Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как се запалихте по ATV спорта ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Как се запалихте по ATV спорта ?

    Въпреки че не притежавам собствено ATV, често като си ходя на село, там един приятел има доста мощно АТV - Кавазаки, в началото по завоите имах чуството че ще изхвърча на завоите и аха дa ми се откъснат ръцете едва завивах, но после като му свикнах и голяям кеф, но внимавам с газта че си е неукротим звяр , единствената причина поради която не си купувам АТВ е че няма къда да го държа и че трябва да купувам и ремарке-платформа за него.

    Коментар


    • #32
      От: Как се запалихте по ATV спорта ?

      Аз пък бях на 10 години в 4-ти клас и бяхме на село и с чичо ми отидохме до един негов приятел.Те си говориха и приятеля каза на сина си (7-8 год.) да ме повози на атевето си.То беше 50 кубика ама незнам как сме се возили двамата Та после като си отидохме у нас в Пловдив и само гледах картинки на атевета в нета.Доста бях зарибен и постоянно уговарях наще да ми купят а те не бяха много съгласни.След месец уговорки взеха да търсят атеве.Та им предлагаха някви Ямахи 50 - 100 кубика по 3 бона (Да бе да - за първо атеве и то за лапе - никога ) .Един ден бяхме пак на село и по случайна причина отскочихме до близкия град и се спряхме в един мото-магазин.Тогава видях атевето с което съм вмомента.Надух им главите вечерта като се прибрахме и на другия ден го взехме.Първо ми даваха да карам пред нас на улицата и постепенно започнах из цялото село (атевето ми стои само на село защото нямаме гараж а и няма къде да се кара в града).Вярно китаец е Kingway 110 кубика обаче си го карам вече 5 година и съм почти на 15.Малко ми е обаче сега ще му слагам големи гуми за да се вдигне.Иначе доста пъти съм обеснявал предимствата на малкото атеве (Мое мнение) .Попринцип не съм запален по спортни коли и винаги ме е теглило по Жиповете та мисля че като цяло офроуда няма да го изоставя независимо дали ще продължа с атв или джип

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X