До: Къде ще е рали "Дакар" 2011???
И аз слагам
А/ Южна Америка
Просто трябва голяма подготовка, а 2011 чука на вратата...
И аз слагам
А/ Южна Америка
Просто трябва голяма подготовка, а 2011 чука на вратата...
...
...
Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар