Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гората с катинар

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Гората с катинар

    Работата отива на играта " Апахи и Стражари".Заформя се интригата....
    SUZUKI QuadSport - First on 4 Wheels !!!

    Коментар


    • #32
      От: Гората с катинар

      Къкви бариери по врачанския балкан ще сложат при мен селото ми е гора от всякъде има не 20 а сигурно 200 пътя по които можеш да влезнеш с техника. Отделно имам моя собствена гора и до нея ли ще ми спрат достъпа ?? Още един мъртъв от всякъде закон. А тия които трябва евентуално да го прилагат горските са със заплата 300 - 400 лева смешни пари. Повече от две заплати на горски стражар излизат само с една ИФА на един курс. Много по лесно е да се удари по пазара на незаконно добитата дървесина пътищата от гората много ама към пазара в градовете по асфалт са обикновенно не повече от 2-3.
      Последно редактирано от sek.1; 16-12-10, 10:21.
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • #33
        От: Гората с катинар

        Ами като ходих на разходка из Централния Балкан видях група роми с някакво модифицирано в 4х4 Рено Еспас. Режеха си дръвца необезпокоявани, може и към гоското да са били, незнам. След това попаднахме и на бариера, и то на място, където не би трябвало да има. На връщане спрях да доливам течност за чистачки и ни застигна една уазка на горското да ни разпитват къде ходим, и така ни следваха през цялото време. С една дума - ако си свой може всичко. Колегите с АТВ и особено Мотори не ги виждам как ще ги спрат, те и нас нямаше ако не си бях си забравил ножовката.
        Александър

        Коментар


        • #34
          От: Гората с катинар

          Може когато пътищата са ограничен брой когато обаче за 20 години сеч вече и горските не знаят колко са къкво правим ? Аз си мислех че си познавам добре землището защото го обикалям от дете ама то непрекъснато се променя . Всеки нов ловен сезон е вече различно в зависимост от това колко е изсечено през активния за дърводобив летен сезон.
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #35
            От: Гората с катинар

            Искат кросаците да станат супермото .Иначе имаше една много вярна песен ''За милиони няма закони за кокошка няма прошка''
            Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

            Коментар


            • #36
              Re: От: Гората с катинар

              Първоначално публикуван от АНТИМ Преглед на мнение
              ...Сега следващата стъпка е да въведат и задължителната регистрация за да може като те видат да дойдат у вас и да те глобат...
              А как ще се регистрират кросовите мотори, който неподлежат на регистрация??
              Всичкото е голяма заблуда замене!

              Коментар


              • #37
                От: Гората с катинар

                За всичко си има начини. Ама недейте разлайва кучетата, щото тука си поставяме въпроси и си даваме отговори, а някой хора само това чакат. "Хубави" идеи
                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                Коментар


                • #38
                  Re: Гората с катинар

                  Просто ми беше интересно .

                  Коментар


                  • #39
                    От: Re: Гората с катинар

                    На второ четене промените са отпаднали, до колкото разбрах от колеги, положението си остава същото.

                    Коментар


                    • #40
                      Re: От: Re: Гората с катинар

                      Първоначално публикуван от Jam Преглед на мнение
                      На второ четене промените са отпаднали, до колкото разбрах от колеги, положението си остава същото.
                      БРАВО!

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X