Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НСО от 2 години без подготовка за екстремно шофиране

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: НСО от 2 години без подготовка за екстремно шофиране

    Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
    ..... Карах по Подбалканския път. ..... Карах плътно в дясно с около 140 и въпреки това още не ми е ясно как се разминахме... Кофти е да видиш огледало на Х5 на 20см от себе си и с висока скорост да излезеш на банкета...
    Без да оправдавам хулиганското поведение на насрещните автомобили, ако може 2 въпроса:

    - в кой точно участък от Подбалканския разрешената максимална скорост е 140 км/ч ?
    - тъй като предполагам отговора на предишния въпрос, ето и следващия - ако скороста беше в рамките на ограничението (да речем 85 км/ч), дали разминаването и последващото излизане на банкета щяха да бъдат с една идея по-ниско рисковани, въпреки карането на оверлог от страна на колата на НСО ?
    Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

    Коментар


    • От: НСО от 2 години без подготовка за екстремно шофиране

      Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
      Без да оправдавам хулиганското поведение на насрещните автомобили, ако може 2 въпроса:

      - в кой точно участък от Подбалканския разрешената максимална скорост е 140 км/ч ?
      - тъй като предполагам отговора на предишния въпрос, ето и следващия - ако скороста беше в рамките на ограничението (да речем 85 км/ч), дали разминаването и последващото излизане на банкета щяха да бъдат с една идея по-ниско рисковани, въпреки карането на оверлог от страна на колата на НСО ?
      Те всъщност от НСО са го засекли с извънземните си технологии, че е превишил разрешената скорост и понеже не са имали време да спрат и да му изпишат акт , но пък имат будна гражданска съвест са решили с превантивна цел да го сплашат , та да намали да не би да се пребие в дупката на асфалта 300 метра по-нататък .....
      0888932647

      Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

      Коментар


      • От: НСО от 2 години без подготовка за екстремно шофиране

        Действието им е логично, макар и много пресилено.

        "С нищо не ги застрашавам" не е аргумент - за тях всичко, което се движи, е заплаха. Като се движи бързо - голяма заплаха. Зигзагът по цялото платно се използва навсякъде по света от Органите като начин да се забавят или спрат околните. И пак като навсякъде по света, не всички шофьори го разбират.

        Разбира се, в техните глави, някой да продължи да се движи, след като пилотната кола разчиства пътя, е непростима наглост и може би умишлен саботаж на Мисията. Нормално е да не са толерантни към този, който се опитва да се размине с тях в движение.

        Коментар


        • От: НСО от 2 години без подготовка за екстремно шофиране

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          Действието им е логично, макар и много пресилено......
          Този урок от ЗДП съм го упущил. Демек мигалките в решетките ги превръщат в коли със суперспециален режим на движение?
          0888932647

          Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

          Коментар


          • От: НСО от 2 години без подготовка за екстремно шофиране

            Този урок не е от ЗДП, а от живота. Явно и scrapheap го е упущил.

            Не, че и аз не изпитвам в подобни моменти остър недостиг на 50+ милиметрова цев.

            Коментар


            • От: НСО от 2 години без подготовка за екстремно шофиране

              В такива случаи изпитвам остра нужда от КРАЗ?
              Това, че карам хондата си със 140 на празен път вдясно не означава, че застрашавам когото и да било.
              Също така не се чувствам по-малоценен и маловажен от съдържимото на автомобилите на НСО.
              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

              Коментар


              • От: НСО от 2 години без подготовка за екстремно шофиране

                Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                Това, че карам хондата си със 140 на празен път вдясно не означава, че застрашавам когото и да било.
                Я честно, с ръка на сърцето, си кажи - ако си насаме с ББ, или ЦЦ, или някой друг от тая тайфа, и си сигурен, че никой няма да разбере, какво ще направиш? Точно както останалите 80-90% от възрастното население, нали?

                Коментар


                • От: НСО от 2 години без подготовка за екстремно шофиране

                  Ако тръгна да трепя някого, едва ли ще е с Африката.
                  "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                  Коментар


                  • От: НСО от 2 години без подготовка за екстремно шофиране

                    Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                    В такива случаи изпитвам остра нужда от КРАЗ?
                    Това, че карам хондата си със 140 на празен път вдясно не означава, че застрашавам когото и да било.
                    Също така не се чувствам по-малоценен и маловажен от съдържимото на автомобилите на НСО.
                    Щях да съм 100% съгласен с теб, ако беше карал с 85. В конкретния случай - и ти и гавазинът сте нарушители. За твой лош късмет ти си бил с мотор - т.е. по уязвим. Което не променя факта от предходното изречение.

                    А желанието да карам тежкотоварен автомобил (желателно натоварен с пясък) и мен често ме спохожда при срещи кортежи на НСО.
                    Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                    Коментар


                    • От: НСО от 2 години без подготовка за екстремно шофиране

                      Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                      Щях да съм 100% съгласен с теб, ако беше карал с 85.
                      Колега, аз не карам скейтборд.
                      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                      Коментар


                      • От: НСО от 2 години без подготовка за екстремно шофиране

                        Аз също. Но да се оплакваш че този срещу теб нарушава ППЗДП, докато ти правиш същото.... Нещо ми убягва логиката.

                        П.С. Ония масовия убиец от Свиленград също сигурно си е мислел че е пилот-изтребител, ама нещо къса му дошла пистата, не могъл да отлЕпи....
                        Последно редактирано от windwarrior; 29-04-11, 21:02.
                        Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                        Коментар


                        • От: НСО от 2 години без подготовка за екстремно шофиране

                          Логиката е такава, че от 25г съм легален шофьор. Никого не съм застрашил и определено зная какво правя. Все пак съм на 41г.
                          Дори с 37км/ч да се движа,нищо не пречи на имбецила от НСО да ме убие. Те се движеха не по-бавно от мен.
                          Позволявам си да превиша кратковременно скоростта, когато е безопасно. Имам нужния опит и не карам пиян.
                          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                          Коментар


                          • От: НСО от 2 години без подготовка за екстремно шофиране

                            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                            ...насаме с ББ, или ЦЦ, или някой друг от тая тайфа...
                            Знаeх си аз, че сънуваш мокро Фидосова
                            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                            Коментар


                            • От: НСО от 2 години без подготовка за екстремно шофиране

                              Аз съм далеч от мисълта да те критикувам, още повече си по-възрастен от мен и с доста повече опит зад волана. Мисълта ми беше за гредата и сламката.
                              Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                              Коментар


                              • От: НСО от 2 години без подготовка за екстремно шофиране

                                Според теб греда е да караш със 140 при празен път, който до болка познаваш, а сламка да "размиташ" останалите участници в движението?
                                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X