Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос относно кола немърдана 2+ години

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Карал такова преди 20 години и горница,вървеше си ма италианска работа

    взимай
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • Joca
      Joca коментира
      Редактиране на коментар
      Благодаря за включването! Какво би ми препоръчал като специфичност и тънкости към модела?За диагностиката разбрах, че са с OBD2 букса Знаеш ли читави майстори във Варненско дето се занимават с Алфи?

    • BENZBOSS
      BENZBOSS коментира
      Редактиране на коментар
      Както казах съм карал такова преди повече от 20 години,пак от толкова не живея в България та тия които знам може да не са живи вече.

      Сега сметнах,95та съм карал такова,смятай ги ти……..ужас,одъртях

    • Shider
      Shider коментира
      Редактиране на коментар
      За Варна - Иво Пининфарината - т.н. форумен майстор (алфа-форум отдавна вече няма, ама е друга тема на разговор) и местен гуру на 'талянките.
      Дочух, че наскоро пак си е сменил местоположението на сервиза - ако искаш телефон дай сигнал да пратя номер.

  • #17
    Ако видите Алфа на пътя, значи отива или се връща от сервиз. Ако видите Алфа да минава покрай сервиз без да спира, значи са и отказали спирачките.
    Не чета коментари и не отговарям на такива.

    И коментаторите...

    Коментар


    • Shider
      Shider коментира
      Редактиране на коментар
      И че всеки алфист трябва да има и друга кола, та да не се вози в градския транспорт от време на време...

    • sek.1
      sek.1 коментира
      Редактиране на коментар
      Това се бъзикаха навремето за Алфа че на последната страница на техническия паспорт било разписанието на градския транспорт . В днешно време това важи за всички марки без значение на националността на производителя .

  • #18
    Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
    Ако видите Алфа на пътя, значи отива или се връща от сервиз. Ако видите Алфа да минава покрай сервиз без да спира, значи са и отказали спирачките.
    Да да, но са ми прекалено бабешки тези предубеждения . Предишната ми кола - 124ка , имаше хляб в нея , но побългарявана до безбожност, въпреки че постегнах всичко ме остави , заради жиците, нямах времето, мястото , нервите и човека да я оправя и я продадох. Тук в случая става дума за кола гледана като хората, въпреки лошия имидж на марката и т.н. Квото е сменяно е сменяно от старост, не от ганьовщина, последно е сменен радиатора. Има си екстричките климатик а у , работещи. Пускам малко снимки после повече. Това единствената сериозна забележка по тенекиите + паднал лак, до думи на наследника , това е станало от майстори-ганьовци, склонен съм да му вярвам , защото другият е като нов.
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от Joca; 20-03-24, 09:20.

    Коментар


    • Esper
      Esper коментира
      Редактиране на коментар
      Италианка бих купил отново но само и единствено НОВА.
      Имам предвид наистина нова.
      Тези приказки от 1001 нощ за гледането са за децата

    • piron45
      piron45 коментира
      Редактиране на коментар
      Прегледай я добре за ръжди.

    • sek.1
      sek.1 коментира
      Редактиране на коментар
      А те се виждат от далече .

  • #19
    По думите на на продавача било само това на десния праг. На други места нямало. Твърди , че станало от гумаджии-ганьовци. Ако е само това съм склонен да се примиря. Някой по-запознат може ли да каже това , за да стане като хората какви пари ще струва ориентировъчно? Била купувана НОВА от представителство на АЛФА РОМЕО в България и реално той е вторият собственик. Тия дни ще я видя на живо как е. Мисля да си платя за една проверка по VIN, какви пари е горе долу и къде е най надеждно да се извърши?

    Коментар


    • sek.1
      sek.1 коментира
      Редактиране на коментар
      Ако е дошла от Италия напълно е възможно да е само това . Ако е внос от Германия / Австрия със сигурност не е .

  • #20
    Какво очаквате от 25- 30 годишна кола, глозгана в Булгаристан, през целия си живот или през по- голямата част от него? Покарай я, пробвай я, ако всичко работи добре и както трябва да е- взимай... щом ти харесва. Тоя праг бял кахър, вероятно ще надживее колата, която така или иначе струва колкото един смарт телефон средна хубост в днешно време.

    Още ме е яд, че си продадох Вектрата преди 3 години. Имах Вектра А 1994, 2000 пакет, със спортното "Калибрено" окачване, не беше гнила и никога, не беше газифицирана. Вървеше доста добре като за толкова дърта кола, все пак си беше с c20xe мотора. Взех я за 2000лв, карах я 5 години без никакви ядове, яко пътувах, къде до работа, къде покртай студентството ми. Изядоха ме да я купуват и я продадох за 3 хил лв накрая...
    Ако е машина, нека бъде немска!
    XJR 1200
    ETZ 150
    Kawasaki Ninja ZX10R

    Коментар


    • #21
      Днеска гледах по-щателно за ръжди и тем подобни , праговете са по-зле отколкото очаквах, по долу по навътре няма това според вас поправимо ли е и ако да какви пари, ориентировъчно? +2-3 ръце антикорозивен грунд? Като хората говоря да се направи....
      Прикачени файлове

      Коментар


      • Еделвайс
        Еделвайс коментира
        Редактиране на коментар
        Ужас, бягай далеч от тази скрап, цени си времето, разправиите и парите които ще налееш буквално в кофа без дъно, докато го приведеш в годен технически вид!

      • sek.1
        sek.1 коментира
        Редактиране на коментар
        Това МПС вече е актуално само за Надин и другите изкупуващи коли за скрап фирми .

      • ivodianov1992
        ivodianov1992 коментира
        Редактиране на коментар
        + 1, това не са леки повърхностни ръжди. Гнило е на куче.

    • #22
      Тия дни писах, но ще повторя: Автомобилът е купето. Всичко друго са възли и агрегати. Ако няма купе, няма автомобил.
      Не чета коментари и не отговарям на такива.

      И коментаторите...

      Коментар


      • #23
        Флинстоун

        Бягай
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X