До: Плачат ли мъжете
Този въпрос ми прозвуча като: "Плачат ли мъжете...или да ?"
Този въпрос ми прозвуча като: "Плачат ли мъжете...или да ?"
, една седмица след това нищичко не хапнах, само вода и рев ден и нощ.В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар