Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

    На 19 си идвам . НО да не забравяме , че предстоят и празници...

    Въпреки това трябва да измислим нещо по въпроса
    [B]®[/B][I]Always Off Road[/I][B]®[/B]

    Коментар


    • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

      Първоначално публикуван от The-Rocky Преглед на мнение
      На 19 си идвам . НО да не забравяме , че предстоят и празници...

      Въпреки това трябва да измислим нещо по въпроса
      Както на 8-ми март въпроса беше - АТВ-то или жената Сега пак ще е така май май ...
      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
      08седем9010З60
      MAKE RALLY NOT WAR
      Confidence in Motion

      Коментар


      • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

        За утре или неделя има ли желаещи ?
        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
        08седем9010З60
        MAKE RALLY NOT WAR
        Confidence in Motion

        Коментар


        • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

          и аз след 19-ти съм на линия

          Коментар


          • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

            Аз също ...
            [B]®[/B][I]Always Off Road[/I][B]®[/B]

            Коментар


            • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

              Сложих новите гуми и чакам някой да каже , че е свободен ?
              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
              08седем9010З60
              MAKE RALLY NOT WAR
              Confidence in Motion

              Коментар


              • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

                утре пристигам
                дайте да се организираме то ясно че на коледа баш няма да караме
                дайте някаква дата

                на мен в понеделник вторник ми пристигат зимните глезотий но съм на линия да покараме и преди това

                Коментар


                • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

                  какво става има ли каране ?
                  [B]®[/B][I]Always Off Road[/I][B]®[/B]

                  Коментар


                  • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

                    Първоначално публикуван от The-Rocky Преглед на мнение
                    какво става има ли каране ?
                    От мен - няма Писах на доста хора от тая тема , нооо ... за утре (събота) или неделя някой ?
                    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                    08седем9010З60
                    MAKE RALLY NOT WAR
                    Confidence in Motion

                    Коментар


                    • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

                      Такааам...днес си организирахме едно преходче от В.Търново до Капиновския манастир.Бяхме аз,баща ми,пейчев младши и пейчев старши.Имаше много локви,кал и леки коловозчета.Целите бяхме кални и СТУД!ени...Пътят е много интересен и лесен.
                      Аз за пръв път си тествах новото АТВ (Поларис Предатор 500) и ми направи много добро впечатление.Върви много и нищо не му се опря!
                      Малкия пейчев (Преслав) със Сузуки ЛТЗ 400 също кара много добре.Минаваше през най-големите локви с малки проблеми.
                      Баща му (Георги) ни води с Хонда рекон 250.Навръщане аз я покарах малко и върви много добре и лесно се управлява.
                      Баща ми (Николай) караше малкото мАторче и се движеше отлично с него.Минаването през една река леко затрудни aтв-то,защото е нисичко,но иначе нямаше грешка.

                      п.с Нещо не иска да качи снимките.Ще поизчакам малко и ще ги кача.
                      Последно редактирано от nvkolev; 16-01-10, 20:08.
                      Kawasaki KX250F

                      Коментар


                      • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

                        Първоначално публикуван от nvkolev Преглед на мнение
                        Такааам...днес си организирахме едно преходче от В.Търново до Капиновския манастир.Бяхме аз,баща ми,пейчев младши и пейчев старши.Имаше много локви,кал и леки коловозчета.Целите бяхме кални и СТУД!ени...Пътят е много интересен и лесен.
                        Аз за пръв път си тествах новото АТВ (Поларис Предатор 500) и ми направи много добро впечатление.Върви много и нищо не му се опря!
                        Малкия пейчев (Преслав) със Сузуки ЛТЗ 400 също кара много добре.Минаваше през най-големите локви с малки проблеми.
                        Баща му (Георги) ни води с Хонда рекон 250.Навръщане аз я покарах малко и върви много добре и лесно се управлява.
                        Баща ми (Николай) караше малкото мАторче и се движеше отлично с него.Минаването през една река леко затрудни aтв-то,защото е нисичко,но иначе нямаше грешка.

                        п.с Нещо не иска да качи снимките.Ще поизчакам малко и ще ги кача.
                        Къде ме забрави как паднах с хондата ? (малкия) Та така де ... беше много глупаво падане ! Заблудих се , че на тясната пътека ще направя 360 градуса на калта , но една бабунка ... кой я насади там И стана 360 във въздуха ама това е друг въпрос . Ето и малко снимки ... другия път повече . От към фото се изложихме малко .


                        Тук е първото място на което спряхме за ремонт ... два ремонта - скъсана жичка на акомулатора на сузукито ии ..




                        ... и оправяне на свеща на жълтото





                        Тук сме на изоставения мост до реката



                        Иии малко се заиграхме








                        Тук вече сме на автокъщата за миене и прибиране на техниката





                        Тук вече са снимките на Венци (nvkolev)

                        На локвата за свещ ...








                        Другата седмица се надявам пак да организираме нещо и на когото му се иска да идва нека да пише . Колкото повече толкова по добре . Това е от мен .
                        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                        08седем9010З60
                        MAKE RALLY NOT WAR
                        Confidence in Motion

                        Коментар


                        • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

                          Първоначално публикуван от peichev68 Преглед на мнение
                          Другата седмица се надявам пак да организираме нещо и на когото му се иска да идва нека да пише . Колкото повече толкова по добре . Това е от мен .
                          Здравейте, аз съм навит да покараме че 1 година не сън излизал така че аз съм на среша за каране
                          поздрави
                          Човек колкото и добре да живеее накрая се жени

                          Коментар


                          • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

                            Първоначално публикуван от kritars Преглед на мнение
                            Здравейте, аз съм навит да покараме че 1 година не сън излизал така че аз съм на среша за каране
                            поздрави
                            Еее ... браво ! Някой се нави ! Като гледам времето ще е зимно каране . Ами другите с които ходихме до Чумерна ? Онзи човек с CRF-a (не му помня името) и Жорката с Полариса ? Свободни ли са ? Ами с The-Rocky какво стана ... още ли е в България ?
                            ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                            08седем9010З60
                            MAKE RALLY NOT WAR
                            Confidence in Motion

                            Коментар


                            • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

                              здравейте,за съжаление този и другия месец не се очертава да идвам към района.
                              Надявам се да се включа към март месец ако се организираме.
                              Поздрави на всички

                              Коментар


                              • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

                                Здравейте колеги,

                                аз също ще се включа март месец така , че Аз и Жорката сме за тогава. kritars, ти оправи ли атв-то бе? Айде още малко и да се събираме голямата група

                                Иначе, Пейчев, вие добре сте покарали браво Март месец ще направим сериозна група, по-големи машини и по-голям брой

                                Това е от мен за сега.
                                [B]®[/B][I]Always Off Road[/I][B]®[/B]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X