Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ръчна газ от мотор да или не

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: ръчна газ от мотор да или не

    Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
    Да вземеш да с прибираш, че тази Австралия никак не ти влияе добре. Пък и Българският си започнал да забравяш не се казва сормило, а кормило
    Гошко,не даваш добър пример като спамиш.Иначе това модераторите нищо не ви убягва.Чувствам се като на изпит по български.

    Коментар


    • #32
      До: ръчна газ от мотор да или не

      Първоначално публикуван от Калин Кулев Преглед на мнение
      Казвам, че АТВ се ПОДКАРВА много по-лесно и всеки може без да има никакво понятие да се качи и да се засили.
      Сигурен съм, че и на тебе ти е ясно, че всеки който управлява мотор може да се движи с АТВ и че и ти познаваш хора, та дори и състезатели (ако ще да са и от клас жени), които не могат да подкарат мотор, нали.
      Защо правят ''Грация и мощ" с АТВ-та? Защото дори и "блондинките" могат да ги карат.

      Коментар


      • #33
        До: ръчна газ от мотор да или не

        Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
        Защо правят ''Грация и мощ" с АТВ-та? Защото дори и "блондинките" могат да ги карат.
        Тук си прав донякъде .
        Моите лични наблюдения са, че при по-бавно, леко и без много екстремни участъци атв-то се кара много по-лесно. Просто седиш и се радваш на околностите, докато с мотора все някой коловоз ще ти прекъсне спокойствието .
        Аз съм карал атв с масур и без. По-ми е удобно със спусък, по-сигурен се чувствам, но в крайна сметка на който както му удиса .

        Коментар


        • #34
          До: ръчна газ от мотор да или не

          А какво ще кажете за комбинирана газ, която има палец и "масур" ?

          Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
          Защо правят ''Грация и мощ" с АТВ-та? Защото дори и "блондинките" могат да ги карат.
          Джарта от каране до каране има голяма разлика !

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X