Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подписите на Ясен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • У твоя е! Разцъкай "настройки"!
    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

    Коментар


    • Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
      Де ги виждате тия подписи!?
      Или грешката е у моя талавизор?
      У твоя е. И аз тъй я бах закършил, ма добри съфорумци ме светнаха. В настройки някъде имаше покажи подписи.
      Ford Maverick II 2.3 XLT
      Ford Mondeo MK5

      Коментар


      • Работи вече,верно е заврян на майната си в настройки.
        Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

        Коментар


        • Комай е от няколко дена, ама да се отбележи! Всъщност нямам идея какво означава.

          hiatus!
          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

          Коментар


          • Кухо, празно, пусто.
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • Добра вечер приятели-и-и! Лелееее, от години не съм влизала във форума и с радост откривам, че много още сте тук, пишете, а подписите на Ясен г има! Браво!
              П.П. Извинете за спама, но наистина много ви се зарадвах
              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

              Коментар


              • Нов подпис:
                Геополитически прозрения на Кольо: Всички [управници] са маскари, все от класа. Ама нашия понеже не е от класа - ...
                Последно редактирано от Ясен; 12-06-20, 12:17.
                Нищо не мога,и нищо не знам...

                Коментар


                • windwarrior: Знаетето на псувните в един език, говори за задълбочено познание на самия език.
                  0осем9осем7шест0осем7едно
                  Миро

                  Коментар


                  • davc: А-бе, на исландски - свиня, svinia ли е!
                    Ама Ясене, аз това нямам спомен да съм го писал (не, че закачката не е готина).
                    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                    Коментар


                    • Кольо
                      Кольо коментира
                      Редактиране на коментар
                      Бил си пиян от топла бира

                    • davc
                      davc коментира
                      Редактиране на коментар
                      Коле, аз в състояние да не знам какво правя, никога не съм бил! И не става въпрос за бира и подобни, ами за ситуации, несравними по всички параграфи на тежест.

                    • Кольо
                      Кольо коментира
                      Редактиране на коментар
                      Баси тежкарското изказване
                      Иска ми се и аз да можех да го кажа, ама на...

                  • Мога Коле, мога. Не е за на всеослушание, защото на мнозинството ще звучи невероятно и затова непонятно, но е много.
                    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                      davc: А-бе, на исландски - свиня, svinia ли е!
                      Ама Ясене, аз това нямам спомен да съм го писал (не, че закачката не е готина).
                      https://offroad-bulgaria.com/forum/о...98#post4268998

                      Когато напиша нещо в подписа си нещо от Форума, става безсмислено да го търсиш в Гугъл... ако не си много добър в търсенето в Гугъл.

                      Коментар


                      • Е, ти ме утрепа... Преди толкова години! Хич не съм и търсил, именно щот знам колко съм добър. И вярно, никакъв спомен.

                        ПП
                        А в каква връзка пък ти си с присетил!
                        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                        Коментар


                        • Толковато години са 4 - предишният протестен сезон.

                          Понякога преглеждам какво сме си говорили тука по близки теми.

                          Коментар


                          • Ясен пак се записа:
                            Талибан Кольо ал Заварчик ал Комбайнер ал Мечколюб: ... открих теч на газ на бутилката на ЗиЛа - предала се е една шупличка в единия кръгов шев. Засега го поспрях (сложих парче гума върху дупката и стегнах с колан с тресчотка, и почти спря да съска), за да не губя газ, но като завърша кампанията ще заваря шупличката даже без да източвам газта
                            .
                            Нищо не мога,и нищо не знам...

                            Коментар


                            • Кольо
                              Кольо коментира
                              Редактиране на коментар
                              Нямам точна представа защо налягането не издухва ваната, може би е заради бързото изстиване на метала-докато налягането свари да издуха метала-той кристализирал...
                              Така сме заварявали бойлери с теч, с въздух с не много малко налягане. Пробата се прави с въздух, и се маже със сапунка, Където има теч-веднага стават балончета. Въздуха се изпуска и се заварява дупката.
                              Обаче при малки дупчици сме пробвали без изпускане на въздуха, и често пъти става.Е, понякога и не става де, иска се да се изпусне въздуха.
                              Та и с газта е така-дупката е малка, прави слаба струйка газ навън. Мисля да го поизчикам с шлаковото за да намалее още повече дупката, и с едно цъкване трябва да стане.
                              Ако имам съмнения, че ще пробия бутилката с ваната-изобщо няма да започна, но на шева метала е дебел и е трудно да го пробиеш, даже и да го искаш.

                            • veskov
                              veskov коментира
                              Редактиране на коментар
                              Приготви всичко, намокри я (да не я палнеш преди заварката) и с чукчето на майстора заварчик я поизклепи около и в/у шуплата, теча ще спре и заварявай.
                              Не съм го измислил аз.

                            • Кольо
                              Кольо коментира
                              Редактиране на коментар
                              Така де, и аз това казвам.
                              За всеки случай ще си приготва парцал за затъкване на пламъка, и като крайна мярка пожарогасител, ама няма да се наложи, струйката газ е малка, и като пламне( а ще пламне със сигурност), ако не съм запушил шуплата-ще продължи да има факел, който с едно просто затапване на дупката ще секне, и няма да има повече пламък.
                              Самия пламък не е страшен докато дупката е под течната фаза, все едно имаме пърлачка, но без маркуч и дръжка. На физиката и е все тая дали газта излиза от дюза след два метра маркуч или директно от бутилката.

                          • Пак го засякох
                            бат'Марто: ...Тук оставих коментар, който не виждам...Да няма обява за обща снимка?
                            Нищо не мога,и нищо не знам...

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X