Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Направа на ATV - mon4o

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Направа на ATV - mon4o

    казвай на какво ти трябват размери Skype : kingsize_14 ама през седмицата няма да ти отговоря щото уча в друг град и нямам комп ,но петък събота неделя съм на разположение иначее карбовете вече са зглобени резервоара е готов ,инсталацията дава ядове ама и тя една инсталация иначе е пушка като му ударя 2-ра и ще изкубя кормилото скоро очаквайте клипове и снимки .... чакаме циганското лято ай със здраве
    [SIGPIC][/SIGPIC]Не е Важно дали Ще паднеш, Важното е дАли ще Станеш :twisted:

    Коментар


    • #77
      До: Направа на ATV - mon4o

      Колеги, малко закъсах с бобините хич не са добре, ако случайно на някой му се намират такива или подобни да пише, те са 2 бобини на 1 стойка, на бобина по 2 свещи. Модела на мотора е Honda CB750 но бобини стават и от други модели. Моля ви помагайте
      Прикачени файлове
      [SIGPIC][/SIGPIC]Не е Важно дали Ще паднеш, Важното е дАли ще Станеш :twisted:

      Коментар


      • #78
        До: Направа на ATV - mon4o

        Мерси за съдействието иначе ,ама няма проблеми бобините са с нови кабели и лули и всичко е както трябва карбураторите дават мн ядове ама ще се доизкусурят и те иначе ето 1 2 снимки днескашни ,резервоара си е на място седалката е на тапицер тия дни ще е готова и тя ,но сега най-важно е да излекуваме сърцето на колесницата ай със здраве
        Прикачени файлове
        [SIGPIC][/SIGPIC]Не е Важно дали Ще паднеш, Важното е дАли ще Станеш :twisted:

        Коментар


        • #79
          До: Направа на ATV - mon4o

          Трее се некой да разбира от мотори по Ихтиман....Данчо Магазинера, ако още се мота там, трее да помогне.

          Коментар


          • #80
            До: Направа на АТВ

            Първоначално публикуван от Калоян Мартин Преглед на мнение
            Абе айди де пич... Писал съм ти от няколко дена, звъннах ти каза ми да чакам, но още никакъв те няма И sms ти писах да те подсетя обаче... Е малко по-сериозно се отнеси към задачката де, никакъв шанс не ми даваш на мен
            колега продавам ги чисто нови по 90.0878804704

            Коментар


            • #81
              До: Направа на ATV - mon4o

              с Данчо се имам, питал съм го давал ми е някакви насоки ,но с него разговарям по други въпроси той не е толкова по двигателите а по външния вид абе ще се оправим. Днес взех други карбове от Kawasaki GPX 750 .. Mikuni сложихме ги запали всичко нормално и сега в понеделник ще го караме при 1 човек да регулира клапаните и да се надяваме ще тръгне без проблем тия дни ще пусна някоя снимка
              [SIGPIC][/SIGPIC]Не е Важно дали Ще паднеш, Важното е дАли ще Станеш :twisted:

              Коментар


              • #82
                До: Направа на ATV - mon4o

                днес му хвърлих 1 временна боя щото мн ме дразнеше тия дни чакам седалката утре ще го отваряме да регулираме клапани и те така
                Прикачени файлове
                [SIGPIC][/SIGPIC]Не е Важно дали Ще паднеш, Важното е дАли ще Станеш :twisted:

                Коментар


                • #83
                  До: Направа на ATV - mon4o

                  такаа.. скоро не съм писал нищо, но напредването в проекта е вече по сложно. Много детайли и неща които не се правят за 1 ден ,а и училището не ми оставя много време. По 2 дена в седмицата се занимавам с него, но това е друг въпрос . Последния пост е от 1 месец та от тогава мн промени. Променихме схемата на запалването със смяната на оригиналните бобини 4 чисто нови ладови, от там още 1 проблем поради голямото съпротивление на бобините чукчетата започнаха да искрят мн яко ... и от там монтиране на 2 електронни запалвания които премахнаха искрата ,чукчетата в момента са само едни прекъсвачи, ток през тях не минава и така напрактика остават вечни .Заради кондензатори едно електронно изгоря днес монтирах новото и се купиха 2 истински кондензатора. Другия проблем дойде от карбураторите които са вакуумни и заради това без тяхната си филтърна кутия двигателя не иска да работи .. последва преправяне на рамката вкарване на кутията и днес запалихме от 2 седмици насам двигателя работи на пушка сега остана само да се върже генератора и сме готови за Първия сняг Основното беше това направиха се мн преработки но просто не ми се обяснява толкова ето и некоя снимка . ай със здраве па ше има и клипове скоро
                  Прикачени файлове
                  [SIGPIC][/SIGPIC]Не е Важно дали Ще паднеш, Важното е дАли ще Станеш :twisted:

                  Коментар


                  • #84
                    До: Направа на ATV - mon4o

                    Първоначално публикуван от mon4o Преглед на мнение
                    такаа.. скоро не съм писал нищо, но напредването в проекта е вече по сложно. Много детайли и неща които не се правят за 1 ден ,а и училището не ми оставя много време. По 2 дена в седмицата се занимавам с него, но това е друг въпрос . Последния пост е от 1 месец та от тогава мн промени. Променихме схемата на запалването със смяната на оригиналните бобини 4 чисто нови ладови, от там още 1 проблем поради голямото съпротивление на бобините чукчетата започнаха да искрят мн яко ... и от там монтиране на 2 електронни запалвания които премахнаха искрата ,чукчетата в момента са само едни прекъсвачи, ток през тях не минава и така напрактика остават вечни .Заради кондензатори едно електронно изгоря днес монтирах новото и се купиха 2 истински кондензатора. Другия проблем дойде от карбураторите които са вакуумни и заради това без тяхната си филтърна кутия двигателя не иска да работи .. последва преправяне на рамката вкарване на кутията и днес запалихме от 2 седмици насам двигателя работи на пушка сега остана само да се върже генератора и сме готови за Първия сняг Основното беше това направиха се мн преработки но просто не ми се обяснява толкова ето и некоя снимка . ай със здраве па ше има и клипове скоро





                    Хубава машина си направил поздрави показвай до каде си стигал

                    Коментар


                    • #85
                      До: Направа на ATV - mon4o

                      мале мале... от кога не съм писал ...незнам от къде да започна, АТВ то изтърпя много много ремонти незначителни на пръв поглед ноо доста важни.. изпипaха се доста работи и остават още хиляди.. вече 1 година и повече от както го почнахме, ноо засега ее само в бокса . Ии значии карахме си го ии се наложи да сменим маслото.. сменихме го и започна да пуши здравата.. гореше масло, но явно полусинтетиката не пуши решихме да проверим гумичките на клапаните.. проверихме ги, не бяха мн зле, но ги сменихме след това го затворихме ии пак малко каране... не се оправи с гумичките.. постоянно цапаше свещи и губеше цилиндри.. абе не се оправи с гумичките, и ни писна и решихме че ще се разглобява да се сменят сегменти.. отворихме го... сегментите бяха в ужасно състояние имаше 2 счупени (добре че не са задрали...) имаха ръб с който можех да си режа бруса сланина... ключа в цилиндъра беше колкото кибритена клечка.. абе работата беше много зле. Намерихме сегменти пилихме правихме всичко точно.. налузихме на буталата и зачакахме гарнитурата на главата.. тя дойде преди 1 седмица и взехме да го зглобяваме. Докато всичко си вървеше буталата си влязоха гарнитури силикони всичко точно... и докато затягахме една шпилка се присъедини към "Дзън" изкуството хайде пак разглобявай ...... намерих шпилка москвичова веднага на стругаря и вчера я взехме и пак го зглобихме, но тоя път всичко си беше точно сега като се върна от училище ще монтираме държачите, вала, веригата, една фина настройка иии дано заработи като хората... че писна вече ох не ми се пише повече като го запаля ще се похваля айдее поздравии !
                      Прикачени файлове
                      [SIGPIC][/SIGPIC]Не е Важно дали Ще паднеш, Важното е дАли ще Станеш :twisted:

                      Коментар


                      • #86
                        До: Направа на ATV - mon4o

                        Браво разбирам че машината те е стровила но не се предаваш давай смело на пред всичко ше стане и пускай снимки да гледаме и ние какви ги вършиш.

                        На мен лично ще ми е много интересно и полезно защото ще започвам и аз да правя такава самоделка (АТВ) вече съм купил донор и някой други неща.

                        Коментар


                        • #87
                          До: Направа на ATV - mon4o

                          Браво колега успех,ще му садиш ли пластмаси?

                          Коментар


                          • #88
                            От: До: Направа на ATV - mon4o

                            до къде стигна колега забрави ни нас зяпачите
                            ДЕЦАТА СА НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X