Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

    Първоначално публикуван от boianpas Преглед на мнение
    Аз съм ЗА !
    Но състезание доста ме плаши
    Може да дойда да врътна една две обиколки
    Да видя какво е чувството
    Дай повече инфо спане хотели тръгване и т.н.
    Няма нищо страшно ..... Клас "ХОБИ" - много по-леко трасе, много по-малко обиколки .......
    Чувството е неповторимо, защото атмосферата е неповторима ..... (човек трябва да опита от всичко в живота!)
    Спането е в хотел Троян Плаза (чукни чичко Гугъл за повече инфо - понякога има и преференциални цени за участниците в състезанието !!! ....)
    Тръгвам в петък следобяд ..... за да мога да се регистрирам и отпочина от пътя .... прибирам се в неделя - привечер
    0887 246718

    Коментар


    • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

      Мисля, че е време да събудим "мечоците" от техния зимен сън!!!
      Тази неделя (20.03.2011 г.) да направим едно каране по добре познатите ни пътеки с лек обяд някъде - ей така да се пораздвижим!!!
      Дано не вали .......
      Тръгването може да го направим от Сунгурларе към 09.00/09.30ч.
      0887 246718

      Коментар


      • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

        Аз за най голямо съжаление няма да мога да присъствам.
        Но очаквам хубав разказ и снимки. Бат Стефчо обещал си ми

        Коментар


        • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

          Тази неделя да направим едно каране в гората?
          0887 246718

          Коментар


          • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

            Първоначално публикуван от Стефан Слабов Преглед на мнение
            Тази неделя да направим едно каране в гората?
            Тази неделя 27.03.2011г. от с. Скала към 09-09.30ч. тръгваме от център на където ни видят очите - едно яко каране с хапване
            Ама повече каране .......
            0887 246718

            Коментар


            • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

              Какво става с вас,нещо темата доста е позадрямала,нямали да покарате малко?После да разказвате,ще следя дали нещо сте организирали.Поздрави

              Коментар


              • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                Първоначално публикуван от suzuki750 Преглед на мнение
                Какво става с вас,нещо темата доста е позадрямала,нямали да покарате малко?После да разказвате,ще следя дали нещо сте организирали.Поздрави
                Kараме, ама Боян си продаде машината и все още не се е спрял на нещо ново ....., няма кой да снима ...... и така ......
                Как ти звучи: ...... тази неделя карахме еди къде си той Цецо ггггггаааааааааааазззззззззззззз, и аз след него пУна гггггаааааааааззззззззззз и те така ....

                Ела и покарай с нас и след това ти разкажи
                0887 246718

                Коментар


                • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                  С най голямо удоволствие ще дойда,но все правите каране когато не сам си в България!Простено ви е! срещу една бира.Аз съм насреща със снимките,фотограф съм по-рождение

                  Коментар


                  • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                    Здравейте колеги! В събота мислим да покараме във вашия край, по точно от Костел до Чумерна. Ако някой разполага с някакъв трак ще му бъдем благодарни да го предостави. А пък ако решите можем и да покараме заедно. Засега сме осем АТВ-та .
                    Диян Димитров

                    Коментар


                    • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                      Не помня някой да е карал там, нямама да има и трак. Ама да не забравите да го запишите и споделите. Че ние след в. Чумерна само до Мииковци сме стигали.
                      Biagini Passo Powered By VW Syncro

                      Коментар


                      • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                        Първоначално публикуван от sunny88 Преглед на мнение
                        Здравейте колеги! В събота мислим да покараме във вашия край, по точно от Костел до Чумерна. Ако някой разполага с някакъв трак ще му бъдем благодарни да го предостави. А пък ако решите можем и да покараме заедно. Засега сме осем АТВ-та .
                        Трак нямаме, защото не ползваме ГПС. По презумция караме в неделя, защото събота работим до обяд! ...................
                        Обадете се някой път!
                        0878246718
                        0887 246718

                        Коментар


                        • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                          Няма проблем, поне ще разучим пътеките откъм северната част. Само трябва да се вардим от ловджии, че откривали сезона за диви прасета в събота .
                          Диян Димитров

                          Коментар


                          • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                            Жалко че не е в неделя,можеше да се засечем някъде по трасето,4 машини ще се качваме на чумерна утре а вие сигурно вече сте тръгнали.Приятна разходка!!!
                            Не е важно да влагаш чувства, важното е да чувстваш влага...

                            Коментар


                            • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                              От с.Мийковци до вр. ЧУмерна е много лесно стигането поне като пътеки но точно началото на Мийковската пътека има хранилка и чакалня за диви прасета да не падне на някой АТВ-ист каската
                              А пък аз съм обратно в играта. Бат Ванко да се стяга


                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:51316155195276932_5.pic.jpg
Прегледи:1
Размер:76.2 КБ
ID:5311358
                              Новия ми Параход Бат Стефчо тая Лебедка е специално за теб сложена

                              Коментар


                              • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                                Първоначално публикуван от boianpas Преглед на мнение
                                От с.Мийковци до вр. ЧУмерна е много лесно стигането поне като пътеки но точно началото на Мийковската пътека има хранилка и чакалня за диви прасета да не падне на някой АТВ-ист каската
                                А пък аз съм обратно в играта. Бат Ванко да се стяга


                                [ATTACH=CONFIG]372022[/ATTACH]
                                Новия ми Параход Бат Стефчо тая Лебедка е специално за теб сложена
                                ЕЕЕЕЕЕ,boianpas,а честито,много безавариини часове с новата машина и да се слушате повече заедно.Поздрави,крайно време е да организираме едно каране заедно

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X