Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблени с ДСК?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблени с ДСК?

    Някаква драма ли има с банката в момента? Кол центъра претоварен, онлайн разплащанията нещо се дънят. Да не ида до магазина да пазарувам и да се окаже, че и там не мога да платя?

    Иначе ПейПал ми изрева за проблем с картата. После и Алиекспрес плащане не мина. Кол ьентъра бил претовсрен. И никъде не намирам информация за проблем...

  • #2
    Ей, писах, звъннах и вече кол центъра каза, че имат драма с картите и пос терминалите.

    Та да - има проблем.

    Коментар


    • #3
      Аз точно по това време бях в Кауфланд и през няколко минути съобщаваха че временно не приемат картови разплащания. Та вероятно не е само с ДСК ами цялата система. Не се сетих да видя дали банкомата работи, ама щом терминалите не - сигурно и той не е.
      Добре че имах в брой.

      Коментар


      • #4
        Затуй освен 2-3-4-5 карти и винаги едни 2-3-4-5 бона в брой някъде
        Land Rover Discovery II, V8 4.0
        VW Golf VI variant
        Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

        Коментар


        • KingofROAD
          KingofROAD коментира
          Редактиране на коментар
          Мдааа, бУгатИтИ фирми са така.

      • #5
        Откак въведоха таксичките нямам други карти. Никога не съм имал проблеми.
        Преди обяд плащах на две места. Проблем има само, ако няма пари в сметката.
        Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

        Коментар


        • #6
          Споко, и по-зле става, следващите картантинни мерки ще включват и блокиране на всички "смарт" автомобили и карти барем не се изкушават плебсовете да шават
          Бъдете живи и здрави!

          Коментар


          • #7
            Сутринта платих телефонията от лаптопа , няма проблем.
            На нас клиренс ни трябва , не скорост

            Коментар


            • #8
              Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
              Затуй освен 2-3-4-5 карти и винаги едни 2-3-4-5 бона в брой някъде
              Бе дали бинки, или колкото толкова - но сухото си е сухо...
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • #9
                Уж искате, като на Запад, па все дърпате на Изток...
                HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                Коментар


                • #10
                  ДСК в момента се опитва да продаде няколко десетки свои офиса и сгради из малки населени места. На какво се дължи-не знам.
                  Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                  Коментар


                  • s_s1
                    s_s1 коментира
                    Редактиране на коментар
                    Губят част от пазара и реорганизират офиси, съкращават персонал и разходи. В малки градове продават големите сгради на центъра и вземат малки офиси под наем и работят с 2-5 човека персонал.

                  • rosen_offroad
                    rosen_offroad коментира
                    Редактиране на коментар
                    Сляха се със СЖЕ най малкото и има във всички села и паланки по 2 сгради

                • #11
                  Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                  ДСК в момента се опитва да продаде няколко десетки свои офиса и сгради из малки населени места. На какво се дължи-не знам.
                  Еми промяна на нуждите. Навремето във всяка паланка имало Спестовна каса, то и друга банка не знам имало ли е. Какво да го правиш на днешно време основно училище за 5 човека персонал? Всичко се обработва и праща в централата по мейла. Трябват ти 3 касиерки, една жена за кредити и управител на клона + пенсиониран милицинер за охрана. ТОЛКОВА. Навремето административните сгради на заводите са по 5-8 етажа, с 300-400 служителя на още толкова бачкатори. При нас на 250 човека сме 25 администрация. Времената се менят.
                  Ford Maverick II 2.3 XLT
                  Ford Mondeo MK5

                  Коментар


                  • #12
                    Някой май се опитва да пробута идеята, че банката фалира? Смешно е!
                    Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                    Коментар


                    • #13
                      Със сигурност не е тръгнала да фалира. Даже имам една карта при тях.
                      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                      Коментар


                      • #14
                        Масово банки закриват клонове и офиси и отпреди кУронавирОса. С напредване на онлайн-банкирането, "мобилното" (смартфонно) банкиране, многото картови разплащания, присъствието на клиенти "на място" спада и служителите и помещенията стават излишни.

                        А да не забравяме, че другарите от "Револут", "Пейсера" и т.н. се сдобиха с пълни банкови лицензи без нито една сграда.
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • #15
                          Явно има проблем все пак.
                          Днес плащах на бензиностанция. Два пъти таймаут. Накрая платих с добрите стари хартийки.
                          Добре, че погледнах банкирането. Парите си бяха удържани два пъти. Обещаха да ги върнат тия дни ...
                          Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                          Коментар


                          • kbot
                            kbot коментира
                            Редактиране на коментар
                            Върнаха ги парите. След два разговора по 10-15 мин.
                            Иначе чакаш 45 деня и пак ще се върнат.

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X