Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подписите на Ясен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Подписите на Ясен

    Нов

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:animirana_daga_animacii.net.gif
Прегледи:1
Размер:48.4 КБ
ID:5814886
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • От: Подписите на Ясен

      После що се лъзнал някойнищо,таман ще се преброим
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • От: Подписите на Ясен

        И тази година ще посетя парада - с жената и децата. Напук на загрижените за "семейните ценности".

        Коментар


        • От: Подписите на Ясен

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          И тази година ще посетя парада - с жената и децата. Напук на загрижените за "семейните ценности".
          Догодина ще се ожениш за негър, ще идеш в Норвегия и ще осиновиш наше дете, а?
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • От: Подписите на Ясен

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG-12f9af692480f5ed545483f13a624be8-V.jpg
Прегледи:1
Размер:31.3 КБ
ID:5814893

            Па разни ора има!? В Норвегия не знам, ма при швеците що не? Баш Ясен не знам.

            п.п. Ма Търтьо е все пак по-прав де!
            Последно редактирано от Стоян Боюков-Sariones; 06-06-19, 18:38.
            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

            Коментар


            • От: Подписите на Ясен

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              Догодина ще се ожениш за негър, ще идеш в Норвегия и ще осиновиш наше дете, а?
              Догодина какво ще ми дойде до главата не знам. Сигурно няма да е негър ама не се заричам за нищо. Ей така, повърхностно погледнато, негърките са ми повече на сърце от негрите ама то си зависи от човека.

              Относно децата мисля да се огранича до припознаване - и то ако имам слука. Юридически е почти същото. Ама пак - животът е пред нас.

              Тука с житейския ми партньор (ски как се изразявам) едвам се навих на пътуване до Гърция. Норвегия, Швеция - мани, монархии. Предпочитам Финландия.

              Коментар


              • От: Подписите на Ясен

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                Догодина какво ще ми дойде до главата не знам. Сигурно няма да е негър ама не се заричам за нищо. Ей така, повърхностно погледнато, негърките са ми повече на сърце от негрите ама то си зависи от човека.

                Относно децата мисля да се огранича до припознаване - и то ако имам слука. Юридически е почти същото. Ама пак - животът е пред нас.

                Тука с житейския ми партньор (ски как се изразявам) едвам се навих на пътуване до Гърция. Норвегия, Швеция - мани, монархии. Предпочитам Финландия.
                Е да, ама не съм чувал за финландски гей двойки негри да искат да осиновяват български деца

                ПП между другото, ако си нямал вземане даване, да те предупредя - много миришат. И къпани.
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • От: Подписите на Ясен

                  Аааа, тва е някакъв мем на здравите сили.

                  Коментар


                  • От: Подписите на Ясен

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    Предпочитам Финландия.
                    Ясен е станал рибохващец или ловец? До колкото знам във Финланландия се ходи по четири причини сауна, водка, лов и роболов.
                    За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                    0878 79 20 61 Борис

                    Коментар


                    • От: Подписите на Ясен

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      Аааа, тва е някакъв мем на здравите сили.
                      Шсе сетиш
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • От: Подписите на Ясен

                        Има много други причини да се отиде там. Но, въпросът не е на дневен ред.

                        Коментар


                        • От: Подписите на Ясен

                          В програмата утре имало и кастинг за следващия сезон на ,,Смени жената". Това вече може и да го гледам.
                          А тези простотии се правят от името на всички ни.
                          Даника
                          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                          Коментар


                          • От: Подписите на Ясен

                            Май чисто нов:
                            Irrigation of the land with sewater desalinated by fusion power is ancient. It's called 'rain'.
                            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                            Коментар


                            • От: Подписите на Ясен

                              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                              ПП между другото, ако си нямал вземане даване, да те предупредя - много миришат. И къпани.
                              Ейй, това не съм го видял. Ти си долен расист. На мен ми миришат всички хора - и къпани. Това не може да ме спре да се размножавам.

                              Коментар


                              • От: Подписите на Ясен

                                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                                Ейй, това не съм го видял. Ти си долен расист. На мен ми миришат всички хора - и къпани. Това не може да ме спре да се размножавам.
                                Е долен? Защо долен?

                                Иначе че миришат, миришат. На негър. То и жълтите миришат, и белите, но тези просто къртат мивки.
                                Иначе няма спиране на размножаването, това си е така.
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X