Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съботна разходка - КФХ подводница

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съботна разходка - КФХ подводница

    Тази събота покарахме околоо Кичево, Осеново и Кранево заедно с Hris, krisko84 от форума и баща ми(който за съжаление се прибра по-рано)...някъде около 40-50км...получи се доста добре...имаше много весели случки:Laugh: ! Отначало тръгнахме 4 атв-та, но на едното задният лагер се разби и се наложи да се прибере в бокса.
    Ето ни на мястото, където задния лагер на китайлъка се разби...но ние сме си виновни...не сме го гресирали...не е поглеждан, а все пак си е консуматив...както и да е прибра се до вкъщи...за награда, че се прибра го очакват нови лагери, гресиране и тунинг по-дълга задна ос:Laugh: :







    След това нямахме много време за снимане и следващите снимки са чак в с.Кранево на плажа...но пък за сметка на това са доста обещаващи:d ...На едно място на плажната ивица имаше изкопан канал, който беше пълен с вода естествено и христомир реши да мине от там...но...не уцели точното място:Laugh: ... :



    Колкото повече се заседяваше във водата толкова повече вълните заравяха КФХ-а в пясъка...



    Хем ни беше смешно хем не можехме да извадим подводницата на брега...дойдоха и помагачи от близкия строеж които ни донесоха един кол който да подложим под гумата...а тя самата вече беше почти заровена в пясъка...няма как ще се влиза във водата:Laugh: :



    Почти излезе магарето ама ако го погледаме няма ли да иска и само:Laugh: :



    Крайно време е да се намеся и аз:Laugh: "гледайте ся как се вади тоз камион на брега" :Laugh: :Laugh: :d :


    А Крис седи и ни гледа сеира отстрани:



    бъзик бе и ти помага естественоrinks: .


    Как да го подхванем ся това чудо, че да излезе:Faint: :



    Давай, бутай...не не пускай още малко и излиза:Laugh: :



    Най-накрая излезе:good: ...казах ви аз, само трябваше да дойда и атв-то самичко си тръгна:d :Laugh: :



    След това се позабавлявахме на плажа...реголвахме го едно хубаво :





    Крис доволен от разорания пясък и пируетите си, а вдясно от него се вижда самият канал, който разделя плажната ивица! :



    Христомир завръщайки се след като заобиколи канала...не опита да се върне на нашият бряг отново през водата :Laugh: :



    Сега след като си направихме вече 1-вата баня на морето за тази година редно е да се попечем малко да ни видят че сме хванали тен:Laugh: ... а и хем да си изсушим малко чорапите :d : това сигурно е единствения КФХ който може да се похвали, че има 1 баня на морето:



    Аз през това време тествах атв-то как се държи...











    Супер...като за втори тест извън гаража машината се представи перфектно навсякъде...



    Направихме си и малко снимки на брега заедно с машините :


    Доволни...кой от плаването си кой от пируетите на пясъка:Laugh: :








    Тръгнахме си от плажа и влязохме в гората...тогава Христомир и Крис се сетиха, че на предишното каране са скрили една биричка в гората...и познайте къде ни беше следващата спирка rinks: :





    След това тръгнахме да се прибираме вече, но...решихме да кръвнем от "пътя" за по няколко скокчета ... Самоделката се представи супер и на това изпитание...:Bulgaria: . Тук тъкмо излитам:yahoo: :



    Едно кацане:





    Ето и крис се включи в забавата :







    То неможело то само да плува:Laugh: :







    Това е от мен за сега надявам се снимките ви харесат...супер беше и дано следващият път се съберем повече .

  • #2
    До: Съботна разходка - КФХ подводница

    Браво на вас, супер сте си изкарали. Имам опит със солена вода и за съжаление ще ви споделя че този KFX вече е пътник, дори след обилно измиване солта продължава да "работи" спасение няма

    Коментар


    • #3
      До: Съботна разходка - КФХ подводница

      За съжаление Явор е прав, трябва да се пазите от морето защото съм виждал мотор на 1 година които е каран в такива условия. Все пак ако се поддържа може и да се закрепи.
      Иначе започвате да ми харесвате, збъркани сте и вие доста . Хрис, сложи си лебедка за да нямаш подобни ядове за в бъдеще.

      Коментар


      • #4
        До: Съботна разходка - КФХ подводница

        Да добре сите си изкарали.
        Едно време карах колело в морето после бая скърцане падна

        Коментар


        • #5
          До: Съботна разходка - КФХ подводница

          Кофти работа си е морската вода,но иначе беше много весело. Наско браво за репортажа Може да се каже че имаме по един плаж вече

          Коментар


          • #6
            До: Съботна разходка - КФХ подводница

            Десо, то хубаво да има лебадка, ама като няма къде да я закачи...на плажа дървета няма, то хубаво има други машини, ама ако е сам язък за лебедката дето я има.
            Радвам се, че ви харесват снимките...надявам се КФХ-а да няма проблеми след морската вода.

            Коментар


            • #7
              До: Съботна разходка - КФХ подводница

              Е ако няма къде да се превържеш е зле. Иначе за друго ATV става.

              Коментар


              • #8
                До: Съботна разходка - КФХ подводница

                Това беше най-забавното ми каране. Браво и на репортера.За щастие затънах в реката, която естествено е сладководна (опитах я без да изкам). Надявам се 1:30 мин. миене с водоструйката да съм успял да измия проклетата сол, ако е имало такава. Просто беше незабравимо преживяване

                Коментар


                • #9
                  До: Съботна разходка - КФХ подводница

                  А ти си намери рекичка да го изплакнеш значи ... не бой се ще му мине гресирайте го по-обстойно!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Съботна разходка - КФХ подводница

                    Аз докато бях болен, бая сте си покароли. Но тази събота и неделя няма да минете без мене.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Съботна разходка - КФХ подводница

                      Много хубаво сте си изкарали, ама си оправете датата на фотоапарата
                      LZ1VYI --- Само моториста знае защо кучето си показва главата през прозореца.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Съботна разходка - КФХ подводница

                        Първоначално публикуван от valeriy_iliev Преглед на мнение
                        Много хубаво сте си изкарали, ама си оправете датата на фотоапарата
                        Ааа на моето фото дата си беше наместена ... на Кристиян не е настроена, ама карай другият път ще я оправим тя да ни е кусура

                        Коментар


                        • #13
                          До: Съботна разходка - КФХ подводница

                          Първоначално публикуван от Kalo Преглед на мнение
                          Аз докато бях болен, бая сте си покароли. Но тази събота и неделя няма да минете без мене.
                          За съжаление тази седмица аз пропускам, едното атв е разглобено за боядисване, а другото ще го обслужваме и преглеждаме...хора карайте със защити, че от последните 150-200 км които карахме имаше много каманаци и малкото атв опираше (направо си удряше в земята) злобно на много места и резултатът е спукан носач!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Съботна разходка - КФХ подводница

                            Запретнете ръкави и се напанете за събота, ще е доста интересно.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Съботна разходка - КФХ подводница

                              Първоначално публикуван от valeriy_iliev Преглед на мнение
                              Много хубаво сте си изкарали, ама си оправете датата на фотоапарата
                              Ти пък за една дата ли се заяждаш.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X