Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Направа на ATV - mon4o

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Направа на ATV - mon4o

    тук ще описвам моя проект за направа на самоделъчно АТВ . В момента още набараме части и чакаме само рамката да пристигне да монтираме двигателя и да почваме с Мъките Двигателя е от Honda CB 750 -> 750 Кубика, 67 коня 50N/m Въртящ момент ,4 Цилиндров, 4 Тактов, Въздушно охлаждане, Стартер , Манивела . Еми това е най общото ще правя снимки на всеки етап от изработката на машината и се надявам да споделяме опит за да няма гафове сега пускам снимки на двигателя
    Прикачени файлове
    [SIGPIC][/SIGPIC]Не е Важно дали Ще паднеш, Важното е дАли ще Станеш :twisted:

  • #2
    До: Направа на АТВ

    Упех с начинанието добре замислен проект ще следя темата с интерес.Поздрави
    Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
    КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

    Коментар


    • #3
      До: Направа на АТВ

      Между Другото имам и едни задни Джанти с Гуми за продаване 20x10x10 чисто нови не са качвани вообще 2,5 сантиметра грайфер цена 260 лв възможен лек коментар пращам по ЕКОНТ ето и снимки имам и едни задни главини също чисто нови стават на тея джанти
      20 лв и двете ама сега нямам снимки
      Прикачени файлове
      [SIGPIC][/SIGPIC]Не е Важно дали Ще паднеш, Важното е дАли ще Станеш :twisted:

      Коментар


      • #4
        До: Направа на АТВ

        Колега,Здавей и поздрави за ентусиазма.Понеже преди 2-3 години минах по пътя,по който ти сега тръгваш,си позволявам да ти дам съвет.Ако смяташ,че нямаш нужда,няма да ме чуеш повече.Потърси във форума тема"АТВ направи си сам"мисля че така беше.Там ше видиш моят начин да си направиш АТВ.Та да си дойдем на думата.Предполагам Съдейки по последната ти обява,ще сложиш джанти от някой китаец.И аз така направих,но установих че не стават.Двигателя,който си приготвил,ще е доста силничък и първото нещо,което ще забележиш ,е че ще ти се разхлабват гайките но джантите.Аз опитах да реша проблема,кото направих едни конусни втулки,разпробих отворите от 8 на 10мм.изаварих втулките на външната страна на джантата.Сложих 10мм.шпилки и конусни гайки,които лягат във гореспоменатите втулки.Така обаче реших проблема само временно.Наистина гайките спряха да се развиват,но започна да се къса ламарината на джантата,разбирасе,точно до заварката.Та достигнах до най евтиния вариянт,да си купя 4 джанти от Явор,фирма Вромос.Пак са китайски,но са алуминиева отливка и издържаха геройски докрай и така го продадох.
        Дано да съм ти бил полезен.
        Поздрави
        Ники

        Коментар


        • #5
          До: Направа на АТВ

          Аз също имам идея да си направя самоделно АТВ и ще следя с интерес темата. Имам някои идейки, които може да обсъждаме по време на работата. Пожелавам ти успех.
          Издържах вчера, ще издържа и днес...

          Коментар


          • #6
            До: Направа на АТВ

            Секи от нас се е замислял да си направи сам АТВ.Дори и аз по едно време се бях мераклисал много ама ме спря тва че трябваше да го правя абсолутно сам,ама техническите познания неми стигаха.Сега като понаучих това онова пак се навих да осъществя този проект,само че съм се заел да намеря двигател от пистов мотор.Бях се спрял на два модела на Хонда 919 и Хонда 929 ама за сега само с търсенето си оставам.Поздравления че ти наистина си се заел с тва и най вече супех с проекта.

            Коментар


            • #7
              До: Направа на АТВ

              Първоначално публикуван от mon4o Преглед на мнение
              Между Другото имам и едни задни Джанти с Гуми за продаване 20x10x10 чисто нови не са качвани вообще 2,5 сантиметра грайфер цена 260 лв възможен лек коментар пращам по ЕКОНТ ето и снимки имам и едни задни главини също чисто нови стават на тея джанти
              20 лв и двете ама сега нямам снимки
              Здравей, имам интерес към джантите с гумите, моля оставете телефон на който да се свържа с Вас...

              Коментар


              • #8
                До: Направа на АТВ

                Телефона ми е 0884 804 135 и SKYPE kingsize_14 само че си вървят комплект !!
                [SIGPIC][/SIGPIC]Не е Важно дали Ще паднеш, Важното е дАли ще Станеш :twisted:

                Коментар


                • #9
                  До: Направа на АТВ

                  Първоначално публикуван от coclino Преглед на мнение
                  Колега,Здавей и поздрави за ентусиазма.Понеже преди 2-3 години минах по пътя,по който ти сега тръгваш,си позволявам да ти дам съвет.Ако смяташ,че нямаш нужда,няма да ме чуеш повече.Потърси във форума тема"АТВ направи си сам"мисля че така беше.Там ше видиш моят начин да си направиш АТВ.Та да си дойдем на думата.Предполагам Съдейки по последната ти обява,ще сложиш джанти от някой китаец.И аз така направих,но установих че не стават.Двигателя,който си приготвил,ще е доста силничък и първото нещо,което ще забележиш ,е че ще ти се разхлабват гайките но джантите.Аз опитах да реша проблема,кото направих едни конусни втулки,разпробих отворите от 8 на 10мм.изаварих втулките на външната страна на джантата.Сложих 10мм.шпилки и конусни гайки,които лягат във гореспоменатите втулки.Така обаче реших проблема само временно.Наистина гайките спряха да се развиват,но започна да се къса ламарината на джантата,разбирасе,точно до заварката.Та достигнах до най евтиния вариянт,да си купя 4 джанти от Явор,фирма Вромос.Пак са китайски,но са алуминиева отливка и издържаха геройски докрай и така го продадох.
                  Дано да съм ти бил полезен.
                  Поздрави
                  Ники
                  Видях твоя проект направил си го как требе не е трябвало да го продаваш много го харесах напрао си като заводско Аз ги давам тея джанти защото ще слагам ляти джанти с гуми от кола задна ос 45 mm иначе задницата ще е по подобие на твоита спирачния диск и пиниона ще са между телата абе общо взето ще се стремя към най-якото щот съм си дарданин скоро трябва да взема рамата и да почваме работа !!
                  [SIGPIC][/SIGPIC]Не е Важно дали Ще паднеш, Важното е дАли ще Станеш :twisted:

                  Коментар


                  • #10
                    До: Направа на АТВ

                    Успех занапред.Ще помагам с каквото мога.Повече с инфо,защото съм доста далече от България.Това е и причината да продам моето творение,въпреки че ми беше криво.Тука можеш да си ги купиш спокойно ама в тази тема става дума за крастата да си го направиш сам и тръпката когато го подкараш за първи път.................несравнимо.
                    Още веднъж успех.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Направа на АТВ

                      Първоначално публикуван от mon4o Преглед на мнение
                      Телефона ми е 0884 804 135 и SKYPE kingsize_14 само че си вървят комплект !!
                      Абе айди де пич... Писал съм ти от няколко дена, звъннах ти каза ми да чакам, но още никакъв те няма И sms ти писах да те подсетя обаче... Е малко по-сериозно се отнеси към задачката де, никакъв шанс не ми даваш на мен

                      Коментар


                      • #12
                        До: Направа на АТВ

                        Първоначално публикуван от z3f1r40 Преглед на мнение
                        Абе айди де пич... Писал съм ти от няколко дена, звъннах ти каза ми да чакам, но още никакъв те няма И sms ти писах да те подсетя обаче... Е малко по-сериозно се отнеси към задачката де, никакъв шанс не ми даваш на мен
                        Сорка ама не бях ти записал номера ,а и ти ми беше пратил СМС от интернет и немога да те засеча пиши ми в Skype да се разберем
                        [SIGPIC][/SIGPIC]Не е Важно дали Ще паднеш, Важното е дАли ще Станеш :twisted:

                        Коментар


                        • #13
                          До: Направа на ATV - mon4o

                          Момчета Леко съм закъсал и ще помоля някой ако знае или познава някой който има такъв мотор или може да ми намери Карбуратори за Горе описания Двигател те са 4 карбуратора в синхрон не са по отделно и ако някой намери ще съм му мн благодарен !!!!!!!!!!!!!
                          [SIGPIC][/SIGPIC]Не е Важно дали Ще паднеш, Важното е дАли ще Станеш :twisted:

                          Коментар


                          • #14
                            До: Направа на ATV - mon4o

                            Какво им е на тия карборатори и от къде си?

                            П.П. Или нямаш изобщо?
                            '05 Suzuki RM 250

                            Коментар


                            • #15
                              До: Направа на ATV - mon4o

                              Първоначално публикуван от naughty_boy Преглед на мнение
                              Какво им е на тия карборатори и от къде си?

                              П.П. Или нямаш изобщо?
                              изобщо ги нямам и немога да намеря тояно за този модел ти имаш ли ?? skype ми е kingsize_14 ако ги имаш или можеш да помогнеш пиши
                              [SIGPIC][/SIGPIC]Не е Важно дали Ще паднеш, Важното е дАли ще Станеш :twisted:

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X