Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инцидент. Не карайте сами!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Инцидент. Не карайте сами!

    Има такива теми и от преди във форума , с нагледни примери - какво се случва при надценяване на възможностите си и не достатъчна екипировка. И това в комбинация с липса на поне още един двама за група - превръща всяка разхоодка в разказ с неясен край.

    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...0%EA%E0+iai-bg
    Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

    Коментар


    • #32
      До: Инцидент. Не карайте сами!

      Първоначално публикуван от xboy Преглед на мнение
      Не издържах blaster_sr ще ме пукнеш от смях!Първо по какво прецени че си толкова добър/не се заяждам,питам/,второ само един навехнат глезен те изкарва от строя поне за месец/дано не ти се случва/,трето без групово каране няма как да видиш къде ти е лимита/пропускаш всички екстрими/.
      Аз съм от Варна,та предлагам ти ако наистина толкова бързо и брутално караш да наминеш да погостуваш.Специално за теб ще организирам"брутални моменти"/дерета,отвеси/.А колкото до правите,всички все сме на прекъсвач.
      Е във Варна и да идвам едва ли ще съм с атвто но ако някой намине до кара покрай смолян съм на разположение вярно че е малко опасно но тава атв за мен си е един трактор и нищо повече а доколкото за изкълчванията кунтузиите и катастрофите имал съм доста но не ме е страх даже и когато се хвърлих от една 6метрова шкарпа с хайлукса като си дрифтех с 120 пак не се уплаших а точно обратното, на другия ден се качих на Маздата и с още по голям хъс продължих да си усъвършенствам техниката

      Коментар


      • #33
        До: Инцидент. Не карайте сами!

        Ти за мене братле си лаладжия...1-во над 20 тежки катастрофи без една драскотина...Ся се появиха натъртвания и излълчвания...Ако спреш да преовеличаваш след 1-2 месеца ще излезе истината

        Коментар


        • #34
          До: Инцидент. Не карайте сами!

          Първоначално публикуван от man1a Преглед на мнение
          Ти за мене братле си лаладжия...1-во над 20 тежки катастрофи без една драскотина...Ся се появиха натъртвания и излълчвания...Ако спреш да преовеличаваш след 1-2 месеца ще излезе истината
          Тук не ми се вярва да има някаква истина

          Коментар


          • #35
            До: Инцидент. Не карайте сами!

            момчета ,дайте да не го ядем колегата , вярно или не то си е негова работа , по скоро ми се ще в тази тема всеки да споделя инциденти и кофти случки както и как да си помогнем в такива случеи ако има и снимки за да може който ги чете да се замисля малко от малко в карането си
            а по случката с човека дето го прибрахме със счупеното коляно ,на скоро го видях и се възстановява но каза че повече няма да се качи на атв и дори го е продал а травмата ще му остане за цял живот
            с две думи УМНАТА И ПРИЯТНО КАРАНЕ
            Човек колкото и добре да живеее накрая се жени

            Коментар


            • #36
              До: Инцидент. Не карайте сами!

              Първо БРАВО, наистина е много благородно да се помогне на колега в беда. От тази гледна точка много харесвам офф ролдните спортове - винаги дори и непознати хората който се срещаме из горите намираме общ език. Но да се вурнем на темата. Наистина екипировката е от съществено значение, но няко често я подценяват, а други може би нямат финансова възможност да се екипират, все пак аз съветвам поне с каска да се кара, никога не се знае кога ще паднеш.
              Най-важното според мен когато караш било с група или сам е съобразената скорост. Както беше казал един колега : "Не се иска само газ, иска се и акъл"
              Аз лично съм падал един път по серйозно и то по асфалт след дъжд. В един доста остър и полегат завой тъкмо си мисля да намаля газта а не карах чак толква бързо 40-50 и както ми мина мисалта през акъла мотора се плъзна и се влачех 9-10 метра, да добавя бяхме 2ма на мотора. Добре, че поне бяхме с каски, иначе незнам какво щеше да ми е по лицето, за щастие се разминах само с ухлузвания по колената по особено на едното. Но от както това се случи като карам в завао винаги си го припомням. ЗАТОВА СЪВЕТВАМ КАРАИТЕ ПО БАВНО, БАВНОТО КАРАНЕ НИКОГА НЕ ГРЕШИ.
              На всички желая много изминати и безаварийни километр, и умната
              Живота е по-хубав, по-лек, когато го има ендуро спорта.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X