Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някой адвокат по трудово право ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Днес бях при двама адвоката , казаха да се отърва от криптовалутите - с които и търгувам реално и да си оставя акциите и облигациите . Проблема е , че от едните съм на + , а от другите на - и сега доброволно трябва да продам на загуба ако искам да работя каквото ми се работи ... все тая ... закона си е закон ...

    Коментар


    • bmwww
      bmwww коментира
      Редактиране на коментар
      Ами He , все тая , на някой може и да му е полезно за в бъдеще да знае .

    • BatGeorgeone
      BatGeorgeone коментира
      Редактиране на коментар
      Или да се образоваш на тема ИТ сигурност, да се запознаеш с анонимизиране на трафика, ВПНи и т.н.

      Тъпото е, че ако това ти е на сърце, да ставаш полицай, каквото спечелиш няма да може да го харчиш, няма да може да му се насладиш докато си в тази институция.

      Иначе варианти има колкото искаш за продължаване на тази ти дейност но зад друга самоличност, примерно юридическо лице и т.н. но това ще ти носи стрес, допълнителни ангажименти и допълнителни разходи и т.н. и най-вероятно като те налази реалността от живота ще си кажеш, фок ит и ще зае*ш всичко.

    • large
      large коментира
      Редактиране на коментар
      Аз не разбрах, какъв е проблема да направиш един акаунт на жена си в , да речем в Binance (даже мога и код за 10% отстъпка да ти патя )и да ги прехвърлиш там?

      Това, като бърз вариант.
      За по-късно, може да си купиш един физически портфейл, като флашка, и да си ги бутне "жена ти" на сигурно, там.
      Само 1-2 пъти в годината ще го вкарвате в компютъра да се обнови и да не се вмиришат коините.

      Явно "държането" е най-печеливша стратегия до сега.

      Ако институцията, от която си ги взел, ще иска и да ги продадеш през нея, продаваш, даваш парата на жената и тя да си купи каквито коини иска
      После процедирате по линията студен портфейл.
      Или не съм разбрал 1вия пост и жена ти не може да има крипто...?

  • #17
    Хубаво е да се обърне внимание на факта, че всички от форума, които се свързани със службите по някакъв начин упорито мълчат. Има защо...
    Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

    Коментар


    • #18
      Аз не искам да съм незаконен , плащам си и данъци на печалбата, всяка година попълвам данъчна и т.н.

      Просто и двата адвоката казаха да не оставям парите на жената чак се учудих да не са се наговорили нещо Майтапа настрана , темата приключи , дано да е полезна на някой .
      Последно редактирано от bmwww; 24-06-21, 18:06.

      Коментар


      • large
        large коментира
        Редактиране на коментар
        На криптото данък ще плаща жена ти, или който е титуляра на сметката, и то само ако продаде нещо през календарната година и то е на печалба (цената му е над тази на закупуване)

    • #19
      Ше се сетиш колко прави са били и двамата адвокати с които си говорил, ако някой ден опреш до бракоразводен.
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X