Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И аз ще карам нова Дачия Логан.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: И аз ще карам нова Дачия Логан.

    Да не забравяме, че е служебна и по-добра от такава няма!

    Коментар


    • #32
      Re: И аз ще карам нова Дачия Логан.

      Ние имаме служебна MCV от над една година, засега никакъв проблем. За парите си е супер, окачването гълта дупките добре и е висока. Разхода обаче е малко голям, извънградско със спазване на ограниченията и 50% път 50% магистрала ми дава към 8 бензин. Мотора е 1.6 90к.с. Предполагам заради размерите на самата кола става така, но все пак си харчи.

      Съгласен съм със всички положителни оценки за колата по-горе, освен тези за стабилността. Лично за мен скорости над 120 са страшни в тази кола, а и както е казано става много шумно.
      "Човекът е човек тогава, когато е на път!"

      Коментар


      • #33
        До: И аз ще карам нова Дачия Логан.

        Eее Драго честито и от мен,с кеф да си я караш-да не забравиш някой ден че не е УАЗ и да се гмурнеш някаде

        Коментар


        • #34
          До: И аз ще карам нова Дачия Логан.

          Бензиновите гълтат доста, но дизелите са много икономични. Със седан съм карал с доста високи скорости, без проблем. MCV е по-дълго, като добавим височината и по-леката задница, е нормално да не очакваме стабилност као на по-ниска кола, с по-твърдо окачване.
          OFF: междувременно, пълният член отпадна ли официално

          Коментар


          • #35
            До: Re: И аз ще карам нова Дачия Логан.

            Първоначално публикуван от msi200 Преглед на мнение
            Разхода обаче е малко голям, извънградско със спазване на ограниченията и 50% път 50% магистрала ми дава към 8 бензин. Мотора е 1.6 90к.с. Предполагам заради размерите на самата кола става така, но все пак си харчи.
            Карал съм този двигател на Сеник. Проблем е тежкото купе на магистралата. На шосе(90 км/ч) и на градско, дори и с това тегло, харчи нормално, но на магистрала(120-130 км/ч) на по-тежка машина спокойно може да качи и над 10 на 100, от където идава и високия среден разход при този режим.
            Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

            Коментар


            • #36
              До: И аз ще карам нова Дачия Логан.

              Дикарвал съм до 11/100 среден разход с 1.4 бензин от Сф до Сз със 140-170км/ч с комби.
              OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

              Коментар


              • #37
                До: И аз ще карам нова Дачия Логан.

                Ето я Дачията снимана днес.
                Прикачени файлове
                ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                Коментар


                • #38
                  До: И аз ще карам нова Дачия Логан.

                  Красавица!



                  П.П. Снимай и Волгата!

                  Коментар


                  • #39
                    До: И аз ще карам нова Дачия Логан.

                    Първоначално публикуван от Румбата Преглед на мнение
                    Красавица!



                    П.П. Снимай и Волгата!
                    Румба, ще я снимам но тази Волга я спрях от движение и ще я бракуваме. Имаме друга Волга която върви.
                    ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                    Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                    Коментар


                    • #40
                      До: И аз ще карам нова Дачия Логан.

                      Снимай и двете!

                      Коментар


                      • #41
                        До: И аз ще карам нова Дачия Логан.

                        Момчета без да обиждам никой май не сте карали коли.
                        Лично мое мнение че най хубавото нещо на тази кола е че е
                        служебна и шефа сипва нафтата.
                        Минуси -1.5dci 70к.с.комби
                        -Супер нестабилна след 100км
                        -Супер шумно в купето
                        -след 120 харчи като змей 8 и нагоре
                        -на втория ред седалки ако някой ми каже че му е удобно ....
                        -слабо парно
                        -слаб климатик
                        -единствената кола която съм виждал когато си пръснеш да си измиеш прозореца чистачките нетръгват сами????
                        - за да си настроиш парното трябва да направиш челна стойка(добре че вече ги научих на изуст врътките, а за да разбереш дали си пуснал климатика трябва да хвърляш боб)
                        0877 44I 88I
                        Самурай 1,3
                        Дискавъри ТД5

                        Коментар


                        • #42
                          До: И аз ще карам нова Дачия Логан.

                          -цяло лято смърди на чорапи в купето(тече конденз от климатика вътре и мокета е мокър чак отзад на втория ред седалки)
                          -спука се тръбата на климатика (протрива се от предния капак)
                          -около 7-8 крушки за фаровете горят като свещи
                          -като зареждаш догоре и изключи пищова следва голямата играчка 17л. нафта доливане(важно за пътуване в чужбина и единствена възможност за зареждане само на OMV с карта пробвано до Италия и обратно)
                          Засега това се сещам
                          Плюсове
                          -СЛУЖЕБНА
                          -седем места (данъчен кредит)
                          -ефтина около 21000 (комби,клима, ел.стъкла,ел.огледала, cd,abs)
                          -за 12000хил само обслужване и двата предни лагери
                          0877 44I 88I
                          Самурай 1,3
                          Дискавъри ТД5

                          Коментар


                          • #43
                            До: И аз ще карам нова Дачия Логан.

                            бе добре е .. нали е служебна и е нова, пък и беше време някой да смени возилата на болницата, Драго само можем да ти завиждаме, че се возиш в чисто нова количка, макар и служебна карай си я със здраве и дано не се налага да ни возиш

                            Коментар


                            • #44
                              До: И аз ще карам нова Дачия Логан.

                              Валето, бате, явно си карък и си попаднал на първата бройка с толкова дефекти, щот аз съм карал няколко и нямаха почти никой от изброените симптоми, а и не бях чувал някой толкова сериозно да критикува. Тия дето броят парите за тая кола им е пределно ясно, че не купуват върха на сладоледа, ама и не се чувстват прецакани до колкото знам. Нали се сещаш че Логан нямаше да просъществува вече 4-5 години, че и да бъде най-продавания модел от евтиния сегмент в България няколко поредни години ако е такава кочина каквато ни я представи. Или може би ние сме някакви заблудени и не виждаме какъв таралясник е и ти си първия който ни светнА?

                              Коментар


                              • #45
                                До: И аз ще карам нова Дачия Логан.

                                Преди три години купих за автопарка си една Дачия Логан 1.4. ползвам я като служебен автомобил за всеки ден.Сложих и газов инжекцион.Може да съм късметлия но до този момент -73000 км. само наливам газ,малко бензин и масло и карам.Много съм доволен тъй като автомобила не ми създава никакви проблеми.Ще я покарам още година и половина и ще замине за такси.Мисля да я заменя със сандеро.Новото си е ново пък било то и дачия.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X