До: И аз ще карам нова Дачия Логан.
Да не забравяме, че е служебна и по-добра от такава няма!
Да не забравяме, че е служебна и по-добра от такава няма!
карай си я със здраве и дано не се налага да ни возиш
Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар