Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Спийд камери България (в разработка)

    На двете засади липсват ограничителни знаци, което означава, че допустимата скорост е 90 км/ч.
    176 -Засада-60км/ч Старо Оряхово, след табела Радар, Варна - Бургас 2 (Вместо Старо Оряхово трябва да е Разклона за Равна гора)
    N43.031450025737
    E27.840500017628

    175 - Засада-60км/ч Старо Оряхово, след табела Радар, Варна - Бургас (Вместо Старо Оряхово трябва да е Разклона за Камчия)
    N43.056560028344
    E27.860810039564

    От година насам, по-често съм ги виждал на нова точка, около 1км преди разклона за Равна гора(засада 176) на малка отбивка в посока Бургас, където ограничението също е 90км/ч, но пътя позволява и 160км/ч. Данните вземам от maps.google
    N43.041236
    E27.850030

    Колега gadev, в дясното прозорче на камерата в с.Старо Оряхово се вижда окуляр - предполагам на камера, а в лявото светкавица мисля. В събота ще взема фотоапарата за да го щракна от метър. Ще засека и координатите на засадата с GPS-a.

    Коментар


    • От: Спийд камери България (в разработка)

      Тези фиксирани камери (кутиите) имат ли светкавица , защо навремето ,когато кутията в село Подслон ( до бензиностанцията) беше пълна , съм я гледал вечер през камерата на телефона и излъчваше яко инфрачервена светлина.

      Коментар


      • От: Спийд камери България (в разработка)

        Първоначално публикуван от Morskiq222 Преглед на мнение
        В събота ще взема фотоапарата за да го щракна от метър. Ще засека и координатите на засадата с GPS-a.
        Ако е възможно - пусни снимките тук.

        Коментар


        • От: Спийд камери България (в разработка)

          Първоначално публикуван от darkstar_ Преглед на мнение
          Може ли някой, от минаващите често по пътя Враца-Мездра
          да потвърди дали това:
          529 -Засада-60км/ч ПЪТ-Е79,
          трябва ли да го има още? Също така, че скоростта е 60 км/ч, а не 40 км/ч.
          Също така, може ли някой да потвърди, че на това място:
          083-Засада-50км/ч Лютидол, преди ханчето
          спират с радар, защото полиция съм виждал, но без радар. А доколкото ми е известно
          това е преброителен пункт на КАТ.
          Та може ли някой, все пак, да каже нещо по тези въпроси?

          Коментар


          • От: Спийд камери България (в разработка)

            Благодаря колега Гадев,

            Само питането ми е откъде да намеря .ov2 файлове с българските камери, засади и тям подобни гадости?

            Благодаря

            Т
            Good guys drive Land Rovers!

            Коментар


            • От: Спийд камери България (в разработка)

              Например от тук:
              http://forum.pocketbulgaria.com/view...285202#p285202

              Коментар


              • От: Спийд камери България (в разработка)

                Първоначално публикуван от darkstar_ Преглед на мнение
                Ако е възможно - пусни снимките тук.
                Аз ще снимам за наличие на обектив. Колегата gadev вече е постнал снимки:
                Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
                [ATTACH=CONFIG]311584[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]311585[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]311586[/ATTACH]


                Колеги, внимавайте!
                42.990902 N 27.794979 E
                Кутия за камера наистина има. Кутията е празна. Мястото е 100м след бензиностанцията на Лукойл в посока Варна-Бургас, точно до сградата на Горското . Мисля да коригирам последната версия. Ограничението е 50км/ч, защото знак за 40км/ч не видях. Има липсващ знак(последната снимка), който може и да е бил 40км/ч, но сега го няма.

                Коментар


                • От: Спийд камери България (в разработка)

                  Първоначално публикуван от Morskiq222 Преглед на мнение
                  Аз ще снимам за наличие на обектив. Колегата gadev вече е постнал снимки:
                  кутията на Ст.Оряхово НЕ е празна вече. Работи здраво. Един приятел получи честитка, така че внимавайте.
                  последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                  Коментар


                  • От: Спийд камери България (в разработка)

                    Нова засада на изхода от София в посока Калотина веднага след моста след магазин Метро. Ограничение 90 км/ч . Веднага след табелата за край на София повечето шофьори ускоряват над 90 км/ч и на спускане по моста който е със завой и няма добра видимост чакат полицаите с радар. Вече за трети път ги засичам.
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • От: Спийд камери България (в разработка)

                      Първоначално публикуван от alexmitrany Преглед на мнение
                      Нова засада на изхода от София в посока Калотина веднага след моста след магазин Метро. Ограничение 90 км/ч . Веднага след табелата за край на София повечето шофьори ускоряват над 90 км/ч и на спускане по моста който е със завой и няма добра видимост чакат полицаите с радар. Вече за трети път ги засичам.
                      Там пък къде има място да си оставят колата?
                      [URL="http://dobavi.info/cars/Volkswagen/"][IMG]http://dobavi.info/cars/Volkswagen/m14836.gif[/IMG][/URL]

                      Коментар


                      • От: Спийд камери България (в разработка)

                        Сори за спама!

                        Коментар


                        • От: Спийд камери България (в разработка)

                          Първоначално публикуван от darkstar_ Преглед на мнение
                          Та може ли някой, все пак, да каже нещо по тези въпроси?
                          Онзи ден пътувах натам. Първата засада не я видях, но никога няма гаранция, че някога няма пак да цъфнат на любимото си място.
                          Второто наистина е преброителен пункт на КАТ, но до пътя има нещо, което наподобява кутия на камера, така че не знам..

                          Коментар


                          • От: Спийд камери България (в разработка)

                            Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
                            кутията на Ст.Оряхово НЕ е празна вече. Работи здраво. Един приятел получи честитка, така че внимавайте.
                            Верно е, работещ в съседство ми каза, че снимала по около 200 снимки на ден(информация от полицаите, които вземали данните)!

                            Стара засада, но я няма в базата:
                            N43°08.271' E27°49.106' (43.137850, 27.818433) След магистралата в посока Бургас, преди Харамията. Ограничение 80км/ч

                            N43°02.479' E27°51.012' (N43.041317 E27.850200) Преди ''червения мост'', ограничение 90км/ч

                            Коментар


                            • От: Спийд камери България (в разработка)

                              Там пък къде има място да си оставят колата?

                              Има място влизат в канавката. Явно мястот е много вървежно.

                              Коментар


                              • От: Спийд камери България (в разработка)

                                Първоначално публикуван от alexmitrany Преглед на мнение
                                Там пък къде има място да си оставят колата?

                                Има място влизат в канавката. Явно мястот е много вървежно.
                                Винаги съм чакал да се появят там
                                Другото място където винаги ги чакам е зад храста преди светофара на Метро, в посока София. Виждал съм ги веднъж, но ограничението там е 40 км/ч

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X