Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Knee Guards / Наколенки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Knee Guards / Наколенки

    Може и така да е за THOR-a!

    Аз съм се прицелил към скъпият вариант, май за момента налучкаха вярната формула и са всичко от което имам нужда.
    Дай модел да ги видим, ако може и на евтиния вариант модела!

    Коментар


    • #32
      От: Knee Guards / Наколенки

      Скъпи
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ultracell_low_web.jpg
Прегледи:1
Размер:105.7 КБ
ID:5563646



      Евтини
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CC_MAIN-600x600.jpeg
Прегледи:1
Размер:48.4 КБ
ID:5563647

      Коментар


      • #33
        От: Knee Guards / Наколенки

        Наколенките тип -шини са много ангажираши и неподходящи за хард-ендуро,каквото напоследък доста хора включително и аз караме.
        Както знаем всички то включва доста тикане,носене и хвърляне на мотора,което пък по себе си изисква свобода на движение на краката.
        При нас са по подходящи наколенките пазещи от механични удари т.е. обикновенни а тези са точно такива.
        Сигурен съм че доста хора ще споделят моето мнение.

        Коментар


        • #34
          От: Knee Guards / Наколенки

          Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение


          Мога да напиша книга за наколенките, но ми истина ракията, ако имате въпроси питайте.
          И ти ли греяна пиеш?
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • #35
            От: Knee Guards / Наколенки

            По съвет на Янчо Терзиев на моите Thor-Ktm, им изхвърлих ония ленти с лепките, както и лепките на чорапа. Зашиха ми неопрена по глезена и са ми най -удобните неща които имам между ботуша и чорапа.
            Пробвал съм Астерикс някакъв карбонов, точен по размер, но шарнира невероятно ми убиваше от вътрешната страна на коляното.
            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

            Коментар


            • #36
              От: Knee Guards / Наколенки

              Аз карам ATV с тактически полицейски за борба с безредиците. На немската фирма MIL-TEC Предпазват добре от удари и натиск. Не предпазват от усукване, но дават много добра свобода на движение. Купих ги за около 60 лв. с отстъпката от CAMUOFLAGE.BG
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:mil-tec_anti-riot_leg_guards_black_1.jpg
Прегледи:1
Размер:50.8 КБ
ID:5564133
              CF MOTO X6

              Коментар


              • #37
                От: Knee Guards / Наколенки

                Един мой приятел има същите казва че пазят добре (казва го не просто така защото е хубава марка а защото е имал инциденти и са го предпазили бая )

                Коментар


                • #38
                  От: Knee Guards / Наколенки

                  Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                  Виждал съм новият модел на живо, продават ги пред нас в магазина, това е съвсем сериозно.
                  Дори имат вече ДВА модела, скъп и евтин.
                  Скъпият има две колелца, когато ги въртиш, те затягат ремъците, а когато ги натиснеш се отпускат.
                  Евтиният е някакъв черен хибрид, ни е риба, ни е рак, но за цената си стават.
                  Аз съм се прицелил към скъпият вариант, май за момента налучкаха вярната формула и са всичко от което имам нужда.
                  Най-добрата протекция, най-добрия комфорт и не на последно място, поставят си и се свалят за секунда.
                  Здрасти колега. Можеш ли да дадеш малко информация къде се намира магазина, в който си ги виждал? В момента съм им хвърлил око, но ги има само с поръчка. Иска ми се да ги видя и пробвам щото и цената си е добра.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Knee Guards / Наколенки

                    Търси в интернет МотоМаг, Явор.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X