Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НСО от 2 години без подготовка за екстремно шофиране

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

• От: НСО от 2 години без подготовка за екстремно шофиране

Знам ли. Греда ли е да удариш 3 ракии (кво толкова), и да се прибереш в къщи с колата, по път, който до болка познаваш ? И който по принцип е празен, ама точно тоя път на него се случила група ученици. Хлъзгава е тая плоскост. Ти си знаеш, аз просто попитах. Не съм безгрешен че да бъда морален съдник никому.
    NIKSD: Самосъзнанието се мери по липсите във фиша за заплатата...
    Ясен: Това е пораженчески подход. Аз обмислям как да започнат да МИ плащат данъци.

Коментар

Къде отиде... К'ви ракии? Винаги съм носел отговорност за постъпките си.
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

Коментар

И друг път не се издавай, че караш с 140.
        Когато човек нe чувства привързаност, той е постигнал освобождение!

Lancia Delta HF Integrale Evolucione

Коментар

Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
          И друг път не се издавай, че караш с 140.
          Ааа, не само това... Какво прави на подбалканския след като оттам минава НСО. Не знаех не се приема като оправдание.
          Компютрите са създадени, за решаване на проблеми, които не са съществували преди появата на компютрите...

Коментар

Имаш късмет че не са те гръмнали. Погледни какво съм написал тук. http://www.offroad-bulgaria.com/show...=115848&page=3
            На нас клиренс ни трябва , не скорост

Коментар

В крайна сметка пак всичко опира до Българския манталитет:
              "НЕ МЕ ГЛЕДАЙ КАКВО ПРАВЯ,А СЛУШАЙ КАКВО ТИ ГОВОРЯ",а когато стане нещо-"ЩЕ ДОКАЗВАМЕ КОЙ НЯМА СЕСТРА".

Коментар

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3900311 нищо страшно не е станало! Карайте спокойно.
                When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

Коментар

Ама от къде на къде ще ми пресичат на пешеходни пътеки, да не сте на парад.
                  И сега ще изкарат жената виновна, че е имала време да реагира понеже скоростта и е била такава, че е могла да избегне инцидента.
                  Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                  И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                  вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

Коментар

Първоначално публикуван от lubohamar Преглед на мнение
                    ....Нищо не забравяме! И в описаното от теб няма нищо извънредно - това му влиза в професионалната характеристика....
                    И в живота на неговото СЕМЕЙСТВО,дъщеря му е колкото моята-12 годишна към момента.
                    Стефан Янчулев беше най добрия колега с който съм работил-професионалист и човек.
                    Не мога да седя и да гледам как се използват клишета-за дадена работа и последствията от нея.
                    А когато умират хора винаги има грешка-защото на тази делегация имаше инструктаж,НО УСТЕН и поради тази причина СТАРОТО ръководство не понесе последиците.
                    Някой хора биха не нарекли лъжец защото не мога да подкрепя моите думи с доказателства,но тези от вас които имат приятели там могат да ги попитат.

П.П. След случая в Мурсалево,този който водеше колоната получи инфаркт на входа на Президенството и почина на път за болницата.
                    Спирам до тук защото навлизам в зоната на здрача и не знам дали ще има последствия.
                    Не само в живота на неговото семейство..., но и в живота на техните приятели! Загубата беше тежка за много хора...

Коментар

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 4,660 в 19:02 на 07-04-20.

Зареждам...
                    X