Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Половин София - синя, червена и жълта зона?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Половин София - синя, червена и жълта зона?

    Първоначално публикуван от NovemberCharlie Преглед на мнение
    Аз пък ако тръгна в 8 и 30 за работа с кола стигам за 30-35 минути и пеша стигам за толкова. Но след като стигна с колата търся още 15 минути къде да паркирам
    Еми какъв ти е проблема, тогава. Аз проблем с паркирането нямам, а се оказва че ако въведат жълтата зона, ще имам.

    А особено голямата глупост е че в София няма условия за каране на велосипед, например. То и за пешеходство няма условия, ама нейсе. Постоянно се пазиш някой да не мине на червено, да не скокне в някой трап и да те "поизмие", да не се е качил на тротоара така че за да минеш покрай него да трябва да му обършеш половината кал по неизмитата кола, и т.н.

    Изобщо, стремят се да прибират пари предварително, без да са създали условия за алтернативен транспорт.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #17
      До: Половин София - синя, червена и жълта зона?

      При цените на недвижимостите в София и при настоящата свобода на паркиране, ясно е, че паркинг никой няма да построи. Общината - най-малко, тя се захваща само с печеливши дейности. Дали им прибира печалбите - друг въпрос.

      От друга страна, това, което сега правят, е откровен опит да се набутат пари в ръцете на строителите на паркинги. Което пък, ако и да е смислена стъпка, няма как да не изглежда като каруца пред кон.

      Коментар


      • #18
        До: Половин София - синя, червена и жълта зона?

        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
        Еми какъв ти е проблема, тогава. Аз проблем с паркирането нямам, а се оказва че ако въведат жълтата зона, ще имам.

        А особено голямата глупост е че в София няма условия за каране на велосипед, например. То и за пешеходство няма условия, ама нейсе. Постоянно се пазиш някой да не мине на червено, да не скокне в някой трап и да те "поизмие", да не се е качил на тротоара така че за да минеш покрай него да трябва да му обършеш половината кал по неизмитата кола, и т.н.

        Изобщо, стремят се да прибират пари предварително, без да са създали условия за алтернативен транспорт.
        Аз проблем с ходенето до центъра нямам, щото от 9 -10 години ходя пеша на работа (или с колело). Може имам проблем, ако решат да ме накарат да плащамм за жълта зона, при приположение, че живея в нея, но съм съсобственик на паркинга пред блока.
        Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

        Коментар


        • #19
          До: Половин София - синя, червена и жълта зона?

          Аз съм да я направят зоната 5лв/час . Какъв по-хубав завършек на цялостния пейзаж от дупки, помиари, мръсотия ?.....Сега някакси е незавършена

          картинката...... ....Иначе е много зле и недомислено това проекто - не знам си кво си. Явно или е правено от хора , които наистина не знаят къде се намират различните квартали на София и за които явно парите растат по дърветата , или се прави нарочно , да се дразни........
          Последно редактирано от mistral; 04-03-10, 20:22.

          Коментар


          • #20
            До: Половин София - синя, червена и жълта зона?

            Нека погледнем по-отгоре на нещата:
            Всички правителства, кметства и квото друго се сетите с власт в ръцете, са едни най-обикновени силови мафиотски структури, чиято единствена цел е получаването на доходи от работещите хора. С цената на "закони", заплахи и т.н.
            Е, за тва правя евала на гърците.
            Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
            -----------------------------------------------
            Питието определя съзнанието....
            -----------------------------------------------
            0887770735

            Коментар


            • #21
              До: Половин София - синя, червена и жълта зона?

              Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
              ........
              Е, за тва правя евала на гърците.
              Вярно е - гърците се показаха като сериозни хора - не позволяват да ги мачкат с лека ръка.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X