Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за регистрационните номера на автомобилите

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
    БГ не е имало никога. Ползват се само буквите от латиницата.
    И аз така мисля, да не би някоя губерния да се е объркАла? като симсон с малка и с голяма табела...
    Последно редактирано от KingofROAD; 04-11-19, 15:51.
    -Чем занимаетесь по жизни?
    -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
    -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

    Коментар


    • #17
      Номерата се печатат централно, от една фирма с име на кола... Та няма как някой да се обърка.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #18
        И въпросната фирма е собственост на МВР .
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • #19
          Лепенка отгоре върху звездичките и "BG" - то.

          Коментар


          • #20
            По едно време табелите се изработваха от уж с немско участие фирма. Както и да е. БГ не се слага на новите табели нито сега, нито от 2000г. насам (когато сложиха синята лента от ляво на табелите).
            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

            Коментар


            • #21
              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
              Номерата се печатат централно, от една фирма с име на кола... Та няма как някой да се обърка.
              А бусът ми дойде от Холандия с парче кашон вместо номер и надраскани с маркер цифри и букви. На ход, през цяла Европа.
              Тук, естествено, получи подобаващо парче ламарина, занитено със специален нит след регистрация

              Коментар


              • #22
                Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение


                Тук, естествено, получи подобаващо парче ламарина, занитено със специален нит след регистрация
                Със сигурност знаеш защо!

                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                Коментар


                • #23
                  Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение

                  Със сигурност знаеш защо!
                  Много смешно
                  Сигурно е смешно редът , или неговото съществуване
                  Може и друго некакво ЗАЩО да споделиш
                  Все във връзка с табелата по темата
                  Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                  Коментар


                  • #24
                    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                    То нит отдавна не слагат . Иначе доста комични ситуации има покрай регистрационните номера . https://offroad-bulgaria.com/forum/%...444ap?t=125383
                    Затова трябва да си навиеш шрафтове, за да го няма секса при изгубване-
                    смяна на номера и талони и 5 часа чакане в спа- центъра "КАТ".

                    Коментар


                    • #25
                      Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                      БГ не е имало никога. Ползват се само буквите от латиницата.
                      Ползват се само буквите от кирилицата, които имат аналози по изписване в латиницата! Да си видял "Z" в някой нашенски номер? Няма и да видиш, както и "D" няма да видиш.

                      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                      Из "Златния телец"

                      Коментар


                      • #26
                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        Номерата се печатат централно, от една фирма с име на кола.
                        Не е верно

                        Фирмата е "Безконтактни мултиплексорни вериги" Абревиатурата може всеки да си я направи.
                        Смисълът на това име е много по-малък, отколкото, примерно - хиперболичен параболоид...
                        Такъв има, но тия вериги напомнят по-скоро за налъм без каишка, на който му липсва дървената част....

                        Обаче, ако човек се зачете, и разгледа горното инфо, особено ако разгледа единствения съдружник - физическо лице, и после разгледа къде и като какъв участва, и почва да става почти безинтересно - най-вече покрай вонята, дето се надига....



                        Като смисълът на БМВ, прочее..
                        Последно редактирано от Veni1; 09-11-19, 19:34. Причина: доп

                        Коментар


                        • Кольо
                          Кольо коментира
                          Редактиране на коментар
                          Да де, това си го знаем...

                      • #27
                        Последния читав човек там, който си позволи да нарита гнездото с осите, го изгониха с камъни.
                        Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                        Коментар


                        • #28
                          Първоначално публикуван от Prytsi Преглед на мнение

                          Затова трябва да си навиеш шрафтове, за да го няма секса при изгубване-
                          смяна на номера и талони и 5 часа чакане в спа- центъра "КАТ".
                          Аз на моите съм им наковал по 5 попнита едно да не падат едно в последно време е много модерно да ти смъкнат номерата и с тях някой да напълни резервоара на някоя бензиностанция и да даде всичката газ без да плати

                          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X