Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Shineray и Zongshen 150-250cc

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

    Първоначално публикуван от racer92 Преглед на мнение
    Отиваш в местния моторджийски магазин и купуваш ЧЗ с такава стъмка, каквато ти трябва. Успех!

    Може да потърсиш Реджина или Дид,от същите магазини.

    Коментар


    • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

      Благодаря колеги. Днес обаче говорих с един Русенски гуро по ремонт на мотори и човека ми каза че каквато и верига да сложа ако ще и най марковата и скъпа щом е 428 няма да държи. Обясни ми че трябва да мина на верига и зъбчатки 520 и само така ще си реша проблема.

      Коментар


      • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

        Тъкмо това щях да ти пиша колега.Ако имаш интерес пиши ми на лично да ти дам инфо къде ги правят тия неща.
        YAMAHA RAPTOR 700R

        Коментар


        • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

          Рамката вече готова и се почна сглобяването

          Коментар


          • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

            Ще стане красавица, браво за мераклийското изпипване на китаеца, чакам продължението

            Коментар


            • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

              Колеги днес извадих задните накладки понеже бяха почти на желязо. Търсих из нета но така и не видях същите да се продават. Утре ще ги снимам и ще ги пусна тук. Иначе модела на моето АТВ е Shineray XY250ST-9E. Кажете от къде да поръчам тия накладки ако знаете?

              Коментар


              • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

                Напиши "Атв варна" в Google и се обади, би трябвало да има - Сашо се казва момчето. Докато бях с китайско атв, помня че съм лепил феродо с Поксипол и е издържало, до свършване на феродото ( ама не помня колко мм феродо взимахме ), другият вариант е фирма занимаваща се с това да го направи - по-добрият вариант е, ако знаеш колко мм феродо да сложиш разбира се. Относно веригата - карал съм с китайски - изключително много разтегливи, ЧЗ отново се разтягат, но положението тука е доста по-добре. И аз останах с впечалението, че просто верига с тази стъпка - 428, идва доста слаба за атв. Това да смениш зъбаците и веригата на 520 е доста добро решение, ако е постижимо, и едва ли с тези кубици ще ти се наложи да натягаш веригата в последствие.

                Успех !

                Коментар


                • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

                  Първоначално публикуван от Spouk Преглед на мнение
                  другият вариант е фирма занимаваща се с това да го направи - по-добрият вариант е, ако знаеш колко мм феродо да сложиш разбира се.

                  Успех !
                  Първото нещо за което се сетих е да ида да ми сложат ново феродо на тия накладки. Правил съм го тук в една фирма и става. Проблема е обаче че не знам колко е дебело в оригинал.

                  Коментар


                  • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

                    Ако прибереш буталцето на апарата няма ли да може да се премери колко ще е максимума който ще събере ?
                    ВНЕДОРОЖНИК УАЗ - БОГ РАЗБИТЫХ ДОРОГ

                    Коментар


                    • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

                      Първоначално публикуван от koko_s Преглед на мнение
                      Ако прибереш буталцето на апарата няма ли да може да се премери колко ще е максимума който ще събере ?
                      Ми то няма друг начин освен тоя.

                      Коментар


                      • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

                        Докато мина на зъбчатки и верига 520 взех 428 уж рейсинг. Да изкара зимата пък до на пролет нова верига с нов мотор

                        Коментар


                        • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

                          Ето иснимка на накладката. Еднакви са и от двете страни

                          Коментар


                          • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

                            такива ли са?

                            непозволен линк
                            Последно редактирано от Преслав Василев - preskata; 06-11-15, 23:39.
                            Three witches watch three Swatch watches.
                            Which witch watch which Swatch watch?

                            Коментар


                            • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

                              Първоначално публикуван от sergej Преглед на мнение
                              Приличат ми на същите. И на размер май ще станат. Много благодаря колега

                              Коментар


                              • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

                                Все още се търсят задни 9 цолови джанти. Ако някой има за продан да пише.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X