Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Работно или спортно АТВ?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Работно или спортно АТВ?

    Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
    Ами ако ще е да е, Аз си падам от 4х4 по Гризляка, инжекция много го не бъркат надморските височини нагоре надоле и доста по "мек" и икономичен двигател респективно с по голям обхват като километри, ел. серво на управлението, лесно и безпроблемно превключване на различни режими 2х4, 4х4, блокаж, доста мек и приятен за управление, другия вариант е Хонда Ринкон, другите японци също стават за Американците ммм...... те са си родени мЪртавци нема да се харча да обяснявам че съм много предубеден.
    Ма ето го хубавеца.
    Ако имате финансов ресурс най-добрия избор е Ренегад 800. Из форума е писано достатъчно.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • От: Работно или спортно АТВ?

      Първоначално публикуван от wolverine666 Преглед на мнение
      И друг вариант има, супер скъп, но все пак възможен [ATTACH=CONFIG]274190[/ATTACH]

      Дамм .. доста скъпо излизат такива екстри но най-добре седят на Can-Am + това ако веригите са "Apache Track System" гаранцията на Can-Am не отпада
      Но това одоволствие ти струва горе доле пари за едно Kawasaki kfx 450 r.... безбожни парички , поне за мене

      Коментар


      • От: Работно или спортно АТВ?

        Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
        Ако имате финансов ресурс най-добрия избор е Ренегад 800. Из форума е писано достатъчно.
        Честита Коледа на всички! Много здраве, късмет, приятни и безаварийни преживявания!
        За ресурс до 5 хил. става въпрос. Благодаря за насоките!
        П.П. Или бартер за джипка.
        Последно редактирано от ivied; 26-12-11, 20:00. Причина: или бартер

        Коментар


        • От: Работно или спортно АТВ?

          Ето ти сериозна гад, за да те взимат на сериозно:
          http://www.eatv-dealer.com/us_eatv_extreme_950sm.php
          Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

          Коментар


          • От: Работно или спортно АТВ?

            15 хиляди с тея пари много труден избор имаш. Трудно ще си намериш нищо Бягай скачай на ренегада и не му мисли , от тея с хикса отзад :d

            Коментар


            • От: Работно или спортно АТВ?

              Първоначално публикуван от islidur1 Преглед на мнение
              15 хиляди с тея пари много труден избор имаш. Трудно ще си намериш нищо Бягай скачай на ренегада и не му мисли , от тея с хикса отзад :d
              А някое работно магаренце - практично, издръжливо, непретенциозно, дуракоустойчиво...?
              И Щастлива Нова Година!

              Коментар


              • От: Работно или спортно АТВ?

                Първоначално публикуван от красимира
                Ще рискувам да се повторя , но виждам че никой не ме е взел на сериозно... Брат ми иска да си купи АТВ, търси нещо за около 15 000лв, препоръчайте нещо което да е по мощничко и да е по здраво по възможност

                Ми то хубаво ама даи някакъв жокер. Къде, кога и за какво смятате да го ползвате туи АТВ?

                Коментар


                • От: Работно или спортно АТВ?

                  Колега,аз от 2 години карам Yamaha Wolverine 450 4x4!Желязна машинка!Тя е липсващото звено между спортните и работните-4 х 4,лебедка,кардан,автомат...Аз поне съм страшно доволен от моторчето.Е,има си инякои недостатъци но те се отстраняват лесно.Според мен малко твърдо вози и е малко тясно,но с едни фланци всичко се оправя.Има си и теглич!А и цената му влиза в твоя диапазон!Успех с търсенето!
                  Последно редактирано от jouzzin; 02-01-12, 15:33.
                  TLC 120 Prado
                  Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

                  Коментар


                  • От: Работно или спортно АТВ?

                    Здравейте,да не отварям нова тема,може ли някой по компетентен да даде мнение за кан-ам 450дс 2009г.Интересува ме много ли е трошливо,и дали се обслужва като кросов мотор(масло на 4-5 часа,бутало на 30 часа,клапани и тн)и най важното имали задна скорост.Благодаря предварително,знам че има доста компетентни хора в форума.

                    Коментар


                    • От: Работно или спортно АТВ?

                      Първоначално публикуван от kawasaki_
                      Значи колега маслото е добре да го сменяш 10-15часа,за буталото не съм сигурен,но не мисля че трябва да го сменяваш на 30часа.
                      A пък на 50м/ч и двигател, а на 70 вече требе да дириш "Надин" и да го меташ за скрап, а ако не го откриеш поне съм пич ще го платя на 2лв. килото.
                      Недейте така да подвеждате хората.
                      Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                      Коментар


                      • От: Работно или спортно АТВ?

                        Въййй тука става страшно - сменят се някъкви бутала и масла за Добър ден - може би така е редно знам ли

                        Коментар


                        • От: Работно или спортно АТВ?

                          Тва е, с Кан-Ам са паралиите. Тръгваш на преход от София, и хоооп, на Ботев си вече на 30часа, сменяш бутало и продължаваш. Колко му е.
                          Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                          Коментар


                          • От: Работно или спортно АТВ?

                            За Кан-Амите препотъчвам бУтала с кварцов часовник, преценява че му свършват минутите и само спира.
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:piston-clock-mazda-mx-5-by-record-designs-5650-p.jpg
Прегледи:1
Размер:72.5 КБ
ID:5460254

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X