Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Polaris Sportsman 850 EFI XP

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Polaris Sportsman 850 EFI XP

    Batvalio също отговор на твоя въпрос е Yamaha Grizzly 660/700 ... лично съм карал 660то и много ме накефи държанието му и по завои и по черно .... дрифти се само с 1та ръка на палеца ..
    Няма кал - Няма кеф !!!
    Suzuki Samurai LJ410 1984
    Suzuki LTZ400 2008
    Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

    Коментар


    • #47
      До: Polaris Sportsman 850 EFI XP

      Пак бъркате работните със спортните,какви резки завой,какви спирачки и какви дрифтове?
      А някой случайно да е работил с atv,наскоро с един мой приятел тук на острова разглеждахме снимки от разходки с atv във форума и той остана доста очуден че по-голямата част от Българските atv-сти карат работни коне със състезателни екипи.
      Тук се карат задължително с каска и високи обувки а облеклото им е предимно като ловното или свободен стил(но никога къси гащета)
      И като се замислих установих че облеклото на всеки един от нас подсказва стила му на каране,следователно доста хора са направили грешния избор със закупуването на работно atv.Поздрави,не целя някой да се почувства обиден а да вкарам поне малко яснота по този въпрос
      Kawasaki GTR 1400

      Linked brakes are designed for heating your seat,go round a corner,touch your rear brake pedal mid lean,shit yourself......heated seat---simple!!!

      Коментар


      • #48
        До: Polaris Sportsman 850 EFI XP

        Бионик
        Днес точно бях в Ямаха в София
        Е точно 700 ми хвана окото
        има си и задна

        Коментар


        • #49
          До: Polaris Sportsman 850 EFI XP

          Цитирам:
          Ще кажете : А кое работно атеве ги може тези неща
          Отговорът е - По-леките от рода на старите модели работни с цяла задна ос ( сузуки, кава ...) и разбира се спортните

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X