Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как се запалихте по ATV спорта ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Как се запалихте по ATV спорта ?

    Понеже видях в ендуро частта такава тема реших, че и тук би било интересно да научим кой как се е запалил, макар ATV спорта да е предимно млад у нас.
    Така сега по темата аз лично се запалих когато бях на 9 год. и видях през нашето село да минават една групичка с атв повечето караха сериозни машини поне над 450сс. та така аз ги видях и както се казва стана нещо като любов от пръв поглед. Няколко пъти го засичах, докато накрая не издържах и взех да се ровя из нета да намеря малко инфо за тези машинки. И така за завършването ми на 5-ти клас(с отличен разбира се) баща ми се връщаше от Белград и беше наминал през София да ми вземе ATV-то и като разбрах, че се връща с някаква изненада за мен направо тръпнех в очакване и дори не заспах докато не се върна.
    Когато го видях много му се радвах все пак това беше първата ми самостоятелна машина.АTV-то което ми беше купил баща ми беше Loncin(китайче) 90сс. В интерес на истината никой не ми е казвал как да го карам и прочие, сам се научих на всичко което знам досега. Сега карам Shineray 200сс и като за втора машина мисля, че ми е добре аз съм на 13(март месец правя 14) пък и финансите ни са ограничени строим къща и т.н., но това е друг въпрос.
    Очаквам вашите истории, мисля че те ще са интересни както за мен, така и за другите посетители на форума.
    Последно редактирано от NooS; 22-01-09, 18:40. Причина: Редакция на текст
    [IMG]http://img.userbarz.com/18/3586.gif[/IMG]

    Марин Маринов - 0885114702

  • #2
    До: Как се запалихте по ATV спорта ?

    Ето един клип за да видите част от уменията ми с първото ми атв
    Последно редактирано от NooS; 22-01-09, 18:43. Причина: Текстообработване
    [IMG]http://img.userbarz.com/18/3586.gif[/IMG]

    Марин Маринов - 0885114702

    Коментар


    • #3
      До: Как се запалихте по ATV спорта ?

      Аз пък една нощ сънувах жълто атв спортно пред нас и баща ми го караше и все още незнам какво е било. На другия ден баща ми се прибра (и понеже въобще не е на ТИ с копютрите) ми каза да влезна в 1 саит беше записан на 1 листче и аз влизам и имаше секций сузуки, кавазаки, КТМ... и т.н и казва ми той влезни сузуки и ми показа атв и ми вика това е нащо. Никога няма да забрава рякцията ми "еее това ли .... много е грозно" (сигурно щото бях сънувал спортно ) обаче после почна да ми харесва и сега каквито и спортни да ми предлагат искам си 4х4 машина
      Калин Величков

      Коментар


      • #4
        До: Как се запалихте по ATV спорта ?

        Бяхме на почивка в Троян ,тфа стаа около 2001-2002...Имаше едни Варненци с някфо по спомени беше синьо , изгледжа е било раптор...И от там се запалих....Кръкнах крънках крънках баща ми , той ми каза ,че като стана на 14 ще ми купи и тъка и стана....Исках КВФ750 , ама кат отидахме при еди зехме 650...И ся го харесвам повече от колкото 750....Но си искам спортно...Се пак съм младеж...Искам да ръчкам скорости , ала бала.....То тфа за дяд0вци...Не се обиждаите

        Коментар


        • #5
          До: Как се запалихте по ATV спорта ?

          Мен баща ми ме запали още от малък.Още в 1-ви клас ми взе ямаха кросов мотор 80сс и в последсвие видях атв и си казвам" Искам атв!Много е яко" и така стана.
          Горе главата, дори и да е празна!!

          Коментар


          • #6
            До: Как се запалихте по ATV спорта ?

            Аз от едни наши приятели от габрово които имат атв .. преди 3-4 години ме повозиха.. дадоха ми и да го карам и след това ми купиха китайско а от лятото сам с бруте форце 750

            Коментар


            • #7
              До: Как се запалихте по ATV спорта ?

              Мен пък ме запали Кодиака на Чавдар от х.Добрила. Понеже съм дядо си харесвам тракторите...
              "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

              Коментар


              • #8
                До: Как се запалихте по ATV спорта ?

                Всичко започна когато отидохме в едни наши колеги приятелски семейства нашите родители се познават от скоро.......Те имат син който е по-малък от мен 3 клас май или 4 няма значение....Те са ни идвали на гости тук в силистра и той все ми разправяше че има две атевета и как кара.Чесно казано от приказките му хич не ми ставаше интересно.Аз исках мотопед на педали.И така да се върна в началото отидохме им на гости и аз с огромен интерес разглеждах атеветата.Когато на другата сутрин станахме,закусихме и прочие дойде ред да изпробваме машинките.Двамата се качихме на едно понеже аз за второто нямах смелост все пак тогава видях за първи път.Возихме се на голямото(150 цц китайско)Мене ми беше супер гот.Бая се отдалечихме и Марти(така се казва момчето) ви даде да го карам сам от там испитах такава тръпка че се запалих изключително много.Много ми беше кеф да чуствам "мощ в ръцете си".Оттогава се запалих много.Когато се прибирахме в колата аз обеснявах на родителите си колко съм се кефил.След това последва реплика от мама
                -Еми щом толкова ти е харесало баща ти вместо въдици(това си бях поръчал от германия баща ми ходи често (през 2 месаца) да ти вземе такаво.От този момент неможах да се сдържа от радост.Първоначалните планове бяха за 50цц обачее........очакавайте продължение
                Non scholae sed vitae discimus.

                Коментар


                • #9
                  До: Как се запалихте по ATV спорта ?

                  ....Обаче тези наши приятели ни бяха на гости за новата година.СЛУЧАЙНО чухме как бащата на Марти обеснява на моя как 50 кубика ще са ми много малки.Зарадвах се че наистина насериозно ще ми земат атв.На 3 януари пак бяхме в Добрич за да отпразнуваме един рожден ден.....Естествено на другия ден аз и марти отново карахме самоче пак голямото защото нямахме нерви да палим и малкото(много беше студено).Доста покарахме и дойде време да си тръгваме.Тогава бащд ми каза:
                  -Айде да товарим!
                  Аз:
                  -Какво що?
                  В следващия момент вече малкото атв(110цц)беше в минавана.От там нататък не се сещам какво стана докато се приберем в силистра понеже аз бях на седмото небе.
                  Това е моята история
                  Non scholae sed vitae discimus.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Как се запалихте по ATV спорта ?

                    Привет!МОйта история е следната:БЯх на 8 години когато на връщане от София във една автокъща имаше 4 атв та изложени,май че бяха китайски със ток.Качих се,много ми хареса и питах наще дали може да си купим със бензин,беше ги много страх да не се пребия някаде,но все пак дядо се намеси със гръм и трясак.Дядо дойде в русе с някакви принтирани листована които имаше атв та със цена и характеристика аз си ибрах синъо 110цц зехме го карах го чупих го сменяхме двигател....И преди 1 год взе да ми омалява и от това лято взех да гленчя за ново наще ги беше пак много страх,че може да падна и да ме затисне но стана.Бащами се взе сериозно да ми търси ходихме в София Варна да търсим и дядо пак се намеси със гръм и трясак качихме се на колата и отидохме във варна намерихме си едно красиво Сузуки Кинг Куад взехме го и така от 1 месец се кефя страшно много.Това е мойта история
                    Honda TRx 700ХХ , Yamaha Raptor 700 SE
                    Audi A6 2.5 TDi , Audi Q7 3.0 TDi

                    Коментар


                    • #11
                      До: Как се запалихте по ATV спорта ?

                      Моята история една сутрин се субудих( към 12 часа на обед) от някакъв рев пред гаража.Кога гледам дядо ми и вуйчоми зели едно атв и се потстрекават кой от двамата да го подкара пръв.Аз естествено изявих желание да съм преъв слезнах по пижама и го подкарах така се върнах към 5 следобяд целия в кал на наште им стана лошо,хубавото и лъскаво атв беше цялото в тиня и разни растения аз аз ухилен до ушите.Е стествено отнесеох някой друг шамар ама си заслужаваше.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Как се запалихте по ATV спорта ?

                        Ееееех,доживях и аз да расказвам легенди, къде лето Господне на 99-01ва го`дина(не помня точната година,беше миналия век) видях едни момчета в Сл.Бряг-север ,бяха изкарали на плажа няколко машини една от които беше изключително "грозна" но бях влюбен в нея.Мина известно време запознах се с момчетата Иво и Петър взех да ходя по често при тях понякога дори ми даваха да се кача на ''моята' машина после ми даваха рекламни кръгчета със прличащия на оса май беше Раптор и така се запалих по късно в живота ми се сдобихме с поларис +брут форс и сега за капак 2 ренегаДа и 1 китайски брат 90 куб за щерка ми приказка изтински атв парк а колкото до калта ,ми тя май ми е като родна стряха като дете все ми се караха че излизам да играя и се пребирам целия кален в което няма нищо странно освен че в някой случаи беше август месец +32 градуса нооо аз пак кален


                        позрави
                        Око за око и светът ще ослепее

                        Коментар


                        • #13
                          До: Как се запалихте по ATV спорта ?

                          Първоначално публикуван от shyfx Преглед на мнение
                          Моята история една сутрин се субудих( към 12 часа на обед) от някакъв рев пред гаража.Кога гледам дядо ми и вуйчоми зели едно атв и се потстрекават кой от двамата да го подкара пръв.Аз естествено изявих желание да съм преъв слезнах по пижама и го подкарах така се върнах към 5 следобяд целия в кал на наште им стана лошо,хубавото и лъскаво атв беше цялото в тиня и разни растения аз аз ухилен до ушите.Е стествено отнесеох някой друг шамар ама си заслужаваше.
                          много се смях на тази история честно ! много готина историика, а да те попитам атв-то кфх-а ли беше ?
                          [IMG]http://img.userbarz.com/18/3586.gif[/IMG]

                          Марин Маринов - 0885114702

                          Коментар


                          • #14
                            До: Как се запалихте по ATV спорта ?

                            Моята история е много елементарна. С добри приятели нали знаете че всичко става. А и нали "С КАКВИТО СЕ СЪБЕРЕШ ТАКЪВ СТАВАШ" е най-точното обяснение.
                            Опит е името, с което много хора наричат грешките си.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Как се запалихте по ATV спорта ?

                              Първоначално публикуван от NooS Преглед на мнение
                              много се смях на тази история честно ! много готина историика, а да те попитам атв-то кфх-а ли беше ?
                              Не една ЯМАХА РАПТОР 660 ама при самия рев те са се оплашиха от него и до ден днешен дядо ми не иска да го кара.Ама аз не му се оплахиш и първия път като се качиш сега като мина покрай нашта улица съседи те искат да ме убият.Август месец тихо спокойно и много топло естесвено само аз се задавам от гора и нарушавам тишината и естественио не пропускам да го вкарам 2-3 в прекъсвач като съм пред нас. Ех добри съседи има все още съм жив.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X