Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Цветелина взе и винетките.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Цветелина взе и винетките.

    А ония в Германия явно не са се сетили за винетки. Ако ги дадат и тях на Цецка ще е най-правилно. Нищо, че има сняг. Ако може и камионите, и на тях да се лепят най-добре.

    ПП Ма, те германците нали от скоро имат автомобилен транспорт...
    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
    Към модераторите-А изтрийте го сега.
    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

    Коментар


    • #17
      До: Цветелина взе и винетките.

      Това с винетките е голям майтап. Защо не вземем да си лепим и по прозорците на къщите документите за платен данък згради. Или може би билетчето за лятното кино трябва да виси на ревера? Хората измислили компютъра, наще сега измислят колелото или топлата вода.

      Купувам кола, от паркинга звъня на застрахователния aгeнт. Давам му номер на шаси, номер на шофьорската книжка и кредитна карта. След 2 минути ми диктува номера разни. Поради липса на друго ги пиша на салфетка.
      Късметлия-- след 3 кръстовища ме спират. Мигача го няма. Обяснявам, че сега съм я купил /обяснявам се значи, няма си оставя магарето в калта я!/. Застраховка? Е как бе- вадя салфетката и диктувам номерата. Отива ченгето до колата, проверява и се връща ухилен "ей, много пък си примерен, веднага си я изкарал тая застраховка! Знаеш ли че имаш гратисен период, можеше и да не бързаш толкова?"
      С компютри не се лъже лесно, снега в планината... Абе все проблеми...
      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

      Коментар


      • #18
        До: Цветелина взе и винетките.

        Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
        Това с винетките е голям майтап. Защо не вземем да си лепим и по прозорците на къщите документите за платен данък згради. Или може би билетчето за лятното кино трябва да виси на ревера? Хората измислили компютъра, наще сега измислят колелото или топлата вода.
        Приятел, доколкото знам пак българин е измислил компютъра.
        Ама и простотиите измислени от нас не са малко.
        Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
        0894328706

        Коментар


        • #19
          До: Цветелина взе и винетките.

          Първоначално публикуван от gorosop Преглед на мнение
          Приятел, доколкото знам пак българин е измислил компютъра.
          Ама и простотиите измислени от нас не са малко.
          John Vincent Atanasoff was born in Hamilton, New York on 4 of October 1903. His father Ivan Atanasov was born in a country village named Boiajik, in Bulgaria. Ivan Atanasov's parents were killed in 1876 in the Bulgarian war against the Turkish slavery when he was 1 year old. 12 years later in 1889 he immigrated in United States with his uncle....

          http://www.columbia.edu/~td2177/JVAt...Atanasoff.html

          Няма да споря по въпроса, защото и аз това разправям наляво-надясно тука. Само за протокола- Баща му е роден в Бояджик. Имигрира на 12. Джон Атанасов е роден в САЩ и никога не е стъпвал в България.
          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

          Коментар


          • #20
            До: Цветелина взе и винетките.

            Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
            ....С компютри не се лъже лесно, снега в планината... Абе все проблеми...
            Научил си се да живееш по чуждоземски, а ние все още сме си в абсурдистан. Знам кое е лесното, но ми прочети предния пост.
            Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

            Коментар


            • #21
              До: Цветелина взе и винетките.

              Първоначално публикуван от Танасе Преглед на мнение
              1. Не е само това, съдиш по себе си и по собствените си възможности, но майка ми не прави разлика между лаптопът и дъската за рязане, а такива са поне 40% от населението.

              2. Кой ще обучи полицаите да ползуват споменатите техники, та нали те все още пишат на пишещи машини.

              3. Ако има ясни правила няма място за далаверка, а тя пущинта е в главите на всички ни!
              Чакай да ти отговоря и на тоав Тaнасе.
              Хората, които няма да речем компютър и не могат да работят на такъв, могат да се обадят по телефона и да си направят застраховката.

              Хората, които нямат телефон или не могат да работят с него могат да отидат директно с някои офис /с все колата за да им прочетат номера, ако не познават латиница/. Номера на рамата на тукашните коли се вижда през предния прозорец. В долен ляв ъгъл е закрепена ламаринка с набития номер. От това по лесно аз не знам.

              За полицаите- ами те на клавиатура начукват /хаха/ номера на рамата и излиза всичко за тази кола. Ако ти начукат номера на книжката излиза всичко за тебе. След тригодишно обучение съм сигурен, че ще могат да вкарат 5 цифри и две-три букви в компютър. Копчето ENTER може да се направи червено за по лесно намиране.

              За далаверата- имам решение, само чакам Ясен да вземе властта.
              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

              Коментар


              • #22
                До: Цветелина взе и винетките.

                Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                Джон Атанасов е роден в САЩ и никога не е стъпвал в България.
                Стъпвал е, поне веднъж. Още по татово време, и по негова покана, ако не греша.

                Не че има някакво значение. За мен голямата патардия че е българин, е твърде пресилена, та чак смешна.
                Долните твари, измислили перверзията Erlang, имат "много здраве" от мен. Болезнено!

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X