Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съботна разходка - КФХ подводница

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Съботна разходка - КФХ подводница

    Яко сте си изкарали...дори само като се чухме по телефона като ми разправя малката част от разходката. Жалко, че платформата още не е готова няма как да се домъкна до Аспарухово да карам с вас. Ще я направим скоро време, че си трябва вече. А за останалите, които искат събота най-вероятно една част от групата ни ще караме, но ще тръгнем от Кичево, смятам да минем през Орешак, там има доста интересни пътеки които още не съм научил, от там Климентово, Кантарджиево, Оброчище може би. Или нагоре към Калиманци...смятам че ще се получи интересна разходка, който иска да идва да кара с нас е добре дошъл , няма значение с мотор или с атв. Яд ме е за Аспарухово, наистина исках да покарам и в него район, а и да се запозная с останалите с които още не сме карали заедно, но и това ще стане скоро време.

    Коментар


    • #47
      До: Съботна разходка - КФХ подводница

      Ееее супер за тази събота ще гледаме да се включим и ние.Аз живея под телевизионната кула така че няма да ми е проблем да доида до Кичево
      Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

      Коментар


      • #48
        До: Съботна разходка - КФХ подводница

        Наско чакам да зглобите самоделката и ще идваме с вас (аз и баща ми)

        Коментар


        • #49
          До: Съботна разходка - КФХ подводница

          До Събота, ако всичко е по план трябва да е в Кичево вече самоделката. А пък аз сериозно обмислям Събота да взема едно ендуро да го покарам малко.

          Коментар


          • #50
            До: Съботна разходка - КФХ подводница

            Поздрави на Варненската група и особено,на Андро,Силвия,Иво и Милен.

            Коментар


            • #51
              До: Съботна разходка - КФХ подводница

              Таз събота няма да съм в Варна ще ходя да карам малко на село и после кат се върна вече сигурно ще дойдем с вас ,Но ще се оговорим 1-во тука и после баща ми може да се обади на твоя те се познават....

              Коментар


              • #52
                До: Съботна разходка - КФХ подводница

                Тази Събота смятаме да покараме, ако има мераклии да идват с нас пишете в тази тема за да се уговаряме : http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=18645&page=4

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X