Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

    Първоначално публикуван от The-Rocky Преглед на мнение
    Здравейте колеги,

    аз също ще се включа март месец така , че Аз и Жорката сме за тогава. kritars, ти оправи ли атв-то бе? Айде още малко и да се събираме голямата група
    е как вече съм пушка,даже ме сърби вече
    Човек колкото и добре да живеее накрая се жени

    Коментар


    • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

      хехе а така
      [B]®[/B][I]Always Off Road[/I][B]®[/B]

      Коментар


      • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

        Здравейте отново След дългата почивка, коледни и новогодишни празници, св.валентин и т.н. смятам да я почваме

        Започвам от сега да пиша за каране около Великден ! По възможност колкото се може повече атв-та.
        kritars, Търновската група, Драго ... и всички останали на линия ли сте? Имаме ли възможност да се съберем и да покараме здравата ?
        Замислям като дата началото на Март...Една от съботите или Неделите най-вероятно.



        Поздрави,
        Стефан
        [B]®[/B][I]Always Off Road[/I][B]®[/B]

        Коментар


        • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

          Първоначално публикуван от The-Rocky Преглед на мнение
          Здравейте отново След дългата почивка, коледни и новогодишни празници, св.валентин и т.н. смятам да я почваме

          Започвам от сега да пиша за каране около Великден ! По възможност колкото се може повече атв-та.
          kritars, Търновската група, Драго ... и всички останали на линия ли сте? Имаме ли възможност да се съберем и да покараме здравата ?
          Замислям като дата началото на Март...Една от съботите или Неделите най-вероятно.



          Поздрави,
          Стефан
          Нас ще може ли да ни броите ?
          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
          08седем9010З60
          MAKE RALLY NOT WAR
          Confidence in Motion

          Коментар


          • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

            Първоначално публикуван от peichev68 Преглед на мнение
            Нас ще може ли да ни броите ?
            И ние ще се присъединим с 2 АТВ-та
            Kawasaki KX250F

            Коментар


            • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

              peichev - колко можете да сте ? 2 атв-та или повече..
              колев - и вие сте 2 атв-та
              + мен и да се надявам , че от Елена ще намеря 1 атв -> ставаме 6.

              Драго, kritars, Жорето Твърдица ??? Вие готови ли сте Можете ли да се присъедините и с колко атв-та? Нека това да бъде едно хубаво завръщане на една сериозна група Ще направим голям преход през няколко села, до вр.Чумерна и обратно.

              Има лека промяна написал съм Март вместо Април Все пак говорим за Великден, така че началото на АПРИЛ става дума. Правя организацичта по от рано да се съберем повече хора нядавам се всичко да е наред

              Поздрави,
              Стефан
              [B]®[/B][I]Always Off Road[/I][B]®[/B]

              Коментар


              • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

                Първоначално публикуван от The-Rocky Преглед на мнение
                peichev - колко можете да сте ? 2 атв-та или повече..
                колев - и вие сте 2 атв-та
                + мен и да се надявам , че от Елена ще намеря 1 атв -> ставаме 6.

                Драго, kritars, Жорето Твърдица ??? Вие готови ли сте Можете ли да се присъедините и с колко атв-та? Нека това да бъде едно хубаво завръщане на една сериозна група Ще направим голям преход през няколко села, до вр.Чумерна и обратно.

                Има лека промяна написал съм Март вместо Април Все пак говорим за Великден, така че началото на АПРИЛ става дума. Правя организацичта по от рано да се съберем повече хора нядавам се всичко да е наред

                Поздрави,
                Стефан
                При нас са или 2 , 3 или 4 атв-та . (2 са на 100%) Третия кара китаец и незнам как ще е работата с него , а четвъртия кара атв-то на брат си и също не е сигурен (Колев за Тихомир говоря) . Надявам се да направим нещо , защото пътя е наистина интересен и групата е много приятна !
                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                08седем9010З60
                MAKE RALLY NOT WAR
                Confidence in Motion

                Коментар


                • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

                  На Елена сега има ли сняг?

                  Коментар


                  • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

                    на линия ще съм 99%

                    седмицата преди това ще мога да кажа със сигурност

                    сняг няма - вчера говорих - разстопява се последните остатъци

                    Коментар


                    • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

                      За през март нещо не можем ли да направим,че Април ми е много зает.
                      1.Има ATV CCup на 9-11 и мисля седмицата преди състезанието да отида да потренирам малко на Дълбок Дол.
                      2.На 16-18 има и XCross и ще ходя там.
                      Остана ми само свободна последната седмица от АПРИЛ.
                      През Май ако можем да направим 2 разходки ще е добре
                      Kawasaki KX250F

                      Коментар


                      • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

                        Здравейте отново,
                        радвам се че така бързо се събуди тази тема понеже беше доста застояла Явно на доста хора им харесва местността край Елена за offroad.

                        Относно въпроса от Николен, както по горе ти каза Драго наистина се стопи. Има , НО много малко и то по полянките. Не съм лично там да го видя с очите си, но отдалеч наблюдавам по снимки и т.н.

                        Драго , радвам се че ще си на линия. Крайно време е !!!

                        Пейчев , ще ви имам на предвид вие сте сериозни, а и имате възможност да дойдете и повечко

                        Относно Колев, може би каране след 27,28 Март. Тоест 27 или 28 ( Неделя) но незнам дали тогава си свободен. До тогава ще отсъствам а и незнам другите колеги дали ще са налиния. Април месец... трябва да покараме сериозно с останалите от групата. Май ще е без мен, но само този месец. След това съм на линия сериозно

                        Немога да се свържа с kritars,който може да доведе още атв-та ( Г.Оряховица ) и Жорето от Твърдица с неговия звяр който ни е вадил не малко пъти от голямата кал! Жоре ако четеш... имаме нужда от теб хехе

                        Ами това е за сега. Значи очертава се сериозно каране, минаване както казах през няколко села. Аз и Драго сме поразучили пътищата. След около 1 2 часа каране ще обърнем и към Чумерна и обратно.

                        До скоро
                        [B]®[/B][I]Always Off Road[/I][B]®[/B]

                        Коментар


                        • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

                          Първоначално публикуван от The-Rocky Преглед на мнение
                          Здравейте отново,
                          радвам се че така бързо се събуди тази тема понеже беше доста застояла Явно на доста хора им харесва местността край Елена за offroad.

                          Относно въпроса от Николен, както по горе ти каза Драго наистина се стопи. Има , НО много малко и то по полянките. Не съм лично там да го видя с очите си, но отдалеч наблюдавам по снимки и т.н.

                          Драго , радвам се че ще си на линия. Крайно време е !!!

                          Пейчев , ще ви имам на предвид вие сте сериозни, а и имате възможност да дойдете и повечко

                          Относно Колев, може би каране след 27,28 Март. Тоест 27 или 28 ( Неделя) но незнам дали тогава си свободен. До тогава ще отсъствам а и незнам другите колеги дали ще са налиния. Април месец... трябва да покараме сериозно с останалите от групата. Май ще е без мен, но само този месец. След това съм на линия сериозно

                          Немога да се свържа с kritars,който може да доведе още атв-та ( Г.Оряховица ) и Жорето от Твърдица с неговия звяр който ни е вадил не малко пъти от голямата кал! Жоре ако четеш... имаме нужда от теб хехе

                          Ами това е за сега. Значи очертава се сериозно каране, минаване както казах през няколко села. Аз и Драго сме поразучили пътищата. След около 1 2 часа каране ще обърнем и към Чумерна и обратно.

                          До скоро
                          Вече баща ми е с кавазаки брут-форс 750 така , че ако дойдем ще има 2 зваря да ни вадят от калта А kritars само атв-та ли може да доведе , защото знам , че и моторджии си имат там . Тука се сетих за 2-ма човека с мотори (ямаха,сузики) така , че може от тука +2 да ни бройте .
                          Последно редактирано от Preslav Peychev; 18-02-10, 21:05.
                          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                          08седем9010З60
                          MAKE RALLY NOT WAR
                          Confidence in Motion

                          Коментар


                          • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

                            Мисля, че моторите са излишни, но ще го решим в последствие
                            [B]®[/B][I]Always Off Road[/I][B]®[/B]

                            Коментар


                            • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

                              Не е кой знае какъв проблем само да не ни бавят
                              [B]®[/B][I]Always Off Road[/I][B]®[/B]

                              Коментар


                              • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

                                За 20.02-ще карате ли около гр.Елена и околността?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X