Обява

Свий
Няма добавени обяви.

HR-Люлин Планина

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: HR-Люлин Планина

    Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
    ........Аз вече си реших, разтурям го винтче да нема навито и едно по едно, чарк по чарк целото го разпердушинвам, кое не става Фър в кофата и само смяна с по читаво, ако требва чак до напролет ша го мъча да не остане нещо неприбарано .....
    А не е ли по-лесно да пишеш на дядо Коледа да ти донесе Лего за подарък., ей го де е Коледа, има няма месец и нещо.
    Пък и гледам доста си слушкал и папкал през тая година.

    Коментар


    • От: HR-Люлин Планина

      Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
      Па дотогава ша се чекна със моторя явно зимно време се така ми връзва, та следващите седмици май съм мАторист и ще се излиза тайно че голем резил ме чака.
      То неприятното е станало вече, но във този контескт на разговор да направим този уйкетд една Враца колега мАторист. Пламене, Шефо и Чукчето ще ни посрещнат подобаващо ха ха ха. Имат да ти връщат.
      За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

      Коментар


      • От: HR-Люлин Планина

        Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
        Вожда ойде на половин двигател(кобилици, клапани, разпределителен вал, цилиндър, бутало и биела най-общо казано без дреболиите) мислех кат падне дебелия снег да го обслужим тотално ма белята ме изпревари, та следващите седмици май съм мАторист и ще се излиза тайно че голем резил ме чака.
        И ти ли Бели Вожде остана без тротинетка? "С капчица го залепи, повече не го мисли!"

        Ех мъкаа, мъка... Добре си беше със зеленото чудовище от аватара ти...
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • От: HR-Люлин Планина

          Първоначално публикуван от Krasimir Djantov Преглед на мнение
          То неприятното е станало вече, но във този контескт на разговор да направим този уйкетд една Враца колега мАторист. Пламене, Шефо и Чукчето ще ни посрещнат подобаващо ха ха ха. Имат да ти връщат.
          То хубаво имат да си връщат, ама тука едни хора даже са готови да ми платят за да ми гледат сеира(резила) та въпроса е кой колко?

          Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
          А не е ли по-лесно да пишеш на дядо Коледа да ти донесе Лего за подарък., ей го де е Коледа, има няма месец и нещо.
          Пък и гледам доста си слушкал и папкал през тая година.
          Ами оня ден се чухме с "Дедото" ама на края му разбрах само "Друг път"

          Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
          ... Добре си беше със зеленото чудовище от аватара ти...
          На чудовището от аватара двигателя ми изкара един сезон преди да гръмне, а КТМ-а е на два.
          Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

          Коментар


          • От: HR-Люлин Планина

            Генчев чекай че ма присети, те тава е сърцето на зеленото чудовище, хахах

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение025.jpg
Прегледи:1
Размер:53.6 КБ
ID:5224536 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение027.jpg
Прегледи:1
Размер:93.0 КБ
ID:5224535 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение028.jpg
Прегледи:1
Размер:56.4 КБ
ID:5224534

            Равносметката беше, нови скорости, картери, цилиндър бутало и още една камара работи а бе без малко почти цел двигател.
            Последно редактирано от Desislav Cekov; 02-11-10, 21:02.
            Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

            Коментар


            • От: HR-Люлин Планина

              Първоначално публикуван от Krasimir Djantov Преглед на мнение
              То неприятното е станало вече, но във този контескт на разговор да направим този уйкетд една Враца колега мАторист. Пламене, Шефо и Чукчето ще ни посрещнат подобаващо ха ха ха. Имат да ти връщат.
              Чакаме Ви с нетърпение. Този път заради Пацо ще се постараем повече.

              Коментар


              • От: HR-Люлин Планина

                06.11.2010 - Циганско лято

                20+ градуса, малко снимки, малко видео и малко хора.. на къде по добре от тва.


                Симето нахъсан от 3-4 месеча почивка.


                Момчи едва го познах, почива повече и от Симо.



                Прилично спускане с приятна изненада.


                Геле рипа прага като куцо пиле фъшкия.


                С толко минерална вода просто нема прекантарване.


                С малко груба сила - чудеса стават.


                Симо го знае много добре..


                Първи опит на шума.


                И почти горе.


                И почти е долу.


                Втори опит.



                Горе ама под шумките пънче..


                Още жулене.




                Кавазакитата се изнизват по другия байр.


                Ама то къде и да фанат все дере.


                Че и с завой.


                Че и с отсрещен брег! (Тука Ваньо и Бойко ни беха намерили по трасето)


                Геле в амфас.


                И Момчи на кадро.


                Продължение след вечеря.. (гладна мечка снимки не качва)

                Коментар


                • От: HR-Люлин Планина

                  Te сега е момента да се правят нови пътеки като са паднали шумките и се виде надалече. А бе търкали немали?
                  Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                  Коментар


                  • От: HR-Люлин Планина

                    Опааааа маториста де си бре еииии?

                    Коментар


                    • От: HR-Люлин Планина

                      Има и търкали : скромно но има.


                      И Симо на три колелета.


                      Оказа се че Бойко с гуми излиза навсекаде.


                      И Бай Ваньо на живо.


                      На точно те тая канафка Симо и отдели поне 5 минути, фетиш бе кво да прайш.


                      А Бойко не си падна изобщо по нея, даже изобщо не пада никъде, млад е има време..


                      54% то Бойко в полу-кадър. (Тука КФХ-а на симо си издаде единия цилиндър та наказаха и двата с асфалт и гараж)


                      100% от Ваньо.



                      Новата любима "странично-наклончеста" пътечка.


                      Геле в улей! На Бойко толко му хареса че прати Ваньо да траекторията, три пъти.




                      Хубав мазен гаден кореняк.


                      Некой жули в дъното но никога нема да разбереме кой е..


                      3 към 1 че е Геле.


                      Вирнал е фуражката на уволнение що почти е горе..


                      На опако кадро.


                      Хоризонтал на пътечката.


                      Тука Геле извади "маклко" късмет и големо "самообладание".


                      Те ме и мене на рало на спускане и шус на горе.


                      Кнец..

                      Коментар


                      • От: HR-Люлин Планина

                        Jam,e братле,не разбра ли ,че правих опити през цялото време за опити с по-ниска скорост ,че оня с пър-пър-пър не знам дали Три-пера го сънува ,ама и аз се чуда оти така се метка по некой баирчинки.Иначе не се стегам като К.....,ако не си забелязал и ме не стега фуражката изобщо-ха-ха

                        Коментар


                        • От: HR-Люлин Планина

                          Първоначално публикуван от angelgp Преглед на мнение
                          ....ако не си забелязал и ме не стега фуражката изобщо-ха-ха
                          Дъртия незнам за фуражката, ама последния път нещо ми споменаваше за некви топли и студени вълни, а бе да не те е фанал последният пубертет.
                          Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                          Коментар


                          • От: HR-Люлин Планина

                            организирам разхотка в люлин планина на 14.11.2010г който иска да заповрда

                            Коментар


                            • От: HR-Люлин Планина

                              27.11.2010 - Тотал търкал

                              От мене видео нема да има, не бех сложил батерии в камерата но..

                              търкали имаше доста, качествени и единия просто епичен.

                              Брутфорса се изтъркаля едно 150-200м оставяйки отломки по трасето, седалката му беше 100тина метра преди него а въздушния филтър на поне 50.

                              Никой не беше виждал по смачкана машина даже и на снимка а собственика просто ме смая с самобладанието си, все едно беше загубил на шах.. евала.

                              Пътеката е почти на билото, червеното нещо е човек а това долу е форса.


                              Има и подробно видео с ваденето му до пътя но ще го кача утре.

                              Като обещетение качвам един мой много смотан търкал от миналата година къде ме е хванал Пламенчо и ча днеска изплю камъчето:

                              Коментар


                              • От: HR-Люлин Планина

                                Ейй, признал съм ви "МАЗОХИСТИИ"
                                [SIGPIC][/SIGPIC]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X