Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Siemens N520 PDA+GPS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    При мен когато използвам mmsirf за активирането на WAАS корекциите в garmin que точноста заковава на 2.5 метра и минава в 2Д режим и повече не се променя дори и след деактивирането на waаs корекциите. Оправя се след известно време но незнам при коя от
    маниплациите с устроиството

    Коментар


    • #32
      действително темата във форума е доста зарибяваща. Явно ще продам моя 60CS и ще си купя FCS N 520

      Благодаря за подробната и зарибяваща информацията побликувана от Венцислав Петров, искам да направя само няколко корекции и допълнения, които биха ви спестили малко загубено време в търсене из Google на повече инфо от къде да си свалите и как да си инсталирате софтуера GPSProxy: автора на GPL проекта се казва Andrew Klopper, препоръчвам Ви да погледнете този форум , ако имате някакви евентуални затруднения с работата на софтуера. Във форума по-горе може да се проследи и развитието на проекта от създаването му през Aug 2005.

      Най-изгодната оферта, която успях да намеря в Google за FCS N 520 е 699.00 лв. с ДДС тук - за да избегна евентуални недоразумения искам да подчертая дебело, че нямам нищо общо с препоръчаната фирма и всъщност се надявам да успея да намеря по-изгодна цена с включен ДДС, докато продам моя 60 CS

      Ето тук е и линка с обявата ми за 60CS-a, ако някой е заинтересован от тази перфектна машина.

      Коментар


      • #33
        Незнам как ги решаваш тези неща, но все едно да продадеш джип и да си купиш лека кола, макар и с екстри.
        "...откъде идваш ... и накъде отиваш..."
        http://ftp.domainbg.com/tuono

        Коментар


        • #34
          Е Tuono според мен всичко зависи от предназначението на апарата. Конкретно за моите цели носимия Garmin няма нито едно предимство но за сметка на това е пълен с недостатъци...с което не го отричам просто казвам че си има конкретно предназначение. Също така не смятам, че сравнението с джип и лека кола е уместно, защото заради факта, че моя джип е със сваляема тента PDA-то ми е оборудвано с ударо, водо и прахоустойчива кутия, спрямо която тази на Гармина е като детска играчка...
          VPetrov.photography

          Коментар


          • #35
            опитвам се да свържа garminque с проксито. проксито изкарва сателитите на блутут холукс гпс на comпорт 8. задавам applicationa да бъде на virtual comпорт 0, само че garminque не вижда такъв virtual comport0. къде е проблема

            Коментар


            • #36
              стана на comport6 /различен от comport 0/.

              Коментар


              • #37
                Първоначално публикуван от lubo777
                Най-изгодната оферта, която успях да намеря в Google за FCS N 520 е 699.00 лв. с ДДС тук - за да избегна евентуални недоразумения искам да подчертая дебело, че нямам нищо общо с препоръчаната фирма и всъщност се надявам да успея да намеря по-изгодна цена с включен ДДС, докато продам моя 60 CS
                Има и по-изгодни цени. А за да не се набуташ да си го купиш от "некоректни търговци" отиди на сайта http://www.fujitsu-siemens.bg/aboutu...ers/index.html и виж контактите на партньорите предлагащи "правилните продукти", които се сервизират в България, а не ти обясняват при евентуален проблем че ти си виновен, че си го изпускал, мокрил...... абе знаете предполагам рецитала. А после може и да звъннеш, ще измислим цената .
                LZ1JJJ

                Коментар


                • #38
                  А имате ли планшетници? Те и таблетни. У вибро-водо-прахо защитени?

                  Коментар


                  • #39
                    На тези на които ще бъде полезно и интересно ето схема на буксата на N520
                    Аз лично съм си направил USB host кабел и com кабел като съм закачaл на усб хоста мп3 плеар ,преносим хард, усб памет , усб клавиатура , и фотоапарат canon 350d единствено фотоапарата не бе разпознат коректно и устройството поиска драйвери

                    компорта изпробвах като закачих устроиството с настолният ми комп и успешно свързах nRoute с GPS приемника на LOOX N520

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X