Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

    От днес официално съм в бокса.
    Като гледам доста поражения имам.
    http://www.facebook.com/photo.php?pid=30932761&l=2f29636556&id=1331664938
    http://www.facebook.com/photo.php?pi...&id=1331664938
    Повече снимки и инфо като си взема батерията на фотоапарата.
    Сега снимах с телефона.

    Коментар


    • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

      Хайде стягай машината и да хращаме гората ....
      Днес официално обявявам - когато Боян си стегне машината правим онова заплануваното каране до Търговище (длали ще стане тази година???)
      0887 246718

      Коментар


      • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

        Някой може ли да помогне как се развива този болт със шестограм вътре.
        Това са двата болта които държат лагерите за диференциала.
        Другия си беше нормален и си се разви без проблем а този и шестограма мъчих (счупих си камъка)
        И самия болт мъчих и пак нищо ?

        Вчера купих кита с лагери семеринги и уплътнения за там сега трябва да го закарам на стругар да направи нови легла.
        И да видя как да оправя болтовете ще питам дали могат да ги наварят и после да се изпилят че и те са изядени.

        Коментар


        • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

          От кога ти пеем с Цецо - смени машината и си решаваш проблемите от раз ............... Няма виене няма тракане ...........
          0887 246718

          Коментар


          • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

            Първоначално публикуван от Стефан Слабов Преглед на мнение
            От кога ти пеем с Цецо - смени машината и си решаваш проблемите от раз ............... Няма виене няма тракане ...........
            Само ^Храс^ и оставаш в гората от раз!
            Ренегада иска още повече поддръжка, или зарибявате човеко че сте на % при Zundert.
            На Марго отРусе беше толкова скапан,че се чудя как го пробута. Не зарибявайте момчето.KFX700 е велика машина за нашите условия.
            Иначе ренегада ми е мечта.но не мога да се простирам толкова. Уникална машина е но и тя се чупи.
            [COLOR=red]ГАААЗ до тенекията![/COLOR]
            [COLOR=palegreen]Спирачките са за страхливите.[/COLOR]

            Коментар


            • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

              То и аз знам кое е хубавото ама пара няма
              Криза !
              Как да вкарам толкова пари в гората за кеф
              Сърце не ми дава.
              Тролейчето няма грешка то ами аз го карам като чуждо не го поглеждам...

              Коментар


              • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                На 25.09.2010г. най-вероятно от гр. Сунгурларе с Цецо тръгваме за Търговище - да направим този прословут рейд.
                Имаме предварителна договорка с Дидо да се срещнем в Ябланово и от там да се предвижим до Търговище заедно.
                Обещано ни е: Уникална разходка в района на Търговище с невероятни гледки (100% ще се ходи до Велики Преслав), паркинг за машините, тежка вечер най-вероятно с много Пепси !!!
                Хотелче ще си намерим !!!
                Всички желаещи да се включат в това начинание да се обадят на 0878/246718
                0887 246718

                Коментар


                • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                  Никой не разказа за прехода ...
                  Снимки няма ли ?

                  Коментар


                  • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                    По ред причини ........... минахме 300 км, а карахме "30"-тина ..............
                    Снимки няма, защото Боян го нямаше
                    0887 246718

                    Коментар


                    • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                      Някой няма ли да измисли и организира някакво каране в скоро време?
                      0887 246718

                      Коментар


                      • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                        Трябва да измислим нещо за закриване на сезона.
                        Дайте идеи за преход ...

                        Коментар


                        • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                          в. Ботев!
                          Biagini Passo Powered By VW Syncro

                          Коментар


                          • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                            Първоначално публикуван от boianpas Преглед на мнение
                            Трябва да измислим нещо за закриване на сезона.
                            Дайте идеи за преход ...
                            А бе Бояне ..... ние не сме откривали сезона, че сега да го закриваме
                            в. Ботев ...... когато кажете, където кажете АЗ съм ЗА !!!
                            Ама да покараме .... яката работа ........ без компромис !!!
                            0887 246718

                            Коментар


                            • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                              С Цецо мислим да се пуснем на "MUD or SNOW CHALLENGE 2010"(май ще бъде слънчево) 13-14 НОЕМВРИ - Троян (с. Дълбок Дол) ей така за купона!!!
                              Ще дойдат доста добри състезатели от няколко държави!!!
                              Определено ще си заслужава..... очаквам да направим едно символично "изпращане" в по-широк кръг на момчетата дръзнали да приемат предизвикателството наречено Дакар!!!
                              Каним всички от групата да се включат в това уникално преживяване ........ да ПОКАРАМЕ .........
                              0887 246718

                              Коментар


                              • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                                Аз съм ЗА !
                                Но състезание доста ме плаши
                                Може да дойда да врътна една две обиколки
                                Да видя какво е чувството
                                Дай повече инфо спане хотели тръгване и т.н.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X