Обява

Свий
Няма добавени обяви.

HONDA - Завръщане в бъдещето.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: HONDA - Завръщане в бъдещето.

    Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
    Хайде, почна се... "Левски" срещу ЦСКА...
    Аааа чат пат се появява и Ботев Пловдив,че и Литекс
    Най-добре е да имаш богати приятели!!!
    Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

    Коментар


    • #32
      До: HONDA - Завръщане в бъдещето.

      Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
      Аааа чат пат се появява и Ботев Пловдив,че и Литекс
      Ти кът не разбираш от фудбол не деи лопа много гледаи си бурканя и ктм и си свиркаи дааа за теб се отнася ЧИЧКО ФЪР

      Коментар


      • #33
        До: HONDA - Завръщане в бъдещето.

        Хаха, аз досега не съм чул някой собственик на Хонда да започне спор от нищото на тема "коя марка е по добра" просто хондаджиите сме заети с много по важни неща, като например да караме моторите си, а не да четем списания и да гледаме ревюта за това колко са ни яки и какви нововъведения имат.
        мотора има ли двигател - има, пали ли - да, има ли окачване - има, прави ли това което искам - прави, аре чао аз отивам да карам! а вие можете да си купите една линийка да си измервате дали цилиндъра на щайгата е изместен с токова мм колкото пише в списанието и след това да пинете една студена вода
        Колко от вас карат "високотехнологичната" Ямаха YZ450 2010? и колко пъти са били задминавани по пистите от "остарялата технология" Хонда CRF450 2005 например ако отговора е николко явно май повече сте чели от колкото сте карали
        Просто от Ямаха явно гледат да впечатлят "карачите" с някакви "космически" технологии които едва ли не ще направят всеки който се качи да стане Джеймс Стюарт даже в оригиналната разцветка би трябвало и състезателен номер да има , като да се избира между 1 и 7

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X