Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Yamaha Raptor 660 ili Kawasaki KFX 700

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Yamaha Raptor 660 ili Kawasaki KFX 700

    Първоначално публикуван от nvkolev Преглед на мнение
    Тези нямат нищо общо с желанията на човека!Той няма да ходи в Сахара да минава по дюни я...А и тези раптори да не си мислиш,че са взети ейтей от склада с тези ауспуси,"антение" и прочие...Колко още $$$ са дали за да стане в този вид.
    Той говори за предназначение не за желанията на човека
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    08седем9010З60
    MAKE RALLY NOT WAR
    Confidence in Motion

    Коментар


    • #47
      До: Yamaha Raptor 660 ili Kawasaki KFX 700

      Пейчев айде замълчи вече щото почвам да си мисля ,че ти не си за този форум.....

      Коментар


      • #48
        До: Yamaha Raptor 660 ili Kawasaki KFX 700

        Първоначално публикуван от Емил Трайков Преглед на мнение
        Пейчев айде замълчи вече щото почвам да си мисля ,че ти не си за този форум.....
        И аз мисля много неща ама си трая
        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
        08седем9010З60
        MAKE RALLY NOT WAR
        Confidence in Motion

        Коментар


        • #49
          До: Yamaha Raptor 660 ili Kawasaki KFX 700

          Първоначално публикуван от nvkolev Преглед на мнение
          Тези нямат нищо общо с желанията на човека!Той няма да ходи в Сахара да минава по дюни я...А и тези раптори да не си мислиш,че са взети ейтей от склада с тези ауспуси,"антение" и прочие...Колко още $$$ са дали за да стане в този вид.
          Ти случайно да си се учил да четеш ?... Щом си в този форум предполагам, че можеш. написал съм СПОРЕД МЕН Кое по-точно не ти е ясно ? Много разбирачи станахте всички... Тея раптори квото и да ми говориш не са с кой знае какви корекции и преправяния... освен изрязаните пластмаси и гумите за пясък друго почти нищо преправяно няма, а и задния носач май е удължен. Това което съм го написал мисля е на чист български книжовен език. Айде със здраве и да четеш вече
          [IMG]http://img.userbarz.com/18/3586.gif[/IMG]

          Марин Маринов - 0885114702

          Коментар


          • #50
            До: Yamaha Raptor 660 ili Kawasaki KFX 700

            Първоначално публикуван от peichev68 Преглед на мнение
            И аз мисля много неща ама си трая
            Наистина това което си написал, най-малко го правиш!

            Моля пишете креативни мнения и свързани с темата, в последно време няколко човека прекаляват!

            Коментар


            • #51
              До: Yamaha Raptor 660 ili Kawasaki KFX 700

              Чесно да ти кажа мислех,че раптора специално 660-тката много се чупи и не е най-добрият избор,но това беше само по мнението на другите хора,на скоро карахме с 1 групичка в която имаше раптор и не забелязах нищо особенно в него,японско атв както всяко едно друго и не се различаваше,незнам може и просто да е било моментно обаче поне за сега ми е изградило добро впечатление!
              [B]Honda 450R
              Kawasaki 450R -продава се!
              Range Rover Sport 2.7 stormer ;)[/B]

              Коментар


              • #52
                До: Yamaha Raptor 660 ili Kawasaki KFX 700

                Първоначално публикуван от brofa Преглед на мнение
                значи аз съм късметлия,на моя раптор нищо несъм му правил а го карам от 3-4 години,или вашите са били некви умрели магарета
                не знам на каква ямаха си попаднал, но явно си имал страшен късмет, защото си първия човек, който не се оплаква от Раптор 660. често се чупи и създава само главоболия. абсолютно съм за Кавазакито, и то, без да съм някакъв голям фен на Кавазаки.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X