Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля помогнете за едно АТВ.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Дани, ти вече да не си изгорял, та питаш?
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

    Коментар


    • #47
      Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
      Дани, ти вече да не си изгорял, та питаш?
      Изгорял с колата на картинката :-) "умните французи сложили номера на рамата на задната презтилка. ПТП, протокол от КАТ в който е отбелязана за смяна, ремонтирана от официалния вносител за България, 90 страници документи, че е внесена, изписана от склад, сменена..... старата е предадена в КАТ и 3 години караме с временен талон. Бюрокрация и други неща искат но повече от колкото си струва.
      LZ1JJJ

      Коментар


      • #48
        taka e...

        Коментар


        • #49
          Първоначално публикуван от dani
          Първоначално публикуван от go go go
          колега, с пари в КАТ може и летяща чиния да регистрираш, ще ти пише в талона примерно, машина за балиране на слама
          Ако познаваш правилен човек дай координати
          колега, да не да имаш летяща чиния

          нямам сериозни контакти, но знам, че ако маш роблем, той може да се реши от хората в капитолиа или софавто, те са купили кат, казвали му вече КАТ ООД
          drive alive

          Коментар


          • #50
            Първоначално публикуван от go go go
            нямам сериозни контакти, но знам, че ако маш роблем, той може да се реши от хората в капитолиа или софавто, те са купили кат, казвали му вече КАТ ООД
            Мерси за инфото, почвам там да търся връзки, че в КАТ не успявам.
            LZ1JJJ

            Коментар


            • #51
              Аз лично търся АТВ от няколко месеца насам ... даже попохарчих вече част от парите дето ги бях отделил
              Само на некви много странни марки попадам и малки кубици.
              Другата алтернатива гледам почти нови за по 10-12 000.
              Търся нещо 400 кубика, и засега май съм се насочил към Хонда 400 ЕХ по старичка 1999-2000 год.
              В мобилето има само малолитражки и трактори, мен такова не ми трябва.
              Та ако ми кажете къщи, дворове или там подобно къде да търся АТВ-та ще съм благодарен.
              The only way to be 100% certain that work has been done properly is to do it yourself.

              Коментар


              • #52
                Като за 5 минути каране сигурно е добре.

                много си прав аз имам, но се отчаях след 3-4 месеца каране и си взех ендуро. но моето е китаиско и за това.
                SUBARU OUTBACK I 2.5 AT

                Коментар


                • #53
                  Но много бих изкал да се кача на някое 450сс
                  SUBARU OUTBACK I 2.5 AT

                  Коментар


                  • #54
                    ако отидеш в капитолия и им кажеш, какво ти трябва мисля, че ще ти задоволят нуждите на някаква цена, в много приемливи срокове

                    иначе ако искаш добра сделка, отиваш при близнаците поръчваш, плащаш и започваш да чакаш да преплува океана. става по - бавно но ще спестиш пари.
                    drive alive

                    Коментар


                    • #55
                      Кои са близнаците... аз не ги познавам.

                      PS. Бе направо най-добре знаещите да ми пишат може ли да се намери по старичка Honda 400 EX(2000г. примерно)... за мах. 4000 лв.

                      http://www.pismoatvrentals.com/honda_400_ex.htm

                      ^-- те за това говоря, по стария модел самоче
                      The only way to be 100% certain that work has been done properly is to do it yourself.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X