Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

    Първоначално публикуван от Стефан Слабов Преглед на мнение
    Aдаш Вие май само се каните да карате - все нещо не се получава, все нещо се разминава, все нещо се проваля, все ...... и т. н. ......
    СТЕГНЕТЕ се малко!!!
    Той мисля че си кара редовно сам или с Жорката от Твърдица.Ние скоро не сме ходили поради липсата на машина , но скоро ще сме на линия.nvkolev мисля че карат и са по-свободни.Има с кого да се кара , но за жалост не сме от едно място и винаги се разминава работата ..
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    08седем9010З60
    MAKE RALLY NOT WAR
    Confidence in Motion

    Коментар


    • От: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

      Как бе колеги, аз си бръмча всеки ден само че понякога се усещам, че тази 700 кубикова машина да я карам сам не е работа.. Затова стягайте се и идвайте !!! Само ей сега ще отсъствам 10 дни, защото малко ще навестя моренцето и съм на линия пак!
      Поздрави
      [B]®[/B][I]Always Off Road[/I][B]®[/B]

      Коментар


      • От: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

        Иначе адаш на мен ми се иска да покараме и покрай Сливен. Гледам че си от Ямбол? Няма ли как да измислим по някакъв начин предвижване от Елена до Сливен и каране там... Дори с нощувка и запивка някъде по Карандила ...

        Ааа забравих да кажа, че ако решите сериозно да се съберем иии да дойдете на гости в Елена мога да помогна с резервации и т.н. в хотели из Еленския Балкан. Има добри места които предлагат доста добри условия за каране на атв-та Разровете се ако не ви пречи... а и както се казва ще си направите една кратка почивка покрай нашия балкан
        Последно редактирано от The-Rocky; 23-07-10, 00:15.
        [B]®[/B][I]Always Off Road[/I][B]®[/B]

        Коментар


        • От: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

          Аз съм на линия Съботите и Неделите , чакам включване от вас за да покараме
          [B]®[/B][I]Always Off Road[/I][B]®[/B]

          Коментар


          • От: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

            Хайде един от Търново за Събота или Неделя.

            Коментар


            • От: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

              Здравейте колеги,

              не сме се чували от отдавна..? Какво мислите по следния въпрос : Едно каране около коледа 26 дек примерно. Местност : Около гр.Елена. Да се съберем както по рано ???

              Стефан
              [B]®[/B][I]Always Off Road[/I][B]®[/B]

              Коментар


              • От: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

                Здравейте Еленчани,
                Бихте ли ме ориентирали къде се намира изоставената махала Горно Болярци? Някъде над язовир Йовковци е. Правил съм опит да я намеря по пътя след Трухчевата къща, но не успях.
                Една точка с координати или условна точка поставена на карта би ме помогнала да хвана вярната посока.
                До колкото разбрах пътя не бил добър, но преодолим ли е с Витара?

                Коментар


                • От: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

                  Първоначално публикуван от ctef Преглед на мнение
                  Здравейте Еленчани,
                  Бихте ли ме ориентирали къде се намира изоставената махала Горно Болярци? Някъде над язовир Йовковци е. Правил съм опит да я намеря по пътя след Трухчевата къща, но не успях.
                  Една точка с координати или условна точка поставена на карта би ме помогнала да хвана вярната посока.
                  До колкото разбрах пътя не бил добър, но преодолим ли е с Витара?
                  Разучих малко,но никой не знае къде е точно.Пътя за Витара е проходим (уш..).Като отидеш в Яковци (42.932487,25.815897-това го напиши в гугъл мапс) на центара има 2-3 кръчми.Питай хората там няма начин да не знаят къде е ! Успех
                  ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                  08седем9010З60
                  MAKE RALLY NOT WAR
                  Confidence in Motion

                  Коментар


                  • От: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

                    Благодаря, ще опитам пак като се пооправи времето.
                    М-у другото, "базовият" ми лагер е в Марафелци.

                    Коментар


                    • От: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

                      Аз съм от гр.Лясковец и съм навитак за каране с Раптор 660 съм. Имам къщи за гости в еленския балкан, не е проблем за нощуване..

                      Коментар


                      • От: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

                        Здравей колега,
                        дай си телефона ние се събираме 3-4 атв-та и почти всяка седмица ходим към Елена и региона.

                        Коментар


                        • От: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

                          Здравейте колеги, Аз съм от Горна с Хонда ЦРФ 450 съм, звънкайте ако има място в отбора и за мен !!!!

                          Коментар


                          • От: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

                            Винаги има място в групата, но без някакви координати няма как да ви включим
                            пратете ми тел. или скайп да се разбираме. Утре мислим да правим преход до Котел
                            Поздрави!!!

                            Коментар


                            • От: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

                              Моя телефон е 0889201034 Искрен се казвам на 20 години сам скайпа ми е : iskren4 закарал съм атв-то на гришата от вт сменям саединител в със удоволствие ще карам винаги съм свободен pavel86 свържи се с мен по скайп

                              Коментар


                              • От: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

                                Телефонът ми е 0885745785 а скайпа: mr.vain82, казвам се Анатоли и съм винаги готов !!! Поздрави!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X