Обява

Свий
Няма добавени обяви.

HR-Люлин Планина

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Люлин Планина

    Супер сте,бат Еди и група май шъ плащат айрана.На 25 съм при вас

    Коментар


    • От: Люлин Планина

      Пацо усещам че не те мързи
      Качвай и другите...
      SUZUKI QuadSport - First on 4 Wheels !!!

      Коментар


      • От: Люлин Планина

        Първоначално публикуван от ! Алекс Преглед на мнение
        Пацо усещам че не те мързи
        Качвай и другите...
        Подстеркател...
        Те ти едно две за сега





        Последно редактирано от Tpunep; 13-09-10, 19:51.
        Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

        Коментар


        • От: Люлин Планина

          Пфу,изложих се! Ако Ваньо не беше строшил атв то,щях да атакувам пак и да го кача.. Яко ме е яд! :Д
          [img]http://195.149.248.189:8080/2009-11-24/78f2b94cbbd899406e619596dcb7df1f[/img]

          Коментар


          • От: Люлин Планина

            Трипер, ще карате ли тази неделя, че можем да дойдем на гости?
            [SIGPIC][/SIGPIC]

            Коментар


            • От: Люлин Планина

              Първоначално публикуван от Бойко Преглед на мнение
              Пфу,изложих се! Ако Ваньо не беше строшил атв то,щях да атакувам пак и да го кача.. Яко ме е яд! :Д
              Спокойно можеше да сътвориш, подходящ кадър за аватара, че тоя не се връзва
              Eвгени Филчев
              Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

              Коментар


              • От: Люлин Планина

                Първоначално публикуван от gosho_hubavene6 Преглед на мнение
                Трипер, ще карате ли тази неделя, че можем да дойдем на гости?
                Голяма група взе да се събира, май ще има нужда и от втори видеооператор
                Eвгени Филчев
                Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                Коментар


                • От: Люлин Планина

                  Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
                  Спокойно можеше да сътвориш, подходящ кадър за аватара, че тоя не се връзва
                  Така по-добре ли е ?
                  [img]http://195.149.248.189:8080/2009-11-24/78f2b94cbbd899406e619596dcb7df1f[/img]

                  Коментар


                  • От: Люлин Планина

                    Respect! Все още не мога да повярвам че с АТВ могат да се превземат такива баири!
                    [COLOR=red]ГАААЗ до тенекията![/COLOR]
                    [COLOR=palegreen]Спирачките са за страхливите.[/COLOR]

                    Коментар


                    • От: Люлин Планина

                      От две съботи малко материал:


                      Тва бая му се кумих на тва, къде година близо..


                      Тоя поларис с малко помощ от Вальо слезна на кълбета на следващия опит.


                      Слави грубянства като моторист.


                      Полариса е в дерето а Вальо обвинява Слави, дърветара, мотористите, гравитацията, Обама, и др..


                      Канафка №9320563


                      Канафка №9320564


                      Берга йок.


                      ГазГаз-а ойде та се невиде.

                      Коментар


                      • От: HR-Люлин Планина

                        Ваньо кефиш ли му се сега че го метна това първото дека му се кумеше бая време?
                        Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                        Коментар


                        • От: HR-Люлин Планина

                          Па кефа му се, и аз душица носим..

                          Коментар


                          • От: HR-Люлин Планина

                            нА Гости на третата планета
                            Епизод 368-ми

                            Та идат едни момчета от гр.Роман, Гошко и Павката чули че раздаваме безплатни кепабчета ама изборите далеко и единственното което можехме да им предложим да покараме малко.
                            Павката незнайно защо беше дошъл със един странен матор, неква цвайка със 68литров бидон вместо резервуар, може би защото за последно го е използвал кога беше ембаргото със Сърбия и забравил да го смени(немам друго обяснение) Нищо, другия път със Ренегада че май май го нема много кат моторист, за разлика от Гошко който се справи отлично ама с АТВ-е оти нищо че е малък но си знае правилната машина.
                            Та ето едно две квалификационни екстриймчета как вика "Шефо" да прецениме ситуацията.

                            И още едно

                            Обаче трафикантската мотеретка го закърши

                            И Аз нали като любезен не успял Моторист оти се водим Атевист предложих най-учтиво да се пробам да изкарам маторя, малко в грешната посока ама карай да върви.

                            И понеже Ваньо ме заблуди с навигацията, се падна негов ред да доизкара матора.

                            Това с Ваньо сме го метали сумати пъти но за групата е ново, па и на нея се падна ред. Първи е Оги

                            Па той

                            Отренирано

                            Тука Гошето от гостите почна да му се чуди, направи се че нещо го мисли и взе че го метна, ама в долния клип.

                            Ето го долния клип, раз раз и Гошко на черешата. Бравос със тоя кютук като на шега.

                            Тука на едно позабравено качване, ама имаше бряг и непозволяваше засилка а сега е паднал и няма вече такива грижи



                            И те това до обед после пробахме да пробием едно ново байпасче, ама първо Ваньо се омятка, после Аз после па той и се наиграхме със един малко крив и много усукан кормилен прът те това ако можем да го докажем като десиртация одма ставам Доцент по технология на металите. После пък един друг КТМ се бъгна а бе с две думи след слетобеда нещо карането не стана, и решихме да одим на кебапчета нищо че изборите са далеко.
                            Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                            Коментар


                            • От: HR-Люлин Планина

                              Какво да кажа, просто нямам думи. Да споделя, че където и да съм карал те такива баири и изкачвания не бях карал до сега, много HARD, макар че почти нищо несъм видял. И да си призная, че за първи път бях толкова плах и нервен, но пак ще дойдем с Павката.
                              [SIGPIC][/SIGPIC]

                              Коментар


                              • От: HR-Люлин Планина

                                Първоначално публикуван от gosho_hubavene6 Преглед на мнение
                                Какво да кажа, просто нямам думи. Да споделя, че където и да съм карал те такива баири и изкачвания не бях карал до сега, много HARD, макар че почти нищо несъм видял. И да си призная, че за първи път бях толкова плах и нервен, но пак ще дойдем с Павката.
                                Винаги сте добре дошли, има още много какво да се види просто така се случиха нещата че не можахме да покараме кой знае колко.
                                Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X