Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

    Аз тази част на балкана въобще не я познавам. Не виждам, защо да не се върнем по пътя по който сме отишли?
    От опит мога да кажа, че в 90% от случаите усещането е за път по който не си минавал!!! (едно е да катериш и съвсем друго е да спускаш.....)

    Та тръгване на 23.10.2011г. 9:00 ч. от ......

    "Ако знаете къде е новата пречиствателна станция,горе до Батмиш,там предлагам да е сборния пункт.На паркинга на поделението може да се оставят коли,бусове и кой с каквото дойде."
    0887 246718

    Коментар


    • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

      Аз съм ЗА,остава и Боян да е навит.
      Не е важно да влагаш чувства, важното е да чувстваш влага...

      Коментар


      • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

        И така - очертава се включване и на още 3 или 4 АТВ машини + 1 мАтор за неделното каране!!!
        Момчетата са от Ямбол и Черган карали сме с тях (разходкаджии, но пък за сметка на това много добре се представят на маса )
        Надявам се колегата Warrer да не ни подведе и да не останем без водач ..... мястото и часът на срещата остават същите
        0887 246718

        Коментар


        • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

          И после снимчици

          Коментар


          • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

            Колегата warrer в момента работи двойно за да е свободен в неделя,няма страшно за сега нещата при мен се движат добре.Ако не ме сполети някоя неочаквана авария в петък съм на пияно бар,събота почивам а в неделя вече знаете какво смятаме да правим.
            Тези момчета(разходкаджиите)дали ще издържат на целия маршрут,да не по средата да вземат да питат къде е най близкия асфалт,прехода не е много тежък но за хора които карат редовно,ако не си карал 120-30км ще ти дойдат много.
            Това е мое мнение,момчетата може и да карат повече от мен и въобще да не го усетят но все пак да кажа,после да няма тъпи ситуации,някой да иска да се връща или да бави групата.Има няколко изкачвания които малко сложно се минават с мотор когато е сухо,сега като е кално ще е много трудно.Веднъж трима човека едва успяхме да издърпаме един мотор който не успя да се качи,спря на 20м от върха и зора да го качим беше голям,със спортно атв ако го кара някой неопитен също е възможно да не може да се качи и да направи някоя беля.Идеята е да се засилиш добре от долу,обаче точно в началото на изкачването има паднало дърво и засилката е малко трудна.Общо взето има две такива изкачвания,това с падналото дърво е по стръмно и по трудно,другото не е толкова стръмно но пътя прави завой точно по средата и убива скоростта.Другото по екстремно и много трудно за минаване с мотор ще е ако решим да ходим до Ичера,пресичаме Луда Камчия няколко пъти а след тези валежи предполагам ще е доста пълноводна,също така има и една голяма кал на едно място до реката,но щом Синята Стрела е с нас няма страшно.
            Очертава се интересно каране,дано тези момчета не ме псуват накрая

            Някой да вземе Фотоапарат МОЛЯ!!!!!
            Не е важно да влагаш чувства, важното е да чувстваш влага...

            Коментар


            • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

              И аз ще се включа!
              Чух се с Боян вчера.
              Ще взема камера и ГОПРО-то ще пробвам, само някои карта примерно 8 ГБ ако донесете ще супер.

              Коментар


              • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                Няма да се плашите - момчетата са по-луди и от мен.
                100% ще се справят, пък ако нещо се скапе затова сме хора за да си помагаме......
                0887 246718

                Коментар


                • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                  Усещам, че хубава разходчица ще си направите. Скоро карахме във вашия край и много ни харесаха пътеките към Чумерна. Въпреки, че доста се лутахме, успяхме да намерим хубави пътечки с камъчета и коренаци . Ще чакам снимки от неделното Ви каляне .
                  Диян Димитров

                  Коментар


                  • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                    С бутане на мотори не можеш ме уплаши имаме доста опит вече
                    Крико вземи си резервен акумулатор че иначе навръщане ще те вземаме
                    Колегата Warrer започва да ме плаши с тези изкачвания паднали дървета и стръмни участъци
                    започнах да връщам назад да не сефтосам лошо синята стрела

                    Коментар


                    • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                      Синята стрела няма никакви проблеми с нито една част от трасето,ти ще си прекараш най добре от всички.Момчетата със спортните машини ме притесняват повече.Едната задна гума на стрелата спадаше,не е лошо да и хвърлиш едно око,също и си вземи още една туба бензин че този няма да ти стигне.Може да сложим помпата при теб или си вземи компресорчето за всеки случай,аз имам фитили и инструменти.Не е лошо всеки да носи по нещо че не се знае знае ли се.Аз не обичам да карам с раница,така че каквото се събере в кутията на гада това е,до сега стрелата мъкнеше всичко.
                      Последно редактирано от Warrer; 20-10-11, 20:38.
                      Не е важно да влагаш чувства, важното е да чувстваш влага...

                      Коментар


                      • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                        По принцип ходим подготвени винаги Човек в гората не сме оставили още надявам се и да не ни се налага.
                        Повече ме притесняват паднали дървета след последния вятър ... А камчията колкото сме я прекосявали ... а и то ще минат 4-5 дена от дъждовете.
                        Аз като виден фото репортер ще съм с фото и хелмет камера че те отдавна са затъжили за хубава кал
                        Синята стрела на това каране ще е с куфарите така че ще има инструментариум аптечка води и т.н. другата група от Ямбол и те са с работяги спортаци няма
                        Само Крико ще му гледаме сеира

                        Коментар


                        • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                          Ей не остана Утре ще се кара
                          Аз предлагам да се срещнем с групите които не са от Сливен на Лукойла на изхода за Бяла.
                          Ако някой не го знае ще му го обясня но е по лесен за намиране и после ще се придвижим до поделението.

                          СРЕЩА 8:40-8:50 аз ще чакам там.

                          Коментар


                          • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                            Аз съм на линия,надявам се да няма закъснели и бързо да се нагласим за тръгване че доста път ни чака.Довиждане
                            Не е важно да влагаш чувства, важното е да чувстваш влага...

                            Коментар


                            • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                              .....и да не забравите после да споделите снимките с нас.Приятно каране.

                              Коментар


                              • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                                Какво да Ви кажа ..... каране в никакъв случай не стана ....... много паднали дървета, технически проблеми, разтакаване, размотаване и така ...............
                                Няколко снимки от Боян ............
                                Прикачени файлове
                                Последно редактирано от Стефан Слабов; 24-10-11, 16:32.
                                0887 246718

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X