Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Запояване на 3.5 мм стерео жак

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    И не те болят Ошите?
    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

    Коментар


    • #17
      Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
      И не те болят Ошите?
      Еее забравих да тУра главната буква на О-то дее...

      Коментар


      • #18
        Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
        ...потапям обгорените проводници един по един в паста за запояване (ползвам една от Елимекс, полска за няма и 2 лева кутийката) и калайдисвам...
        Доста техника е посетила кофите за боклук заради леко киселинните флюсове за запояване на Синел...
        Не чета коментари и не отговарям на такива.

        И коментаторите...

        Коментар


        • #19
          Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение

          Доста техника е посетила кофите за боклук заради леко киселинните флюсове за запояване на Синел...
          Даа и аз така - въпросното нещо - работи безотказно и категорично НЕ окислява мед-та и нейните сплави при запояване дори и да остане в обилни количества. Брал съм ядове и аз с флюсове дето ако не е специално неотрализиран с основа - такова таковата на манипулираното място след известно време

          Коментар


          • #20
            Мерси колеги. Но пропускате нещо: метала на кабела е от ВЪНШНАТА страна на конеца. Аз не мога да си обясня как цялото нещо работи - не би ли трябвало да се окъсява? Ето една грозна сника - метала е червен, син и жълт. Конеца вътре - жълто-бял.
            Това е един филипс she6000 купих си и нови 35 лв - но не свирят като тия преди 7-8 години. Явно са за кофата.
            Прикачени файлове

            Коментар


            • plamenpe
              plamenpe коментира
              Редактиране на коментар
              Червен,жълт и син е лакът с който е покрит “метала“,и ако не е нарушено лаковото покритие ,късо няма да има.Конецът е ,за да не се пречупват прекалено жичките.

          • #21
            Тая работа се оправя с действие, а не с философстване. Ако не можеш да запоиш слушалките, занеси ги някъде където могат, за да ти ги оправят. И 200 страници да изпишем, спойка няма да се получи.
            Не чета коментари и не отговарям на такива.

            И коментаторите...

            Коментар


            • #22
              Първоначално публикуван от garnet Преглед на мнение
              Мерси колеги. Но пропускате нещо: метала на кабела е от ВЪНШНАТА страна на конеца. Аз не мога да си обясня как цялото нещо работи - не би ли трябвало да се окъсява? Ето една грозна сника - метала е червен, син и жълт. Конеца вътре - жълто-бял.
              Това е един филипс she6000 купих си и нови 35 лв - но не свирят като тия преди 7-8 години. Явно са за кофата.
              Да прав си!
              Тука обаче използват съвсем друга схема - мисля аз.
              Имаш реално 3 кабела всеки изолиран спрямо другите - реално са маса и два сигнални...Най обикновенна схема само че с шибани проводници. Няма оплетка няма защитна екранировка...
              Конеца вътре има чисто защитна функция - да направи здравина...

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X