Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подписите на Ясен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • НоФ: Кредитна политика по davc: Добър дълг е като си взема яхта на вересия, лош дълг е като я гепят данъчните. (Или Гагич...)
    0осем9осем7шест0осем7едно
    Миро

    Коментар


    • По-поФ:Тест за Ковид-19 по Тропчо: ...исках да се убедя, че кафето, ракията, тютюнът и лютите чушки не са изветряли едновременно.
      0осем9осем7шест0осем7едно
      Миро

      Коментар


      • Тропчо
        Тропчо коментира
        Редактиране на коментар
        Винаги съм се чудел, колко очи и ръце има тоя човек (Ясен) и кога спи? Особено, откакто Гоблина изчезна.

      • Ясен
        Ясен коментира
        Редактиране на коментар
        Нека да кажем, че във форума прекарвам около 5% от времето на компютър. Преди беше повече.

      • s_s1
        s_s1 коментира
        Редактиране на коментар
        Има ли някъде брояч във софта на форума да видим кой колко време прекарва там?

    • Не знам от кога е, ама сега го виждам.
      Икономическа логика по бат'Марто: Коле, ти си първия селянин, който ще отиде в града не само с празни ръце, но и с празно шише...
      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

      Коментар


      • С такава скорост ги сменява, че може да сме пропуснали някой. От днес: "РАССАДА ERROR"

        Коментар


        • Ясен влезе в политиката:
          До екватора е Северна Македония, по-натам е Южна
          Нищо не мога,и нищо не знам...

          Коментар


          • Туй требе да е нов:

            К'ви са тия джуджета бе? Ами те имат вид на пакистански търговци на употребявани хладилници
            The Flat Earth Society has members all around the globe.

            Коментар


            • Малкия Румба
              Малкия Румба коментира
              Редактиране на коментар
              Е-е-е-е-е-ей, Борка!

            • Ясен
              Ясен коментира
              Редактиране на коментар
              Предвид че недостойната пародия на ника му вече не е президент на САЩ, мисля че може да се появява и по-често.

            • Tramp
              Tramp коментира
              Редактиране на коментар
              След като ми изтече мандата и ми спряха акаунта в Twitter, реших да се върна тук. Влизам и гледам, че Ясен е изровил изречение от една моя пред-предизборна реч от преди 11 години (първият мандат на Обама) и си го е харесал за подпис. Не му е за първи път. Драснах 1 (един ред) и...той го изтри. И това не му е за първи път.
              Импийчмът в 12 без 5, блокиран достъп да не чуруликам, словенката иска да си направи тъпан от кожата ми, а сега и супермодераторска тесла още щом стъпих на родна земя.
              Как да се появявам по-често? Orange life matters, бе Ясене!
              Този път, ще взема да се кандидатирам сериозно, ей!

          • А-кхъм!


            „Danika: Суграшицата с дъжд е трансджендърът на времето!”

            Коментар



            • deyan_h: ...крясъците за учебниците бяа се от ора, дето тези учебници не са ги чели
              There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
              No wahalla.

              Коментар


              • Брейиии!? Беше се позадържал бая.

                ...Просто е. Няколко закона във физиката обясняват, как действа позната ни Вселена. Четете трудовете на Newton, Tramp, Einstein и няма да пиете топла бира!
                Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                Коментар


                • Стария Тони е номер 1!!!


                  "Стария (след като е цитирал и опровергал свое предишно мнение):
                  Не пий изтрезней и тогава пиши"

                  Коментар


                  • Зачести нещо.
                    Travelling: ...всеки е свободен да пробва без пръч.
                    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                    Коментар


                    • Този дали е от снощи?
                      "Владиката Петар ги предупреди невакцинираните: Тие се потенцијални самоубијци, за нив нема место во рајот"

                      Сега го видях.

                      Коментар


                      • Не знам от кога е, ама май е нов.
                        По-лесно е да баламосаш някого, отколкото да му обясниш че е баламосан.
                        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                        Коментар


                        • "bokomo: Медията въобще не е афиф. В други времена щеше да си пише, че е орган на ЦК на Б.. герб и до главата трябваше да има орден две кюлчета и барелеф на бойко."
                          В миналото ще остане, каквито сме били...

                          Коментар


                          • Може и да сме пропуснали някой!
                            Вива, разбира се: Шлемовете с крилца са били популярни във всички епохи.
                            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X