм разбрал!
      LZ1ZAH

      Коментар


      • От: Спийд камери България (в разработка)

        Първоначално публикуван от Zahari007 Преглед на мнение
        Колега не по темата но на снимката от Приложението по преписката пише номера да завършва на XX XX 67 АВ a на колата ти е 97 ако не се лъжа?!? Може нещо да не съм разбрал!
        Да, наистина са объркали предпоследната цифра, не го бях забелязал, но на самия фиш, който не съм го снимал, е изписан верният номер. Може би дежурният полицай не е мислил, че има разлика: 6 - 9, зависи от къде го гледаш...
        Последно редактирано от connann; 04-07-11, 16:25.

        Коментар


        • От: Спийд камери България (в разработка)

          Само да вметна, че при грешка фиша е невалиден!!! (незаконен) или т.н. пада при всички положения!
          LZ1ZAH

          Коментар


          • От: Спийд камери България (в разработка)

            Първоначално публикуван от Zahari007 Преглед на мнение
            Само да вметна, че при грешка фиша е невалиден!!! (незаконен) или т.н. пада при всички положения!
            и аз така мисля, но дали ще се наложи за такова нещо да се минава в съда? Което пък от своя страна зависи каква глоба ще наложат, в случая за 15 км/ч невярвам да е голяма и човек да си помисли дали да се разправя.

            Коментар


            • От: Спийд камери България (в разработка)

              Това го прочетох в един друг форум.
              ...
              Четири камери на КАТ следят за превишаване на скоростта в областта.
              Две от камерите са разположени по пътя Бургас – Созопол. Едната е на спирка Моряк след отбивката за парк Отманли и село Ясна поляна, а другата на разклона за село Атия. ТДругите две камери са на пътя Бургас – Слънчев бряг. Едната се намира малко преди къмпинг Европа, а четвъртата преди град Ахелой.
              ...
              Дали са отразени в базата данни?

              Коментар


              • От: Спийд камери България (в разработка)

                отразени са

                Коментар


                • От: Спийд камери България (в разработка)

                  Аз да споделя нещо много странно - камерата между Поморие и Бургас /първата в посока Бургас/ - вече 2 -3 пъти минавам край нея и като се движа в посока Бургас я отчита, а на обратно не - мнооого странно........
                  Nothing comes from nothing...

                  Коментар


                  • От: Спийд камери България (в разработка)

                    Здравейте колеги!
                    С NUVI 255W съм и не мога да махна старата версия на спийдкамерите. Изтрил съм цялата папка POI и всички файлове с разширение gpx и gpi и каката продължава да се обажда постоянно. Като сложа новата версия в папка POI, се дублират. Кой файл още трябва да премахна?
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Garmin Nuwi 255W.JPG
Прегледи:1
Размер:58.0 КБ
ID:5290194
                    Диян Димитров

                    Коментар


                    • От: Спийд камери България (в разработка)

                      Какво има в папка GPX?
                      Nothing comes from nothing...

                      Коментар


                      • От: Спийд камери България (в разработка)

                        Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
                        Какво има в папка GPX?
                        Само файла Current.gpx, но трия и него и ефекта е същия.
                        Диян Димитров

                        Коментар


                        • От: Спийд камери България (в разработка)

                          Първоначално публикуван от sunny88 Преглед на мнение
                          Здравейте колеги!
                          С NUVI 255W съм и не мога да махна старата версия на спийдкамерите. Изтрил съм цялата папка POI и всички файлове с разширение gpx и gpi и каката продължава да се обажда постоянно. Като сложа новата версия в папка POI, се дублират. Кой файл още трябва да премахна?
                          [ATTACH=CONFIG]345854[/ATTACH]
                          С 205 понякога се получава това. Оправя се само с формат на нювито.

                          Коментар


                          • От: Спийд камери България (в разработка)

                            361 - ограничението на пътя през с. Лозенец е 40 км/ч (има табела точно преди засадата), в момента е зададено 50 км/ч.

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:532392.png
Прегледи:1
Размер:254.6 КБ
ID:5290256

                            Коментар


                            • От: Спийд камери България (в разработка)

                              Не че съм много запознат, но в POILoader-а те пита в началото дали да изтрие всички предишни версии - пробвай го

                              Коментар


                              • От: Спийд камери България (в разработка)

                                КАТ ще ни глобява и за нарушения в чужбина

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X